• Обновено
Menolana 2x 2 Ролни од 16 Мерач на Силиконски Жица 20ft Силикони Жица за да

Menolana 2x 2 Ролни од 16 Мерач на Силиконски Жица 20ft Силикони Жица за да

Buyers rating:
DEN 431.76

Залиха

3.2 mm конзервирани бакарна жица, издржливи.Материјал : Бакар и Изолатор Силикони.Temp : -60 степен целзиусови степени +200 степен целзиусови степени.Висока температура отпорни на силиконски жица.Супер ниска електрична отпорност за високо ефикасни конекција.Опис : - Висока температура отпорни на силиконски жица. - Супер ниска електрична отпорност за високо ефикасни конекција. - 3.2 mm конзервирани бакарна жица, издржливи. - Temp : -60 степен целзиусови степени +200 степен целзиусови степени. - Материјал : Бакар и Изолатор Silicone Specification : - Боја : Црвено Црно - По Ролери Должина : 3.048 m/10ft - AWG : 16 - Compos.НЕМА.*¢мм : 252pc*0.08% TS - Nomin : 600 V - Max постојан струја : 35 A - Диригент Надворешниот кол : 1.53 мм - Изолатор Дебелина : 0.8 mm - Ω/KM : 24.40 - Диригент пресек : 1.27mm2 - Диригент : Ti - Изолатор : Si - OD.Tolera : ±0.01 mm - Temp : -60℃~+200℃Пакетот Вклучува : 1 Тркалаат 10ft Црвено Силикони Wire1 се Тркалаат 10ft Црна Силикони Жица(2 Парчиња)Забелешка : 1. Бојата може да биде малку поинаков поради бојата калибрација на секој поединец да го следи.2. Ве молиме овозможи на tinny мерење на отстапување се должи на рачно мерење.

Кон својствата

- Color:
Red Black
- Per Roller Length:
3.048m/10ft
- AWG :
16
- Compos.NO.*¢mm :
252pc*0.08TS
- Nomin :
600V
- Max continuous current :
35A
- Conductor Outer dia :
1.53mm
- Insulator Thickness :
0.8mm
- Ω/KM :
24.40
- Conductor cross section :
1.27mm²
- Conductor :
Ti
- Insulator :
Si
- OD.Tolera :
±0.01mm
- Temp :
-60℃~+200℃
Package Includes:
1 Roll 10ft Red Silicone Wire :
1 Roll 10ft Black Silicone Wire(2 Pack) :
1. Color might be slightly different due to the color calibration of each individual monitor. :
2. Please allow the tinny measuring deviation due to manual measurement. :

Најдобри предлози во категоријата

Бакар Beading Жици за Изработка на Накит, 3 Парчиња Накит Жица Занает Жица 24 Мерач Шарени Оцрни Отпорни Накит Beading Жица за Накит
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Бакар Beading Жици за Изработка на Накит, 3 Парчиња Накит Жица Занает Жица 24 Мерач Шарени Оцрни Отпорни Накит Beading Жица за Накит

➤ Пакет : Нашата бакарна жица поставена доаѓа со 3 ролни различни бои оцрни отпорни жица,обезбедување н

DEN 551.76
1 Нога 925 Sterling Silver Бесшевни Цевки OD 1.8 mm (0.071) Круг Тешко Жица Поставување Мушка Накит Одлуки Направени во САД со ЖИЦА
 • Обновено
Ценетост на стоката:

1 Нога 925 Sterling Silver Бесшевни Цевки OD 1.8 mm (0.071) Круг Тешко Жица Поставување Мушка Накит Одлуки Направени во САД со ЖИЦА

Метал тип : 925 Фунта сребро.Цврстина : Тешко, Форма : Цевки.Надвор димензија : 1.8 mm (0.071").Внатре димензија : 1.3

DEN 311.76
Накит Дизајнер 3959-11 Жица Црвено 22Gauge 10Yd
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Накит Дизајнер 3959-11 Жица Црвено 22Gauge 10Yd

Останува нашата цел за да заработите вашата доверба преку традиционалниот начин на кој ние работиме.Со�

DEN 143.52
9m 30ft 10yrd Сина Завиткани Уметнички Алуминиум Beading Уметничките Ракотворби Накит Жица Заврши На Гајтанот Накит Мозок, Меки 0.4
 • Обновено
Ценетост на стоката:

9m 30ft 10yrd Сина Завиткани Уметнички Алуминиум Beading Уметничките Ракотворби Накит Жица Заврши На Гајтанот Накит Мозок, Меки 0.4

Боја : Сина.Материјал : Алуминиум.Големина (мм) : 0.4 mm / Мерач 26 Облик : Алуминиум Жица.Се продаваат во паке�

