• Обновено
Plackers Деца Забниот Конец Го Зема, 75 Count

Plackers Деца Забниот Конец Го Зема, 75 Count

Buyers rating:
DEN 101.28

Залиха

Супер Tuffloss, светот е најсилниот стоматолошки конец е конструиран за никогаш да не ги делите, пауза, па дури и се водат така што вашите деца може да смета на конзистентен и сигурен искуство секоја употреба.Висока-Перформанси Супер Tuffloss лесно слајдови помеѓу вашите деца е забите да ги отстраните несаканите и грозен храна остатоци.Уникатен и шарени двојна контрола рачки се многу удобно и забавно за децата од сите возрасти да се користи; одлични за градење на добра дентална хигиена на исхрана од многу рана возраст.Овошје Пијалак се Вртат вкус со флуор остава вашиот детски усти и непцата чувство на чиста и вкусно по тие планирам на flosser зема помеѓу нивните заби, големиот кога сте во движење без заби.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата

(Sunstar) (за ЏВАКАЊЕ) Заболување на Забите со Четка 166 [3 реда супер компактен главата, normal] (1 телефон) x 120 парчиња сет
 • Обновено
Ценетост на стоката:

(Sunstar) (за ЏВАКАЊЕ) Заболување на Забите со Четка 166 [3 реда супер компактен главата, normal] (1 телефон) x 120 парчиња сет

(Sunstar) (за ЏВАКАЊЕ) Заболување на Забите со Четка #166 [3 реда супер компактен главата, normal] (1 телефон) x 120 пар�

DEN 17968.32
Isabelvictoria Забен Конец Носителот Пластика Издржлива Замена со 30M Забен Конец Орален Зема Носителот Организатор Решетката за
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Isabelvictoria Забен Конец Носителот Пластика Издржлива Замена со 30M Забен Конец Орален Зема Носителот Организатор Решетката за

Удобноста зафат се справи и да не се лизга површина за подобра контрола.Се овозможи лесен пристап до зад

DEN 921.60
ZHYING USB Полнење Електрични Чистење на Забите Комплет,Професионална Стоматолошка Калкулус Плакета Смена Алатка Смена,со 3 Прилагодливи
 • Обновено
Ценетост на стоката:

ZHYING USB Полнење Електрични Чистење на Забите Комплет,Професионална Стоматолошка Калкулус Плакета Смена Алатка Смена,со 3 Прилагодливи

[Едноставен и Практичен] : IPX7 одделение водоотпорен техника, може да се мијат директно со вода, безбеден �

DEN 1264.80
Стоматолошки Алатки Стоматолошки ги Собереш Забен Конец Дентална Хигиена Алатка Поставете на Забот Scraper Плак забен камен Смена
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Стоматолошки Алатки Стоматолошки ги Собереш Забен Конец Дентална Хигиена Алатка Поставете на Забот Scraper Плак забен камен Смена

На изработка е во ред, овие алатки, нема да ја оштети внатрешноста на устата.Овие производи се совршени в

DEN 371.76
Природни Забниот Конец го Зема - Еко-Пријателски без Суровост & Вегетаријанска Заб Flossers Избере Сет со Biodegradable и Compostable
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Природни Забниот Конец го Зема - Еко-Пријателски без Суровост & Вегетаријанска Заб Flossers Избере Сет со Biodegradable и Compostable

✔️НАЈВИСОК КВАЛИТЕТ И ПРИРОДНА НЕГА!Нашите расположливиот еко конец зема се направени од compostable пченк�

DEN 724.80
Omabeta 50Pcs Чистење Забен Конец Преносни Забниот Конец го Зема Храна Одделение Toothpick Конец Зема со Кутија за домашна Употреба
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Omabeta 50Pcs Чистење Забен Конец Преносни Забниот Конец го Зема Храна Одделение Toothpick Конец Зема со Кутија за домашна Употреба

【 БЕЗБЕДНОСТ И СИГУРНОСТ 】На забен конец е изработен од полиестер предиво, која има добри механички св�

DEN 1896.00
Стоматолошки Чистење на забен Конец Зема за Еднократна употреба Конец Стапови Чистење на Забите Алатка Еден Сет Вклучува 30 КОМПЈУТЕРИ
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Стоматолошки Чистење на забен Конец Зема за Еднократна употреба Конец Стапови Чистење на Забите Алатка Еден Сет Вклучува 30 КОМПЈУТЕРИ

Нашите flossers слајд лесно и удобно помеѓу забите и нежно на вашите непцапомош за ефикасно отстранување на

DEN 161.28
Стоматолошки Чистење на забен Конец, Нечистотија Отстранување Пластични Хигиенски Чист Flossers Зема за Возрасни за Орална Нега за
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Стоматолошки Чистење на забен Конец, Нечистотија Отстранување Пластични Хигиенски Чист Flossers Зема за Возрасни за Орална Нега за

Направени од високо квалитетни пластични, безбедно и безопасно, и тоа нема да предизвика непријатност п

DEN 167.76
Т Насмевка Еволутивен Чистење Забен Flossers, Полнење на Справи(s) Плус Refillable Глави (1 Средината на Должината Рачка, +100 Дополнителна
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Т Насмевка Еволутивен Чистење Забен Flossers, Полнење на Справи(s) Плус Refillable Глави (1 Средината на Должината Рачка, +100 Дополнителна

Овој еволуционистички flosser карактеристики екстрасила конец кој го спречува истегнување, сечење и кршењ

DEN 95.76
ProxySoft Проблем со забен Конец, 1 Пакет - Забен Конец Threader, Протези Конец и Дебели ProxyBrush за Секојдневна Нега на Парадонтална
 • Обновено
Ценетост на стоката:

ProxySoft Проблем со забен Конец, 1 Пакет - Забен Конец Threader, Протези Конец и Дебели ProxyBrush за Секојдневна Нега на Парадонтална

ДОБИЕТЕ 50 НАСОКИ : секој пакет содржи 50 пресече ortho тема конец.Идеален забен конец за џвакање помош.ЗА ПА�

DEN 260.64
200pcs Flosser за Возрасни Забен Конец Flosser Зема Заби чепкалки за заби Стап Орална Нега на Забите се Чисти Toothpick Flosser Алатка
 • Обновено
Ценетост на стоката:

200pcs Flosser за Возрасни Забен Конец Flosser Зема Заби чепкалки за заби Стап Орална Нега на Забите се Чисти Toothpick Flosser Алатка

⭕храна остатоци се ефективно отстранети ⭕стоматолошки зема, исто така, промовира здравјето на непцата

DEN 381.60
Забниот Конец Го Зема 600 Висок Квалитет Flossers,Светиот Зголеми Силна Еластичност Забен Конец,Чисти Забите Без Да Се Прекрши,6
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Забниот Конец Го Зема 600 Висок Квалитет Flossers,Светиот Зголеми Силна Еластичност Забен Конец,Чисти Забите Без Да Се Прекрши,6

【Highend,Вредност】Има торба 100 брои.6 пакети, и вкупно 600 смета забен конец стапчиња можат да се добијат.Ова

DEN 335.76