• Обновено
TUK TUK Жица Уметност рачно изработени од Тајланд, се Чуваат во Вашата Мемориска Дека Откако Ќе Дојде на Тајланд!! Сувенири!!

TUK TUK Жица Уметност рачно изработени од Тајланд, се Чуваат во Вашата Мемориска Дека Откако Ќе Дојде на Тајланд!! Сувенири!!

Buyers rating:
DEN 1632.00

Залиха

TUK TUKAlso познат како "Прачка Сем lor" (моторни tricycle), прво пристигнал во Тајланд околу од 1960 година. Тајланд е увезена од Јапонија.Tuk Tuk е симбол на Тајланд Која туристите се познаваат добро, Особено градот наречен "Bangkok" или престолнината на Тајланд.Со агилност и компактна големина Затоа во можност да траверс низ сообраќајниот метеж во главниот град како Бангкок како welllas на професионално искуство на возачот што го прави патници се чувствуваат и се сеќавам.Во овој свет, каде не thisexperience не се наоѓаат покрај Tuk Tuk на моторни tricycle во Тајланд.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата

BBTO 3 Парчиња Жица Венец Рамка Божиќ Метал Круг Венец Форма Празник Прстен Жица за Цветни Аранжмани Занает DIY (Зелена, 10 Инчи)
  • Обновено
Ценетост на стоката:

BBTO 3 Парчиња Жица Венец Рамка Божиќ Метал Круг Венец Форма Празник Прстен Жица за Цветни Аранжмани Занает DIY (Зелена, 10 Инчи)

Божиќ венец рамка : рамката е 10 од 10 инчи и има 4 главни прстени со 6 крстот барови, што го прави лесно да ги

DEN 239.76
Peraonline 24 Парче Бела Занает Ролни
  • Обновено
Ценетост на стоката:

Peraonline 24 Парче Бела Занает Ролни

Започнете вашиот занаети со овие здрав ролни и вашите резерви да се направи нешто што може да се замисли

DEN 1348.80
14 Мерач Алуминиум Жица Сребро Алуминиум Жица 2mm Метал Занает Арматура Жица 14 Мерач Bendable Метална Жица за Правење Beading Накит
  • Обновено
Ценетост на стоката:

14 Мерач Алуминиум Жица Сребро Алуминиум Жица 2mm Метал Занает Арматура Жица 14 Мерач Bendable Метална Жица за Правење Beading Накит

14 Мерач Занает Жица Материјал Метал занает жица е направен од висок квалитет на алуминиум, мала тежина, �

DEN 359.76