DEN 114.48
Мали Делови-29039 302 Нерѓосувачки Челик Жица, Неполиран (Мил) Финиш, Полн Тешко Темперамент, Прецизност Толеранција, ASTM A555/ASTM
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Мали Делови-29039 302 Нерѓосувачки Челик Жица, Неполиран (Мил) Финиш, Полн Тешко Темперамент, Прецизност Толеранција, ASTM A555/ASTM

302 нерѓосувачки челик жица нуди добра отпорност на корозија и обезбедува поголема сила и поголема цврст

DEN 864.48
Дувачкиот Жица Старател U-Форма Кабел Заштитник Жица Guard Циклуси за Earring Хривнија Ѓердан Pendant DIY Накит Изработка на Материјали
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Дувачкиот Жица Старател U-Форма Кабел Заштитник Жица Guard Циклуси за Earring Хривнија Ѓердан Pendant DIY Накит Изработка на Материјали

Различни бои да се избере : овие месинг жица старатели се достапни во различни бои, можете да изберете ил

DEN 263.76
Pangocho Jinchao-Бакарна Жица 5M Сребро Позлатен FEP Жица Висока Чистота, OFC Бакар Кабел HiFi Аудио Звучник приклучок за Слушалки,
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Pangocho Jinchao-Бакарна Жица 5M Сребро Позлатен FEP Жица Висока Чистота, OFC Бакар Кабел HiFi Аудио Звучник приклучок за Слушалки,

Сребро Позлатен OFC Кабел 300 V FEP F46 Жица 5 метри должина,Transparent Insulation, ќе се Нудат Еден Намали ако многу Цел н

DEN 315.12
Вештачки и Сушени Цвет Железо Занает Жица 0.5 mm Гајтанот Мека String Накит Занает Метална Жица за Декоративни Цвеќиња Венци Пакет
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Вештачки и Сушени Цвет Железо Занает Жица 0.5 mm Гајтанот Мека String Накит Занает Метална Жица за Декоративни Цвеќиња Венци Пакет

Боја : Црна.Тип : Други.Стил : Цвет.Повод : Свадба.Опис : Материјал : Метал,plastic Color : Зелена,Црна,Сребрена,Црв

DEN 424.80
32.8 Метри Скулптура Алуминиумска Жица, Bendable Метал Занает Жица за Правење Кукли Скелет DIY Занаети,Боја метална жица за накит
 • Обновено
Ценетост на стоката:

32.8 Метри Скулптура Алуминиумска Жица, Bendable Метал Занает Жица за Правење Кукли Скелет DIY Занаети,Боја метална жица за накит

Квалитет на материјалот : Златна рачно изработени материјали : Тоа може да се направи кукла скелет или в�

DEN 143.76
JINchao-бакарна жица 0.75mm2 Core Електрични Бакарна Жица, Гроздобер Извртени Ткаенина Кабел Ткаени, 2 Кабелот Текстилни Кабел Pendant
 • Обновено
Ценетост на стоката:

JINchao-бакарна жица 0.75mm2 Core Електрични Бакарна Жица, Гроздобер Извртени Ткаенина Кабел Ткаени, 2 Кабелот Текстилни Кабел Pendant

Должина : 1m 2m 5m 10m 20 милиони 50m.Папочната врвка собата е погоден за жици или режици антички или гроздобер с

DEN 770.40
SDLSH Штала Вратата на Подот Водич Штала Вратата Хардвер, Acessory Прилагодливи Лизгачки Вратата Железнички, Кат Водич Флеш Дното
 • Обновено
Ценетост на стоката:

SDLSH Штала Вратата на Подот Водич Штала Вратата Хардвер, Acessory Прилагодливи Лизгачки Вратата Железнички, Кат Водич Флеш Дното

1 упатство со 8 различни соберат опции, овој кат упатство може да се користи во сите големини на врата зав

DEN 2036.40
PUTAHQ Beading Жици,Накит Бакар Занает Жица, Накит Beading Жица за Хривнија Накит, Ѓердани Правење на Резерви, 9 Ролни Занает Жица(3
 • Обновено
Ценетост на стоката:

PUTAHQ Beading Жици,Накит Бакар Занает Жица, Накит Beading Жица за Хривнија Накит, Ѓердани Правење на Резерви, 9 Ролни Занает Жица(3

Висок квалитет, исклучително нодуларен доволно да ја задржи својата форма Карактеристики : бакар накит

DEN 219.84
Geeyu ZHaonan-Бакарна Жица 2/5/10M 2Pin Продолжување Бакарна Жица, 8-24 AWG, Силиконска Гума Мека LED Светилка Осветлување Електрони
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Geeyu ZHaonan-Бакарна Жица 2/5/10M 2Pin Продолжување Бакарна Жица, 8-24 AWG, Силиконска Гума Мека LED Светилка Осветлување Електрони

Должина : 2 / 5 / 10 M 824 AWG.боја : Црна, Црвена боја.Заштитен слој го штити жици од кислород, така продолжување �

DEN 6132.96