• Обновено
АЦЕ Стакло 6945-355 Три Вратот Специјалност Колба, Половина-Jacketed, 3L Капацитет, 29/42 Центар Заеднички, Две 24/40 Страна Заеднички, 11 Ace-Thred Врски на Влезот/Места за употреба со

АЦЕ Стакло 6945-355 Три Вратот Специјалност Колба, Половина-Jacketed, 3L Капацитет, 29/42 Центар Заеднички, Две 24/40 Страна Заеднички,

Buyers rating:
DEN 2128.80

Залиха

Три вратот.Половина-jacketed. 3 L капацитет. 29/42 центар заеднички.Две 24/40 страна заеднички.Круг дното колба со три во линија necks.Фабрикувани со тешки ѕидови, околу 30 проценти потешки од регуларните ѕид колби.Јакна Влезот/места се достапни со или tangentially запечатени 28/15 О-Прстен топката зглобовите или со #11 можат да се сместат-thred конекции.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата

Corning Pyrex Borosilicate Стакло Краток Врат Круг Дното Врела Колба со 45/50 Стандард Коси Заеднички, 5000ml Капацитет (Предмет
  • Обновено
Ценетост на стоката:

Corning Pyrex Borosilicate Стакло Краток Врат Круг Дното Врела Колба со 45/50 Стандард Коси Заеднички, 5000ml Капацитет (Предмет

Внимателно дизајнирани и произведени од borosilicate стакло.Нормален работен температури за PYREX бренд врела �

DEN 18317.28
SHENYUAN Три-Necked Круг Дното Колба Вертикален Форма 1000ml 24/29,со Три Necks Стандард Земјата Устата,Стакло Switch Врата (Капацитет
  • Обновено
Ценетост на стоката:

SHENYUAN Три-Necked Круг Дното Колба Вертикален Форма 1000ml 24/29,со Три Necks Стандард Земјата Устата,Стакло Switch Врата (Капацитет

На филтрирање лабораторија колба може да се користи за одделни компоненти или нечистотии во вашиот меш�

DEN 5546.16
SHENYI Лабораториски Материјали Браун Круши во Облик на Колба,Капацитет 100ml,Заеднички 24/29,Браун Срце Облик на Колби,Браун Крупни
  • Обновено
Ценетост на стоката:

SHENYI Лабораториски Материјали Браун Круши во Облик на Колба,Капацитет 100ml,Заеднички 24/29,Браун Срце Облик на Колби,Браун Крупни

Сигурен Квалитет, Силни и Издржливи Лабораториска Опрема што се Користи во Училиштата, Професионални С�

DEN 1932.00
Наука лабораторија Лабораторија Материјали 50/100/150/250/500ml Рамно Стакло Дното Колба Еден Вратот Хемија Врела Колба (Капацитет
  • Обновено
Ценетост на стоката:

Наука лабораторија Лабораторија Материјали 50/100/150/250/500ml Рамно Стакло Дното Колба Еден Вратот Хемија Врела Колба (Капацитет

➤[Материјал] е направен од висококвалитетни материјали, со мазна површина, отпорност на корозија, добра

DEN 879.36
stonylab Тешки Ѕид Еден Вратот Borosilicate Рамно Стакло Дното Врела Колба, со 29/42 Стандард Коси Надворешниот Заеднички, 2000ml
  • Обновено
Ценетост на стоката:

stonylab Тешки Ѕид Еден Вратот Borosilicate Рамно Стакло Дното Врела Колба, со 29/42 Стандард Коси Надворешниот Заеднички, 2000ml

2000ml Рамен Дното Врела Колба; 1 Сингл на Вратот.Тешка должност, еднократно.Направени од издржлив стакло 29

DEN 1175.76
DONLAB CFK-0500 Стакло 500ml 3-Вратот Двоен Слој Круг Дното Реакција Колба Jacketed Реактор, со Три 24/40 Земјата Стакло Зглобовите
  • Обновено
Ценетост на стоката:

DONLAB CFK-0500 Стакло 500ml 3-Вратот Двоен Слој Круг Дното Реакција Колба Jacketed Реактор, со Три 24/40 Земјата Стакло Зглобовите

Капацитет : 500ml.Двоен слој круг дното.Со три 24 / 40 земјата стакло зглобовите.Со две големи и мали вода влез

DEN 2745.36
АЦЕ Стакло 6960-18 Заострените Ѕид Пет Вратот Специјалност Колба, Jacketed, 250 mL Капацитет, 24/40 Центар Заеднички, Две 24/40 Заеднички,
  • Обновено
Ценетост на стоката:

АЦЕ Стакло 6960-18 Заострените Ѕид Пет Вратот Специјалност Колба, Jacketed, 250 mL Капацитет, 24/40 Центар Заеднички, Две 24/40 Заеднички,

Пет вратот.Jacketed Капацитет 250 Ml 24 / 40 центар заеднички.Две #7 aceтема.Целосно jacketed колба со остро заострените

DEN 17785.20
Врела Колба со 24/29 Заеднички, 1000ml Круг на Дното, Меѓусебно Завртка Заедничка Нишка - Borosilicate Стакло - Eisco Лаборатории
  • Обновено
Ценетост на стоката:

Врела Колба со 24/29 Заеднички, 1000ml Круг на Дното, Меѓусебно Завртка Заедничка Нишка - Borosilicate Стакло - Eisco Лаборатории

Направен од висок квалитет, тешки Borosilicate стакло 1000ml капацитет.Заменлив, завртка заедничка нишка.Контак�

DEN 1795.20
Corning Pyrex Borosilicate Стакло Краток Врат Круг Дното Врела Колба со 24/40 Стандард Коси Заеднички, 50мл Капацитет (Случајот со
  • Обновено
Ценетост на стоката:

Corning Pyrex Borosilicate Стакло Краток Врат Круг Дното Врела Колба со 24/40 Стандард Коси Заеднички, 50мл Капацитет (Случајот со

Внимателно дизајнирани и произведени од borosilicate стакло.Нормален работен температури за PYREX бренд врела �

DEN 8779.68
ХЕМИЈА НАУКА INC CS-F0341910 Колба, Две Вратот, Круша Форма, Капацитет од 10 mL, Центар Заеднички 19/22, од Страна на Заеднички 14/20
  • Обновено
Ценетост на стоката:

ХЕМИЈА НАУКА INC CS-F0341910 Колба, Две Вратот, Круша Форма, Капацитет од 10 mL, Центар Заеднички 19/22, од Страна на Заеднички 14/20

Тешки ѕид дизајн.Центар Заеднички 19 / 22 Страна Заеднички 14 / 20 Земја на потекло : Индија.Круша форма со згл

DEN 531.84