• Обновено
REEVAA Автомобил Заврши Комплет Винил Заврши Алатки за Завиткување Топлина Пиштол за Полнење за Возило Графички Decal Прозорецот за Инсталација Филм Багра Вклучуваат Ч

REEVAA Автомобил Заврши Комплет Винил Заврши Алатки за Завиткување Топлина Пиштол за Полнење за Возило Графички Decal Прозорецот

Buyers rating:
DEN 1679.76

Залиха

【Винил Заврши Алатка за Полнење Со Агол Squeegee】Zanch винил заврши squeegee со различни видови терминал во винил завиткување алатка за полнење,погоден заврши држиме за мали, кружни и тесни места.за семејството гаража,магацински и деловен.Тие може да се спречи загадување и влијанието на остатоци како што се масло, прашина и пот на прстите, за време на процесот на снимање, како и ефикасно заштита на снимањето ефект.Температура во млазницата штекер прибл : 122~1112°F со Променлива Контрола на Температурата функција (Температура, мерење на прецизноста на млазницата штекер : +/- 10%).Поправи на винил во целна површина цврсто да се ослободи вашите раце.Моќ напон : AC110 V 50 Hz.Оваа топлина пиштол за винил заврши користите за да инсталирате автомобил налепница vinyls или лесно да отстраните стари филмови или стравува од автомобил тело/прозорец без остатоци.Scrape надвор од меурчиња чист под филм.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата

LKXHarleya 3D Карбонски Влакна Винил Заврши Автомобил Внатрешни работи Налепница Лист Автомобилски Мотор Мат Тркалаат Филм Авто Стил
  • Обновено
Ценетост на стоката:

LKXHarleya 3D Карбонски Влакна Винил Заврши Автомобил Внатрешни работи Налепница Лист Автомобилски Мотор Мат Тркалаат Филм Авто Стил

Ве молам, разберете дека производите можеби малку различен од фотографии во боја 6 : работ треба да биде �

DEN 336.00
50x152cm/20x152cm Автомобил Стил DIY Високо Сјајни 6D Карбонски Влакна Винил Wrap Film Motorcyle Автомобили Автомобил Налепница и
  • Обновено
Ценетост на стоката:

50x152cm/20x152cm Автомобил Стил DIY Високо Сјајни 6D Карбонски Влакна Винил Wrap Film Motorcyle Автомобили Автомобил Налепница и

❤ Што е направена од еколошки материјали, водоотпорен, сончање, мазна површина, силно stretchability, издржлив�

DEN 2356.80
Бесплатна Алатка за Полнење Мат Рамен Зелен Автомобил Винил Заврши Налепница Decal Филм Лист со Воздух Порака - 60X600 (5FT X 50FT)
  • Обновено
Ценетост на стоката:

Бесплатна Алатка за Полнење Мат Рамен Зелен Автомобил Винил Заврши Налепница Decal Филм Лист со Воздух Порака - 60X600 (5FT X 50FT)

Оваа премија автомобилската винил е специјално конструиран за DIY'ers.Оваа трајни филмот е идеален за долг

DEN 746.40
VViViD+ Слон Сива Nardo Сива Сјај Винил Автомобил Wrap Film 1 Нога x 5 Метри се Тркалаат DIY Лесно да се Инсталира Без Неред Decal
  • Обновено
Ценетост на стоката:

VViViD+ Слон Сива Nardo Сива Сјај Винил Автомобил Wrap Film 1 Нога x 5 Метри се Тркалаат DIY Лесно да се Инсталира Без Неред Decal

Искуство на НОВИ XPO серија винил за уникатна боја и високо сјаен финиш.Клучни Карактеристики На Произво�

DEN 246.96