• Обновено
OdontoMed2011 Впечаток Фах Перфорирани Пониски XL ODM

OdontoMed2011 Впечаток Фах Перфорирани Пониски XL ODM

Buyers rating:
DEN 454.56

Залиха

Впечаток Фах Перфорирани Пониски Xl.НАПРАВЕНИ ВО НЕ ' РЃОСУВАЧКИ ЧЕЛИК.GAURANTEED ЗАДОВОЛСТВО И ВРЕДНОСТ ЗА ПАРИ.Odonto Med2011 Инструменти.Odonto Med2011 ПРОИЗВОДИ НУДИМЕ рачно изработени на ДОПИР НА СЕКОЈ ИНСТРУМЕНТ.Odonto Med2011 Впечаток Фах Перфорирани Пониски Xl НАПРАВИ ВО ВИСОКА НЕРЃОСУВАЧКИ STEELOdonto Med2011 Инструменти.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата

ViaGasaFamido 6pcs Стоматолошки Впечаток Коцки, за Еднократна употреба Пластични, Перфорирани Впечаток Коцки Заби Материјали Носителот
  • Обновено
Ценетост на стоката:

ViaGasaFamido 6pcs Стоматолошки Впечаток Коцки, за Еднократна употреба Пластични, Перфорирани Впечаток Коцки Заби Материјали Носителот

【Долг животен Век】Нашата Стоматолошка Коцки беше направен од високо квалитетни Пластични материјали,

DEN 318.96
TEHAUX 6pcs S/M/L Стоматолошки Силикони Гипс Модел Стоматолошка Лабораторија, Моделот на База на Поранешниот Калапи Фах Вчитување
  • Обновено
Ценетост на стоката:

TEHAUX 6pcs S/M/L Стоматолошки Силикони Гипс Модел Стоматолошка Лабораторија, Моделот на База на Поранешниот Калапи Фах Вчитување

: стоматолошки мувла база е лесно да се отстрани и да се : добар квалитет и безбедност материјал, без хеми

DEN 296.64