• Обновено
Acepunch ПВЦ Пластика Лист Завеса x 90cm 200cm (3 x 6.6 ft.) Сет за Прошетка во Замрзнувачи, Магацин Врати и Чисти Соби AP1181

Acepunch ПВЦ Пластика Лист Завеса x 90cm 200cm (3 x 6.6 ft.) Сет за Прошетка во Замрзнувачи, Магацин Врати и Чисти Соби AP1181

Buyers rating:
DEN 1919.76

Залиха

Лента вратата завеси се исто така ефикасни во одржувањето на струење за одредени локации во рамките на една зграда каде што температурите можат да се променат, како што се заварување области или замрзнувачи.Безбедност.Штетници Контрола, чува птици и инсекти кои се надвор, истовремено овозможувајќи лесен и луѓето.Отпорни На Оган / Оган Retardant.Намалување на spoilage и имаат помалку мраз се изгради-up на вашите машини.Енергетската Контрола, го спречува 80% од воздух загуба за намалување на вашата енергија сметка.Овие ќе се обезбеди приватност саканата од соба в соба, но сепак се уште им овозможи на forklifts или други машини за да внесете што е потребно.✅ Енергетски Заштеди - дебелина и изолација, што ПВЦ лента завеси обезбеди ефикасно ќе се задржи на разладени или загреан воздух содржани и вашата електрична енергија и гас сметки ќе бидат значително помалку.Енергетската Контрола, го спречува 80% од воздух загуба за намалување на вашата енергија bill Pests Контрола, чува птици и инсекти кои се надвор, истовремено овозможувајќи лесен и луѓето in Temperature Контрола, во средини како фрижидери и freezers Reduce spoilage и имаат помалку мраз се изгради-up на вашата machinery Safety Contamination Prevention Fire Отпорни / Оган Retardant Sound Isolation Windbreak. ✅Неверојатни Материјал - ПВЦ е широко позната за да биде еден од повеќето траат од ваков вид.Наместо инсталирање на повеќе ѕидовите и вратите, можете едноставно да го користите лента на вратата завеси.Тоа е многу разноврсна и тоа може да трае долго време и не бараат голема одржување рутина.Лента вратата завеси може да се елиминира загадувачи од внесување на одреден простор. ✅Создаде Лесен Пристап - Понекогаш, ќе треба да се добие пристап до одредена област. ✅Создаде Одделот Области - Лента на вратата завеси може да се користи не само да се произведе повеќе плодна работа од вработените, но исто така и да се создаде посебни одделенија во рамките на установата.Звучна Изолација.За Контрола на температурата, во средини како фрижидери и замрзнувачи.Загадување На Превенција. ✅Намалување на Бучава, Прашина и Нечистотии - Ден-за-ден живот во секоја зграда може да се оттргнува, Forklifts се движи околу објектот и гласно машинерија работи постојано.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата

Лента Завеса Транспарентен ПВЦ Винил Ленти, Погоден за Прошетка во Замрзнувач и Комерцијални Кујна (Боја : Ширина 45 см, Големина
  • Обновено
Ценетост на стоката:

Лента Завеса Транспарентен ПВЦ Винил Ленти, Погоден за Прошетка во Замрзнувач и Комерцијални Кујна (Боја : Ширина 45 см, Големина

Тоа го задржува соба, топла и ладна.Еколошки, безбедно, без мирис, лесно да го инсталирате, ПВЦ странични

DEN 328.80
Frymaster 1067542SP D50 Евра Вратата Собрание
  • Обновено
Ценетост на стоката:

Frymaster 1067542SP D50 Евра Вратата Собрание

Вистински ОЕМ замена дел.Фрај господар одамна е водечки снабдувач на комерцијални fryers, пржење системи з

DEN 5578.56