• Обновено
D&D PowerDrive 340-5M-09 Синхрони Времето Појас, Гума, (Пакување од 1)

D&D PowerDrive 340-5M-09 Синхрони Времето Појас, Гума, (Пакување од 1)

Buyers rating:
DEN 156.96

Залиха

На helically рана затегнувачка кабли се специјално конструирани, изопачено и хемиски поставите заробени fiberglass материјал.Објектот Пакет Должина : 12.0".Објектот Пакет Ширина : 12.0".Објектот Пакет Висина : 1.0". 340-5 M-09 Синхрони Времето Појас ОЕМ Дел Број 340-5 M-09 Појас Тип 5 M Времето Појас Технички Спецификации : (Инчи) (mm) Надвор од Обемот 13.39 340 Врвот Ширина 0.35 9 Појас Длабочина 0.15 3.8 Материјал Neoprene Заб Профил 5 M.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата

D&D PowerDrive 1450-5M-15 Времето Појас, Гума
  • Обновено
Ценетост на стоката:

D&D PowerDrive 1450-5M-15 Времето Појас, Гума

Пакет должина : 12.0".Пакет ширина : 12.0".Пакет висина : 1.0".Произведено во Кина.D&D Power Drive HTD времето појаси се н�

DEN 449.28
Џејсон Индустриски 300AT10/1350 AT-10 Метрички Теренот Времето Ремени, Полиуретан, 1350 mm Теренот Должина, 135 Заби, 300 mm, Широк
  • Обновено
Ценетост на стоката:

Џејсон Индустриски 300AT10/1350 AT-10 Метрички Теренот Времето Ремени, Полиуретан, 1350 mm Теренот Должина, 135 Заби, 300 mm, Широк

Во согласност димензионална стабилност.Висока отпорност на триење.Висока флексибилност.Висока отпорн�

DEN 1096.80
RD ROBOTDIGG 350-2gt-6 Бескрајни GT2 Појас 350mm Должина 175 Заби 2GT Синхрони Појас 2mm Теренот 6mm Ширина GT2 Затворена Јамка Времето
  • Обновено
Ценетост на стоката:

RD ROBOTDIGG 350-2gt-6 Бескрајни GT2 Појас 350mm Должина 175 Заби 2GT Синхрони Појас 2mm Теренот 6mm Ширина GT2 Затворена Јамка Времето

Robot Digg Опремување На Одлуки, Зајакнување На Инженери.Одговара за Пренос на вртежен момент и Светлина Опт

DEN 331.20
3D Печатење Отворете GT2 Времето Појас 10 Метри (32.8 Ft) Должина 2mm Теренот 10мм Ширина на Гума се Вози Појас за Creality Anycubic
  • Обновено
Ценетост на стоката:

3D Печатење Отворете GT2 Времето Појас 10 Метри (32.8 Ft) Должина 2mm Теренот 10мм Ширина на Гума се Вози Појас за Creality Anycubic

【Пакет се Вклучени】 : 10 Метри(32.8 Ft) 3 D печатење појас со 20 заби.Ширина : 10мм времето појас(0.39"); Презентаци�

DEN 383.76
Џејсон Индустриски 7T5/525 Т-5 Метрички Теренот Времето Ремени, Полиуретан, 7 милиметри Широк, 525 mm Теренот Должина, 105 Заби
  • Обновено
Ценетост на стоката:

Џејсон Индустриски 7T5/525 Т-5 Метрички Теренот Времето Ремени, Полиуретан, 7 милиметри Широк, 525 mm Теренот Должина, 105 Заби

Во согласност димензионална стабилност.Висока отпорност на триење.Висока флексибилност.Висока отпорн�

DEN 111.36