• Обновено
iFixit Екран, Компатибилен со iPhone 7 - Fix Комплет - Бела

iFixit Екран, Компатибилен со iPhone 7 - Fix Комплет - Бела

Buyers rating:
DEN 1679.76

Залиха

Моќ извира покриени од еден ден.СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24/7 за да им помогне со поставување на поврзување, прашања, проблеми и многу повеќе. .Го замени скршен предниот панел стакло, дефект на екранот, пред се соочуваат со камера, или слушалка звучници на вашиот i Phone 7. Поправи Комплет вклучува сите алатки и лепило потребни за успешна DIY поправка.Поправка со доверба!Секој екран е пред се тестираат.Опфатени со i Fixit е Доживотна Гаранција.Пред Стакло Digitizer Панел. 4.7 инчен 750 x 1334 пиксели IPS LCD Дисплеј.Предната Камера Собранието.Слушалка Звучници.LCD Shield Плоча.Новата Замена Екран, компатибилен со i Phone 7. Екранот Собранието Лепило.Spudger.Вшмукување Се Справи.Аглеста Помош На Пинцета.i Fixit Отворање Алатка.i Fixit Отворање на Трансферот. 4 mm Прецизност Битови : Филипс #000, Три-point Y000, Pentalobe P2. Чекор-по-чекор поправка и инсталирање на водичи.Q&форум со повеќе од 100.000 проблеми реши.Алатки дизајнирани од страна на поправка професионалци, особено за електроника поправка.Заедница на поправка аргументи од целиот свет кои делат знаењето, совети и трикови.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата

[НАДГРАДИ] Ултра Трајни 8558307 машина за миење Садови Фармацевт Капа Замена на Дел од Сини Ѕвезди – Точно Одговара За Џакузи & Kenmore
  • Обновено
Ценетост на стоката:

[НАДГРАДИ] Ултра Трајни 8558307 машина за миење Садови Фармацевт Капа Замена на Дел од Сини Ѕвезди – Точно Одговара За Џакузи & Kenmore

Не чистење јадења правилно.By прави numerously строги тестови и ревизии извршени од страна на нашите искусни �

DEN 191.28
Слоан 306093 Замена Дел
  • Обновено
Ценетост на стоката:

Слоан 306093 Замена Дел

1.5 инчен спојка.Дел No : F2А За откриените инсталации.Опис на производот Слоан замена дел; 306093.Слоан дел бро

DEN 223.20
Т&S Месинг 002711-40NS Eterna Кертриџ W/Пролет Че
  • Обновено
Ценетост на стоката:

Т&S Месинг 002711-40NS Eterna Кертриџ W/Пролет Че

Вистински ОЕМ замена дел.Т&S Месинг произведува комплетна линија на чешми, вентили, и специјализирани пр

DEN 1228.80
Полиран Хром Месинг Потоне Вентил Diverter Тапа Splitter за Кујна,Рачни Showerhead или Бања Потоне Тапа Замена Дел Славина да Црево
  • Обновено
Ценетост на стоката:

Полиран Хром Месинг Потоне Вентил Diverter Тапа Splitter за Кујна,Рачни Showerhead или Бања Потоне Тапа Замена Дел Славина да Црево

Ако сакате да Прикачите на машина за перење / градина црево вентил, треба дополнителен адаптер за да го

DEN 311.76
209925 Директни Фабрика Замена на Делови Мобилен Телефон Резервни Делови за Huawei Чест 9 SIM Картичка Фах & SIM/Micro SD Картичка
  • Обновено
Ценетост на стоката:

209925 Директни Фабрика Замена на Делови Мобилен Телефон Резервни Делови за Huawei Чест 9 SIM Картичка Фах & SIM/Micro SD Картичка

Директни фабрика за поправка резервни делови.Препорачливо резервни делови и полесно инсталација со се�

DEN 2332.80
MoPAL SIM Картичка Фах + SIM Картичка Фах/Micro SD Картичка Фах Замена за Huawei Чест Игра 7X (Црна) за да се Видиме Поправка (Боја
  • Обновено
Ценетост на стоката:

MoPAL SIM Картичка Фах + SIM Картичка Фах/Micro SD Картичка Фах Замена за Huawei Чест Игра 7X (Црна) за да се Видиме Поправка (Боја

SIM Картичка Фах + SIM Картичка Фах / Micro SD Картичка Послужавник за Huawei Чест Игра 7 X (Црна).Ние препорачуваме

DEN 1929.60