• Обновено
Практика Автоматизација Terasaki 98.6.049.800 Контрола Процесор Модул

Практика Автоматизација Terasaki 98.6.049.800 Контрола Процесор Модул

Buyers rating:
DEN 1476.00

Залиха

✔️ Спасување објект од бродот уривање двор. ✔️ Користи објектот во Добра Состојба : добро-се грижи за она што го видел ограничена употреба и останува во добра работна состојба.Објектот може да покаже некои ограничени знаци на истрошеност со мали гребнатини или козметички флеки.Објектот не може да се пристигне со оригинално пакување но, ние ќе брод објектот со добар пакување. ✔️ Answer : ___________________________ NOTE : Ние нудиме на нашите вредни купувачот дека ако купувачот мислам дека цената е висока, тогаш купувачот може да ни даде неговата/нејзината куповна цена со користење на "контактирајте со продавачот" табот на производот страница.Ако ние како цена, тогаш ние ќе ги ажурира на цените во нашата понуда и ние ќе ве информира, така што ќе може да се одржи редот во вашата цена. ✔️ Превозот Информации : Ние брод преку Fed Ex, DHL, Aramex или Индија Пост, во светот ние испраќање на стоката во рок од 1 до 3 работни дена по потврдување на Уплатата примена.Стоките се испорачани во рок од 10 до 15 дена од датумот на испраќање.Ако за некои причини вон наша контрола, вашата област не е здрав страна на нашиот логистички партнери, ние ќе рефундирање на парите.Дестинација Трошоци : Увозни давачки, локалните даноци и други дестинација даноци ќе биде купувачот одговорност. ✔️ Имаме и други предмети, ве молиме проверете ги моите други производи и, исто така, да ме спаси, како вашата омилена продавачот.Сите понуди се добро дојде ве молиме видете на производ слики за повеќе детали.Ние сме една од големите колекционери на Гроздобер Морски Производи од Индија со нашиот познат име од 1999 година. Имаме многу длабоко познавање на Гроздобер 2, најдете ја вашата цел во листата; 3, кликнете контактирајте со продавачот.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата

JIAWANSHUN 70L Бар Домаќинство Објекти Вино Limbeck Вода Алкохол Голем Капацитет Вотка Создателот Пијалак за Полнење Вино Котел Алкохол
  • Обновено
Ценетост на стоката:

JIAWANSHUN 70L Бар Домаќинство Објекти Вино Limbeck Вода Алкохол Голем Капацитет Вотка Создателот Пијалак за Полнење Вино Котел Алкохол

1 Оваа опрема може да се користи како професионална ферментација барел, (ферментиран алкохол, пиво, вино,

DEN 624.00