• Обновено
Krimptangen Crimper Кабел Машина За Автоматско Жица Stripper Мултифункционален Соголување Алатки Crimping Клешти Терминал 0.2-6.0mm2 алатка Kabel stripper (Боја : D2 Зелена)

Krimptangen Crimper Кабел Машина За Автоматско Жица Stripper Мултифункционален Соголување Алатки Crimping Клешти Терминал 0.2-6.0mm2

Buyers rating:
DEN 2324.40

Залиха

Прилагодлив на вилицата лесно да лупам дебели и тенки жици.Одземање на силата на вредноста модул.Легура соголување глава, ги разголеа жица опсег : 0.2-6.0mm2 AWG22-10,.Соголување должина фиксна железница.Crimp Изолирани и Не-Изолирани Терминали 0.5-6.0mm2 AWG22-10,.Соголување различни видови на каблите, Сите-во-едно различни жица operations Adjustable вилица лесно да кора дебела и тенка wires Stripping сила на вредноста модул,од Легиран соголување глава, ги разголеа жица опсег : 0.2-6.0mm2 AWG22-10,Соголување должина фиксна rail Crimp Изолирани и Не-Изолирани Терминали 0.5-6.0mm2 AWG22-10,Сечење Мултифункционален брз жица stripper Series на Д3 Серија на D2 Series на D1.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата

Оптички влакна Алатка, Оптички Кабел Stripper, Жолта Сивиот Адаптер Ергономски Здрав Трајни Двоен Нож Оптички Кабел Машина Соголување
  • Обновено
Ценетост на стоката:

Оптички влакна Алатка, Оптички Кабел Stripper, Жолта Сивиот Адаптер Ергономски Здрав Трајни Двоен Нож Оптички Кабел Машина Соголување

На АНГИОЕДЕМ‑К оптички кабел stripper, со жолта сива два боја адаптер, жолта адаптер одговара за оптички ка�

DEN 652.56
8-28mm Жица Соголување Машина Мини Нож Жица Stripper Соголување Машина Plier Crimping Алатка за ПВЦ Гума Кабел Рачни Бакарна Жица
  • Обновено
Ценетост на стоката:

8-28mm Жица Соголување Машина Мини Нож Жица Stripper Соголување Машина Plier Crimping Алатка за ПВЦ Гума Кабел Рачни Бакарна Жица

Прилагодливи сечење длабочина за да се спречи оштетување на проводници.Погоден за ПВЦ кабел, гума кабел

DEN 839.76
LOadSEcr Автоматско Жица Stripper и Машина, Coax Кабел Crimper, Мултифункционални UTP/STP Прирачник Коаксијален Кабел Stripper Машина
  • Обновено
Ценетост на стоката:

LOadSEcr Автоматско Жица Stripper и Машина, Coax Кабел Crimper, Мултифункционални UTP/STP Прирачник Коаксијален Кабел Stripper Машина

⚒Материјал : Рачни алатки се направени од челик ленти и стаклени влакна најлон;Погоден за одземање жица

DEN 155.28
Жица Crimper, Добри Перформанси Жица Соголување Клешти Жица Stripper Алатка Заштедува Време, Отпорност на Абење за Индустриски Материјали
  • Обновено
Ценетост на стоката:

Жица Crimper, Добри Перформанси Жица Соголување Клешти Жица Stripper Алатка Заштедува Време, Отпорност на Абење за Индустриски Материјали

Оваа crimping алатка е мал во големина, лесен за носење, лесен за употреба, и добро во однос на перформансите.

DEN 366.96
Коаксијален Кабел Crimper, Удобен, Лесно Да се Соблече Едноставна Операција Коаксијален Жица Соголување Машина за Семејство за Секојдневна
  • Обновено
Ценетост на стоката:

Коаксијален Кабел Crimper, Удобен, Лесно Да се Соблече Едноставна Операција Коаксијален Жица Соголување Машина за Семејство за Секојдневна

Погоден за внатрешна комплет кабел обвивка, лента кабел, микро ‑ коаксијален кабел, и така натаму, на со�

DEN 215.76
Acogedor Жица Извртување Алатка Автоматско Жица Stripper и Twister Жица Терминали Електричар Алатки за Wire Кабел Соголување и Извртување,
  • Обновено
Ценетост на стоката:

Acogedor Жица Извртување Алатка Автоматско Жица Stripper и Twister Жица Терминали Електричар Алатки за Wire Кабел Соголување и Извртување,

【Едноставна Операција】Со едноставна операција и на острината на ножот работ, ова жица извртување алат

DEN 220.56
Кабел Stripper Crimper Челик Пластична Рачка Сечење Жица Соголување Клешти Жица Stripper Сечење Клешти 7.3 Инчен AWG 10-20 со Заклучување
  • Обновено
Ценетост на стоката:

Кабел Stripper Crimper Челик Пластична Рачка Сечење Жица Соголување Клешти Жица Stripper Сечење Клешти 7.3 Инчен AWG 10-20 со Заклучување

Овозможува брза и точна соголување, нема штета да кабел јадро.Пролет со добра еластичност може да се нам

DEN 732.00