• Обновено
Kool-Тоа KBSF-2 53-9/10 Две-Дел Двојно Вратата се Постигне-во Замрзнувач, 42.3 Кубни Метри, од не ' Рѓосувачки Челик

Kool-Тоа KBSF-2 53-9/10 Две-Дел Двојно Вратата се Постигне-во Замрзнувач, 42.3 Кубни Метри, од не ' Рѓосувачки Челик

Buyers rating:
DEN 4578.48

Залиха

Категорија : Замрзнувач, Стигнат до-Во Димензии (LWH, Wt.) : 32.75 x 53.9 x 82.7 Инчи, 481 Фунти.Kool-Тоа Замрзнувач, стигнат до-во, две-дел, 42.3 сертификати.ft.капацитет, 53-9/10"W x 32-3/4"D x 82-7/10"H, (2) заклучување солидна нерѓосувачки челик врати, се отвори вратата на алармирање, (6) прилагодливи полиците, accommodates полна големина лист тави, LED внатрешно осветлување, дигитални температура на екранот, автоматски се одмрзне, од не 'рѓосувачки челик внатрешни работи & надворешноста, (4) 4" вртливата casters (2 трајлер), дното монтирани автономни разладниот систем, R290 ладилни, 1/2 HP, 115v/60/1-ph, 6.6 засилувачи, мозок, NEMA 5-15 P, c ETLus, ETL-Канализација, ЕНЕРГЕТСКА ЅВЕЗДА.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата

KoolMore Комерцијални Длабоко во Градите Ладилник со Два Жица Кошница, 20 сертификати. ft. Екстра Големи Храна и Месо, Складирање,
  • Обновено
Ценетост на стоката:

KoolMore Комерцијални Длабоко во Градите Ладилник со Два Жица Кошница, 20 сертификати. ft. Екстра Големи Храна и Месо, Складирање,

во согласност Кабинет Температури – Користење на 1 / 5 hp компресор нашиот компактен градите замрзнувач о

DEN 8631.12
Нелсон BD-8 Двоен Ред Натопи Кабинет
  • Обновено
Ценетост на стоката:

Нелсон BD-8 Двоен Ред Натопи Кабинет

Нелсон BD8 Двоен Ред Натопи Кабинет.BD8 Комерцијални Двоен Ред BD8 Потопување Кабинет Нелсон Icecream / Gelato.Совр�

DEN 311.52
Coollife Исправена Замрзнувач - 3.0 Кубни Метри Компактен Реверзибилна Една Врата Табела Врвот Мини Ладилник - Слободен Стои Замрзнување
  • Обновено
Ценетост на стоката:

Coollife Исправена Замрзнувач - 3.0 Кубни Метри Компактен Реверзибилна Една Врата Табела Врвот Мини Ладилник - Слободен Стои Замрзнување

ПОГОДЕН ЗА МЕСТОКомпактен Исправена Замрзнувач комбинира современ стил со врвни ладење технологија, с�

DEN 4981.68
STC-3028 Контрола на Температурата Prcatical Дигитален Дисплеј Температура и Влажност Контролер Метар со Интегриран Сензор(110~240VAC)
  • Обновено
Ценетост на стоката:

STC-3028 Контрола на Температурата Prcatical Дигитален Дисплеј Температура и Влажност Контролер Метар со Интегриран Сензор(110~240VAC)

✔Широк Спектар на Апликации:Нашите температура контролер има широк спектар на апликации и е погоден з

DEN 518.16