• Обновено
DONLAB CFK-0500 Стакло 500ml 3-Вратот Двоен Слој Круг Дното Реакција Колба Jacketed Реактор, со Три 24/40 Земјата Стакло Зглобовите

DONLAB CFK-0500 Стакло 500ml 3-Вратот Двоен Слој Круг Дното Реакција Колба Jacketed Реактор, со Три 24/40 Земјата Стакло Зглобовите

Buyers rating:
DEN 2745.36

Залиха

Капацитет : 500ml.Двоен слој круг дното.Со три 24/40 земјата стакло зглобовите.Со две големи и мали вода влезот и излезот.Производот е тежок ѕид дизајн направен од високо borosilicate стакло материјал, кој има висок коефициент на термичка експанзија, висока температура отпор, и можат да издржат големи температурни промени.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата

Corning Pyrex Borosilicate Стакло Краток Врат Круг Дното Врела Колба со 45/50 Стандард Коси Заеднички, 5000ml Капацитет (Предмет
  • Обновено
Ценетост на стоката:

Corning Pyrex Borosilicate Стакло Краток Врат Круг Дното Врела Колба со 45/50 Стандард Коси Заеднички, 5000ml Капацитет (Предмет

Внимателно дизајнирани и произведени од borosilicate стакло.Нормален работен температури за PYREX бренд врела �

DEN 18317.28
Наука лабораторија Лабораторија Материјали 50/100/150/250/500ml Рамно Стакло Дното Колба Еден Вратот Хемија Врела Колба (Капацитет
  • Обновено
Ценетост на стоката:

Наука лабораторија Лабораторија Материјали 50/100/150/250/500ml Рамно Стакло Дното Колба Еден Вратот Хемија Врела Колба (Капацитет

➤[Материјал] е направен од висококвалитетни материјали, со мазна површина, отпорност на корозија, добра

DEN 879.36
ХЕМИЈА НАУКА INC CS-F0341910 Колба, Две Вратот, Круша Форма, Капацитет од 10 mL, Центар Заеднички 19/22, од Страна на Заеднички 14/20
  • Обновено
Ценетост на стоката:

ХЕМИЈА НАУКА INC CS-F0341910 Колба, Две Вратот, Круша Форма, Капацитет од 10 mL, Центар Заеднички 19/22, од Страна на Заеднички 14/20

Тешки ѕид дизајн.Центар Заеднички 19 / 22 Страна Заеднички 14 / 20 Земја на потекло : Индија.Круша форма со згл

DEN 531.84
АЦЕ Стакло 6945-355 Три Вратот Специјалност Колба, Половина-Jacketed, 3L Капацитет, 29/42 Центар Заеднички, Две 24/40 Страна Заеднички,
  • Обновено
Ценетост на стоката:

АЦЕ Стакло 6945-355 Три Вратот Специјалност Колба, Половина-Jacketed, 3L Капацитет, 29/42 Центар Заеднички, Две 24/40 Страна Заеднички,

Три вратот.Половинаjacketed 3 L капацитет 29 / 42 центар заеднички.Две 24 / 40 страна заеднички.Круг дното колба со

DEN 2128.80