• Обновено
Победа Ладење VUFD48HC-2 UltraSpec Замрзнувач, Undercounter, Стигнат до-во

Победа Ладење VUFD48HC-2 UltraSpec Замрзнувач, Undercounter, Стигнат до-во

Buyers rating:
DEN 1288.80

Залиха

Категорија : Замрзнувач, Undercounter, Стигнат до-Во Димензии (LWH, Wt.) : 34.63 x 48 x 32.88 Инчи; 317 Килограми.Undercounter Замрзнувач, две-дел, 48"W, странично монтиран автономни ладење, 11.04 кубни метри капацитет, (1) авто-затворање врата, (2) епоксидна обложена жица за полици, (2) фиоки, целосна електронска контрола, 1/2" дебела нерѓосувачки челик врвот, од нерѓосувачки челик врата, пред се, & страни, алуминиумски внатрешни работи, Santoprene дихтунзи со 2 години гаранција, R290 Јаглеводород ладилни, 1/2 HP, УЛ-Санитарни, c ULus, УЛ ЕФ Класифицирани, НАПРАВЕН ВО САД.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата

Нелсон BD-8 Двоен Ред Натопи Кабинет
  • Обновено
Ценетост на стоката:

Нелсон BD-8 Двоен Ред Натопи Кабинет

Нелсон BD8 Двоен Ред Натопи Кабинет.BD8 Комерцијални Двоен Ред BD8 Потопување Кабинет Нелсон Icecream / Gelato.Совр�

DEN 311.52
KoolMore Комерцијални Длабоко во Градите Ладилник со Два Жица Кошница, 20 сертификати. ft. Екстра Големи Храна и Месо, Складирање,
  • Обновено
Ценетост на стоката:

KoolMore Комерцијални Длабоко во Градите Ладилник со Два Жица Кошница, 20 сертификати. ft. Екстра Големи Храна и Месо, Складирање,

во согласност Кабинет Температури – Користење на 1 / 5 hp компресор нашиот компактен градите замрзнувач о

DEN 8631.12
Coollife Исправена Замрзнувач - 3.0 Кубни Метри Компактен Реверзибилна Една Врата Табела Врвот Мини Ладилник - Слободен Стои Замрзнување
  • Обновено
Ценетост на стоката:

Coollife Исправена Замрзнувач - 3.0 Кубни Метри Компактен Реверзибилна Една Врата Табела Врвот Мини Ладилник - Слободен Стои Замрзнување

ПОГОДЕН ЗА МЕСТОКомпактен Исправена Замрзнувач комбинира современ стил со врвни ладење технологија, с�

DEN 4981.68
STC-3028 Контрола на Температурата Prcatical Дигитален Дисплеј Температура и Влажност Контролер Метар со Интегриран Сензор(110~240VAC)
  • Обновено
Ценетост на стоката:

STC-3028 Контрола на Температурата Prcatical Дигитален Дисплеј Температура и Влажност Контролер Метар со Интегриран Сензор(110~240VAC)

✔Широк Спектар на Апликации:Нашите температура контролер има широк спектар на апликации и е погоден з

DEN 518.16