• Обновено
X-DREE 3pcs Должина 90mm Пластична Рачка Жица Соголување Клешти Кабел Машина Рака Алатка(3pcs 90 mm де longitud манго де plástico pelacables alicates Кабел cortador herramienta mano de

X-DREE 3pcs Должина 90mm Пластична Рачка Жица Соголување Клешти Кабел Машина Рака Алатка(3pcs 90 mm де longitud манго де plástico

Buyers rating:
DEN 261.12

Залиха

Име на производ : Жица Соголување Машина; Пакет Содржина : 3pcs x Жица Соголување Машина.Главната Боја : Жолта,Црна.Материјал : Метал,Пластика.Тежина : 27g(Peso : 27g.Вкупна Големина : 90 x 30 x 5mm/3.5" x 1.2 x 0.2"(L*W*H)(Tamaño вкупно : 90 х 30 х 5 mm / 3.5' 'x 1.2 x 0.2' '(L * W * H). 3pcs Должина 90mm Пластична Рачка Жица Соголување Клешти Кабел Машина Рака Tool This е пренослив Жица Соголување Машина да се одземе на поклопецот на жица.Само намали на грб со страна flute и да подготви исклучување со врвот flute.Опис на Spanish3pcs 90 mm де longitud манго де plástico pelacables alicates Кабел cortador herramienta де mano Nombre del producto : Cortador де pelado де кабли; Contenido del paquete : 3pcs x Cortador де pelado де cables Color директорот : Amarillo, Negro Material : Метал, Plástico Peso : 27g Tamaño вкупно : 90 х 30 х 5 mm / 3.5' 'x 1.2 x 0.2' '(L * W * H).

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата

Оптички влакна Алатка, Оптички Кабел Stripper, Жолта Сивиот Адаптер Ергономски Здрав Трајни Двоен Нож Оптички Кабел Машина Соголување
  • Обновено
Ценетост на стоката:

Оптички влакна Алатка, Оптички Кабел Stripper, Жолта Сивиот Адаптер Ергономски Здрав Трајни Двоен Нож Оптички Кабел Машина Соголување

На АНГИОЕДЕМ‑К оптички кабел stripper, со жолта сива два боја адаптер, жолта адаптер одговара за оптички ка�

DEN 652.56
Жица Соголување Алатка, Двоен Нож Дизајн Жица Stripper мала Тежина Coax Кабел Plier Жица Алатка за Сечење АБС Материјал за Кабел
  • Обновено
Ценетост на стоката:

Жица Соголување Алатка, Двоен Нож Дизајн Жица Stripper мала Тежина Coax Кабел Plier Жица Алатка за Сечење АБС Материјал за Кабел

ДВОЈНО НОЖЕВИ : двоен нож дизајн ви овозможува да ги одделно се прилагоди на сечилото длабочина, многу п�

DEN 208.56
Mgorgeous Жица Stripper Машина 2 Ножеви Рака Чудак Бакарна Жица Соголување Алатка Прирачник Бакарна Жица Соголување Машина со Дијаметар
  • Обновено
Ценетост на стоката:

Mgorgeous Жица Stripper Машина 2 Ножеви Рака Чудак Бакарна Жица Соголување Алатка Прирачник Бакарна Жица Соголување Машина со Дијаметар

【2 Тркала Жица Соголување Алатка】Опремени со 2 групи на независни жица хранење тркала, повеќе кабел сог

DEN 1550.40
CGOLDENWALL Прирачник Жица Соголување Машина 1.5-25мм Жица Stripper Машина со Рака Чудак Преносни Жица Соголување Алатка со Вежба
  • Обновено
Ценетост на стоката:

CGOLDENWALL Прирачник Жица Соголување Машина 1.5-25мм Жица Stripper Машина со Рака Чудак Преносни Жица Соголување Алатка со Вежба

Соголување опсег : разни круг мека гума жици од φ1.525мм.Три возење методи : Можете да го користите вашиот с

DEN 6888.00