• Обновено
Neoperl 13 0520 2 Низок Проток СПС Кеш Perlator РК Aerator, Мали Помлад Големина, 1 GPM, Сино/Заоблачено Купола, Саќе Екран, Aerated Поток, M18.5 x 1 Конци, Пластика, 0.561 Висина (Пакување од 6)

Neoperl 13 0520 2 Низок Проток СПС Кеш Perlator РК Aerator, Мали Помлад Големина, 1 GPM, Сино/Заоблачено Купола, Саќе Екран, Aerated

Buyers rating:
DEN 507.36

Залиха

Патентирана конструкција обезбедува поздравниот-слободен проток, па aerated и мека на допир.Притисок компензираат за постојан проток од 20 до 80 psi.Анти-затнување купола екран филтри слоевита и честички.Теми директно во славина spout.Речиси невидливи еднаш ќе се инсталира.Акварели дизајн : боја за кодирање за да се идентификуваат проток и проток шема.Патентирана конструкција обезбедува поздравниот-слободен проток, па aerated и мека на допир.Притисок компензираат за постојан проток од 20 до 80 psi.Анти-затнување купола екран филтри слоевита и честички.Теми директно во славина spout.Вандалот отпорни со дизајн (инсталација и отстранување, со посебен клуч).Речиси невидливи еднаш ќе се инсталира.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата

Neoperl 21 3240 5 Калифорнија Економија Проток Меур Поток Мек Зафат Двојно Завртување Спреј Aerator, Двојна Тема, 1.2 GPM, Црното/Хром
  • Обновено
Ценетост на стоката:

Neoperl 21 3240 5 Калифорнија Економија Проток Меур Поток Мек Зафат Двојно Завртување Спреј Aerator, Двојна Тема, 1.2 GPM, Црното/Хром

Повлечете надолу дизајн овозможува лесно префрлување помеѓу поток и спреј.Изградена на пластика за тра

DEN 392.88
Neoperl 16 0030 5 Калифорнија Економија Проток на СПС Кеш Perlator РК Aerator, Том Палецот Големина, 1.2 GPM, Розова/Заоблачено Купола,
  • Обновено
Ценетост на стоката:

Neoperl 16 0030 5 Калифорнија Економија Проток на СПС Кеш Perlator РК Aerator, Том Палецот Големина, 1.2 GPM, Розова/Заоблачено Купола,

Патентирана конструкција обезбедува поздравниотслободен проток, па aerated и мека на допир.Притисок компе

DEN 250.80
Вртливата Спрејови, 15/16 И 55/64-27 Во
  • Обновено
Ценетост на стоката:

Вртливата Спрејови, 15/16 И 55/64-27 Во

Цена За : Секоја Стандарди : NSF61 Крај : Хром Тема Големина : 15 / 16"27 x 55 / 64"27 Предмет : Вртливата Спрејови Тип :

DEN 904.80
Neoperl 17 2350 5 СПС Спреј ITR РБС Калифорнија Економија Проток Aerator Insert, Прилагодлив Дното, Редовни, 1.2 GPM со Миење, Розова/Заоблачено
  • Обновено
Ценетост на стоката:

Neoperl 17 2350 5 СПС Спреј ITR РБС Калифорнија Економија Проток Aerator Insert, Прилагодлив Дното, Редовни, 1.2 GPM со Миење, Розова/Заоблачено

Полна големина неaerated спреј (Дожд Спреј) со мека вода поток.Smart вар чистење со уникатни силикони дното.Пр�

DEN 314.40
Neoperl 13 0260 4 Економија Проток на СПС Кеш Perlator РК Aerator, Стандардна Големина, 1.5 GPM, Зелена/Заоблачено Купола, Саќе Екран,
  • Обновено
Ценетост на стоката:

Neoperl 13 0260 4 Економија Проток на СПС Кеш Perlator РК Aerator, Стандардна Големина, 1.5 GPM, Зелена/Заоблачено Купола, Саќе Екран,

Патентирана конструкција обезбедува поздравниотслободен проток, па aerated и мека на допир.Притисок компе

DEN 3615.60