• Обновено
LKXHarleya Дигитални Кавер-Винил Заврши Лист, Воздушен Балон за Слободни ПВЦ Филм Маскирна Автомобил Налепница Автомобил Стил, 12, 19.6 x 39.3

LKXHarleya Дигитални Кавер-Винил Заврши Лист, Воздушен Балон за Слободни ПВЦ Филм Маскирна Автомобил Налепница Автомобил Стил, 12,

Buyers rating:
DEN 2095.20

Залиха

Пакет се вклучени : 1 x Премија ПВЦ Дигитални Кавер-Винил Заврши Налепница Филм Лист.Само кора и се држи, без остаток лепак по отстрани.Затоплување Совети : 【*НАПОМЕНА : Воздушни Меурчиња за Слободни значи дека не се пропустливи дупки на задниот дел од автомобилот филм, и нема меурчиња по инсталацијата.Ве молам, разберете дека производите можеби малку различен од фотографии во боја.Овие се нормални појави и може да бидат отстранети за време на инсталацијата.Високо флексибилен полимерни ПВЦ филм, совршено се вклопи во вашиот автомобил, без виткање по апликации(се Инсталира правилно) Добра Времето Отпор, отпорен на гребнатинки, вода и хемиски-доказ.Кога ви се случува да го инсталирате овој сјај автомобил винил, можете да го инсталирате со шпатула или топлина пиштол за да се отстрани воздушни меурчиња.Задната страна со одвод на воздух, воздухот слободни меурчиња дизајн.Кога производот е транспортиран, меурчиња или брчки може да се случи поради судир.Да се обезбеди заштита и одличен изглед на вашата љубов автомобил.Ако умот меурчиња, ве молиме да не купи! ! ! ! !】 Спецификации : Предмет Тип : Автомобил Винил Заврши Материјал : ПВЦ Карактеристики : Висок Квалитет, Лесно да го Инсталирате, Водоотпорен, Dustproof, Wearproof и Отпорно на Гребење, Сјајни, Трајни, итн.Без виткање по апликации(се Инсталира правилно).Fitment : Одговара за Автомобил/ SUV/ Комбе/ Камион/ Мото/ Велосипед или било рамно објект.Дигитални Кавер-Винил Заврши Налепница Воздух Балон за Слободни ПВЦ Филм Маскирна Автомобил Налепница за Auto, ЏИП, Комбе, Камион, Мотор, Велосипед, Лаптоп Опис : Долга Трајност : Внатрешна 5 години, Отворено 3 години.Боја : Како на сликата покаже Кол : 1 buc Забелешка : 1.Лесно да се инсталира, автомобил винил со назад само лепило дизајн, само кора и се држи, без остаток лепак по отстрани.Добар Времето Отпор, отпорен на гребнатинки, вода, масло, нечистотија, и хемиско-доказ.Високо флексибилен полимерни ПВЦ филм, тоа е многу висока дефиниција изгледа, убава и уникатна маскирна шема го прави вашиот автомобил повеќе атрактивна и шармантна.Совршено се вклопуваат повеќето автомобил, ЏИП, комбе, камион, мото, велосипед, автомобил хауба, скутер, скејтборд, телефон, дури и мебел или било каква рамна површина.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата

Сина Молња Штрајк Графички Винил Автомобил Wrap Film Лист + Бесплатно Машина & Squeegee ( Освен Големина на Примерок ) (40FT x 5FT
  • Обновено
Ценетост на стоката:

Сина Молња Штрајк Графички Винил Автомобил Wrap Film Лист + Бесплатно Машина & Squeegee ( Освен Големина на Примерок ) (40FT x 5FT

Небото Авто INC винил заврши е 100% Сосема Нов (Никогаш не Се Користат или се Инсталирани).Небото Авто INC вин�

DEN 7199.76
Moyishi Дрво Жито Винил Налепница Decal се Тркалаат Автомобил Внатрешни работи Дома Канцелариски Мебел DIY Филмот Заврши 30cmx100cm
  • Обновено
Ценетост на стоката:

Moyishi Дрво Жито Винил Налепница Decal се Тркалаат Автомобил Внатрешни работи Дома Канцелариски Мебел DIY Филмот Заврши 30cmx100cm

Однос дрво жито винил е флексибилна, заштитна обвивка која го подобрува изгледот на било која површина �

