• Обновено
Caplugs ZPZ104Q1 Пластични Обединета Приклучокот. PZP-104, ЈП-LD, да Plug Тема Големина, Портокал (Пакување од 20)

Caplugs ZPZ104Q1 Пластични Обединета Приклучокот. PZP-104, ЈП-LD, да Plug Тема Големина, Портокал (Пакување од 20)

Buyers rating:
DEN 559.92

Залиха

Дизајниран да plug обединувачка нишка големини.Може да се користи на не-навој фитинзи, исто така,.Flanged за лесна инсталација и отстранување.Издржлив дизајн.Економски цени.На PZP Серија заострените приклучоците кои се дизајнирани за заштита на хидраулични и воздух-црево фитинзи, но се разноврсна доволно за да ги собере различни апликации.Густата прирабница и овозможува лесна инсталација и отстранување. : : О : 1.188, Б : 1.305, C : .69, D : 1.91, E : 1.12, HOLESZ(ВО) : -, TOFITTHRSZ : 1-1/4.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата