• Обновено
Хауард Бергер 94049 Врата Прегледувач

Хауард Бергер 94049 Врата Прегледувач

Buyers rating:
DEN 171.60

Залиха

Здрав и сигурен конструкција.Совршен за вашето домаќинство.Висок квалитет на производот.Како вредност бренд-лидер во областа на хардверот, Хауард Бергер Компанијата нуди квалитетни производи за градител хардвер, вратата за безбедност и кабинетот на хардвер.Во рамките градител хардвер, Хауард Бергер Компанија производи span 14 категории, вклучувајќи бура & екран вратата хардвер, вратата за безбедност, градител на хардверот, портата & гаража хардвер, дома хардвер, жица стоки и повеќе.Видливо вклучени во вратата за безбедност категорија, Хауард Бергер Компанија нуди вонвременски стилови во денешниот најбараните завршува.На Хауард Бергер Компанија производ линија нуди полн спектар на украсни копчиња и повлекува од повеќето модерни да тестирани традиционалните стилови и бои.Здрав и сигурен конструкција.Совршен за вашето домаќинство.Висок квалитет на производот.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата

TJLSS LCD Екран во Боја Дигитални Врата 90 степени Вратата Око Врата Електронски Вратата Камера Гледачот Надворешна Врата
  • Обновено
Ценетост на стоката:

TJLSS LCD Екран во Боја Дигитални Врата 90 степени Вратата Око Врата Електронски Вратата Камера Гледачот Надворешна Врата

Материјал : ABS инженеринг пластика; агол на гледање, 90°.Внатрешна единица : 58*13mm; погоден вратата дебелина

DEN 3647.04
На 2,4 инчен TFT Екран Дигитални Peephole Безбедност на Врата Прегледувач, 1080P Интелигентни Безжична Вратата Спогодба Гледачот
  • Обновено
Ценетост на стоката:

На 2,4 инчен TFT Екран Дигитални Peephole Безбедност на Врата Прегледувач, 1080P Интелигентни Безжична Вратата Спогодба Гледачот

[TFT екран] 2.4 инчен колор TFT екран, 2 мегапиксели сензор, висока резолуција, без зрачење, ниска потрошувачк�

DEN 2256.00
TOGU TG3016NG-AC Солидна Месинг УЛ Наведени 220-степен Врата Гледачот со Тешки Приватност Покритие за 1-3/8 да 2-1/6 Врати, Антички
  • Обновено
Ценетост на стоката:

TOGU TG3016NG-AC Солидна Месинг УЛ Наведени 220-степен Врата Гледачот со Тешки Приватност Покритие за 1-3/8 да 2-1/6 Врати, Антички

Ние никогаш нема да престане да се подобрува на нашите производи и услугата за да се задоволат вашите за

DEN 895.20
Ерл Дијамант Солидна Месинг 220-Степен Врата Гледачот Peephole со Тешки Приватност Покритие за 1-21/32 да 2-1/8 Врати, Сатен Злато
  • Обновено
Ценетост на стоката:

Ерл Дијамант Солидна Месинг 220-Степен Врата Гледачот Peephole со Тешки Приватност Покритие за 1-21/32 да 2-1/8 Врати, Сатен Злато

Совршен peephole за дом, канцеларија, хотел и на влезната врата каде што треба да се види, монитор, шпион и peeki

DEN 203.76
TOGU TG3828YG-AC Солидна Месинг УЛ Наведени 220-степен Врата Гледачот со Тешки Приватност Покритие за 1-3/5 за да 2-1/6 Врати, Антички
  • Обновено
Ценетост на стоката:

TOGU TG3828YG-AC Солидна Месинг УЛ Наведени 220-степен Врата Гледачот со Тешки Приватност Покритие за 1-3/5 за да 2-1/6 Врати, Антички

16 спецификации и е УЛ оган отценети до 11 / 2 часа.TOGU Хардвер Компанијата Обезбедува висок квалитет и приф�

DEN 1968.00
UXZDX CUJUX LCD Екран во Боја Дигитални Врата 90 степени Вратата Око Врата Електронски Вратата Камера Гледачот Надворешна Врата
  • Обновено
Ценетост на стоката:

UXZDX CUJUX LCD Екран во Боја Дигитални Врата 90 степени Вратата Око Врата Електронски Вратата Камера Гледачот Надворешна Врата

Материјал : ABS инженеринг пластика; агол на гледање, 90°.Внатрешна единица : 58*13mm; погоден вратата дебелина

DEN 4616.16
FCYIXIA 3.5 инчен Видео peephole Дигитални Врата Камера Врата 120 степени Агол Peephole Гледачот видео Око Врата Врата Отворено Вратата
  • Обновено
Ценетост на стоката:

FCYIXIA 3.5 инчен Видео peephole Дигитални Врата Камера Врата 120 степени Агол Peephole Гледачот видео Око Врата Врата Отворено Вратата

3,5инчен LCD екран во боја.ОВ Индустриски Висока Дефиниција Боја на Сликата Сензор 120 степен вистинскиот а�

DEN 6336.00
YBZS Smart WiFi Видео Врата,145-Степен 4,3-Инчен LCD Дигитален Видео Видео Врата Peephole Еден Допир Smart Home Безжична Врата Гледачот
  • Обновено
Ценетост на стоката:

YBZS Smart WiFi Видео Врата,145-Степен 4,3-Инчен LCD Дигитален Видео Видео Врата Peephole Еден Допир Smart Home Безжична Врата Гледачот

* 4.3инчен HD дисплеј, 2 милиони професионални безбедносни камери Метални антиљубопитните мачка главата, 14

DEN 1199.76
BTSEURY Видео Врата со Ноќно гледање HD Камери Визуелна Вратата Електронски Мачка Очи Камера Smart Врата Гледачот Peephole Камера
  • Обновено
Ценетост на стоката:

BTSEURY Видео Врата со Ноќно гледање HD Камери Визуелна Вратата Електронски Мачка Очи Камера Smart Врата Гледачот Peephole Камера

1 [Лесно да се инсталира и водоотпорна дизајн] : Можете да ја завршите постапката во помалку од 3 минути, б�

DEN 1797.60