DEN 263.76
MICOOS Компатибилен со Карбонски Влакна Винил Заврши 11.8 x 4 Chevy Bowtie Амблем Заврши Комплет со Шпатула и Машина 3 Еез Универзална
  • Обновено
Ценетост на стоката:

MICOOS Компатибилен со Карбонски Влакна Винил Заврши 11.8 x 4 Chevy Bowtie Амблем Заврши Комплет со Шпатула и Машина 3 Еез Универзална

Направен од висок квалитет на винил, амблемот шалче е издржлив дека може да трае 57 години без исчезнува �

DEN 278.40
RVINYL Avery Dennison SW900 502-О Сатен Страшни Орхидеи Врховниот Завиткување Винил Возило Автомобил Заврши Лист се Тркалаат - (12in
  • Обновено
Ценетост на стоката:

RVINYL Avery Dennison SW900 502-О Сатен Страшни Орхидеи Врховниот Завиткување Винил Возило Автомобил Заврши Лист се Тркалаат - (12in

За оние кои се во потоплите клими, можеби ќе треба да се освежи вашите винил завиткување почесто да се из

DEN 407.76
MYLPDZSWZX 1pc Најдобри Кожа, Винил Авто Внатрешни работи Налепница DIY Кожа Текстура Табла Винил Заврши Лист Филм Автомобил Стил
  • Обновено
Ценетост на стоката:

MYLPDZSWZX 1pc Најдобри Кожа, Винил Авто Внатрешни работи Налепница DIY Кожа Текстура Табла Винил Заврши Лист Филм Автомобил Стил

Име на производ : Брусен Винил Заврши Производ Feature High квалитет флексибилни полимерни ПВЦ film Air ослободу�

DEN 674.40
JDMBESTBOY Бесплатна Алатка за Полнење Сјај Црна Винил Заврши Комплет за Црна Надвор Хром Избришете Прозорец Трим Вратата Трим 2
  • Обновено
Ценетост на стоката:

JDMBESTBOY Бесплатна Алатка за Полнење Сјај Црна Винил Заврши Комплет за Црна Надвор Хром Избришете Прозорец Трим Вратата Трим 2

Направени со автомобилски резервни винил.Ја заштитува вашата боја од гребнатини и носат.Лесно може да с

DEN 429.12
LKXHarleya 3D Карбонски Влакна Винил Заврши Автомобил Внатрешни работи Налепница Лист Автомобилски Мотор Мат Тркалаат Филм Авто Стил
  • Обновено
Ценетост на стоката:

LKXHarleya 3D Карбонски Влакна Винил Заврши Автомобил Внатрешни работи Налепница Лист Автомобилски Мотор Мат Тркалаат Филм Авто Стил

Ве молам, разберете дека производите можеби малку различен од фотографии во боја 6 : работ треба да биде �

DEN 336.00
50x152cm/20x152cm Автомобил Стил DIY Високо Сјајни 6D Карбонски Влакна Винил Wrap Film Motorcyle Автомобили Автомобил Налепница и
  • Обновено
Ценетост на стоката:

50x152cm/20x152cm Автомобил Стил DIY Високо Сјајни 6D Карбонски Влакна Винил Wrap Film Motorcyle Автомобили Автомобил Налепница и

❤ Што е направена од еколошки материјали, водоотпорен, сончање, мазна површина, силно stretchability, издржлив�

DEN 2356.80
HHF Автомобил Налепници 1pc Автомобил Додатоци Автомобили 200mmx3000mm 3D Карбонски Влакна Винил Автомобил Заврши Лист се Тркалаат
  • Обновено
Ценетост на стоката:

HHF Автомобил Налепници 1pc Автомобил Додатоци Автомобили 200mmx3000mm 3D Карбонски Влакна Винил Автомобил Заврши Лист се Тркалаат

Спецификации : .Боја : Црна / Сребрена / Сива / Red / Сина / виолетова / gold / бела / жолта.Материјал : 3 D Карбонски

DEN 1140.00
JDMBESTBOY Бесплатна Алатка за Полнење 60x600 Премиум Вар Зелен Сјај на Метален Сјајни Автомобил Налепница Decal Автомобилската Винил
  • Обновено
Ценетост на стоката:

JDMBESTBOY Бесплатна Алатка за Полнење 60x600 Премиум Вар Зелен Сјај на Метален Сјајни Автомобил Налепница Decal Автомобилската Винил

Бесплатна Алатка за Полнење Барање Големина 4"x8" НЕ дојде со Алатка за Полнење Size 12"x60" Вклучуваат 1 сет на

DEN 552.00