• Обновено
Алуминиум Легура Метал Случај за Малина Пи 3 Б/2 Б/RPB +, Случајот со DC 5V Вентилаторот за Ладење, ЦПУ Производство, Добри Топлина Дисипација Случај за Малина Пи(Црна)

Алуминиум Легура Метал Случај за Малина Пи 3 Б/2 Б/RPB +, Случајот со DC 5V Вентилаторот за Ладење, ЦПУ Производство, Добри Топлина

Buyers rating:
DEN 482.16

Залиха

Моќ извира покриени од еден ден.СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24/7 за да им помогне со поставување на поврзување, прашања, проблеми и многу повеќе.Ние ќе ви испратиме е-подарок карта за куповната цена на вашиот опфатени производ.Во некои случаи, ние ќе го замени или поправи тоа.Ова за Малина Пи случај е достапна за Малина Пи 3 Моделот Б, за Малина Пи 2 Моделот Б и RPB +.На CNC процесот на производство гаранции прецизни димензии, лесна инсталација и совршено се вклопуваат.Тоа е rusty и руинирани, мазна и не-конвексни, и метален сјај е силна и не е лесно да се оксидираат.Фан дупки може да биде резервирана за навивачите.Долниот ритам дизајн го прави лесно да се инсталира GPIO кабли и други траги.Изработен од алуминиумска легура материјал, висока цврстина, притисок отпор, алуминиум материјал е повеќе погодна за дисипација на топлина.Функција : 1. Овој случај, за Малина Пи е достапна за Малина Пи 3 Моделот Б, за Малина Пи 2 Моделот Б и RPB +. 2. На CNC процесот на производство гаранции прецизни димензии, лесна инсталација и совршено се вклопуваат. 3. Тоа е rusty и руинирани, мазна и не-конвексни, и метален сјај е силна и не е лесно да се оксидираат. 4. Фан дупки може да биде резервирана за навивачите.Долниот ритам дизајн го прави лесно да се инсталира GPIO кабли и други траги. 5. Изработен од алуминиумска легура материјал, висока цврстина, притисок отпор, алуминиум материјал е повеќе погодна за дисипација на топлина.Спецификација : Предмет Тип : Случај Користи : Во случај на Малина Пи Материјал : алуминиум легура Големина : прибл. 10.5 x 7 x 4cm/4.1 x 2.8 x 1.6 во Боја : црна, сребрена (изборен) Ладење : опремени со мали DC 5 V фан Пакет листата : Кутија x 1 Фан x 1 Пакет на завртки x 1.

Кон својствата

Item Type:
Case
Uses:
In the case of Raspberry Pi
Material:
aluminum alloy
Size:
approx. 10.5 x 7 x 4cm/4.1 x 2.8 x 1.6in
Color:
black, silver (optional)
Cooling:
equipped with a small DC 5V fan
Package list:
Box x 1 Fan x 1 Package of screws x 1 :

Најдобри предлози во категоријата

XZJJZ HD 150 Инчи домашно Кино Преносни LED Видео Мини Проектор за на Мобилен Телефон 1080P 3D 4K Проектор (Боја : C520 додадете
  • Обновено
Ценетост на стоката:

XZJJZ HD 150 Инчи домашно Кино Преносни LED Видео Мини Проектор за на Мобилен Телефон 1080P 3D 4K Проектор (Боја : C520 додадете

Мултимедијален систем, поддршка директно читање на У диск и SDкартичката.HD USB ТФ AV VGA интерфејс е богата, к

DEN 18213.60
Holographic Проектор Голо око 3D holographic рекламирање машина фан екран суспендирани стерео HD 3D holographic проекција led ротирачки
  • Обновено
Ценетост на стоката:

Holographic Проектор Голо око 3D holographic рекламирање машина фан екран суспендирани стерео HD 3D holographic проекција led ротирачки

●Кул, тридимензионални, holographic, подобрување на внимание, подобрување на визуелното влијание.WIFI трансфе�

DEN 7104.00
FMGFGFMG Нов Проектор 4K Ултра Висока Дефиниција Дома Спални Мал Сите-во-едно домашно Кино Мобилен Телефон Проекција на Екранот Дом
  • Обновено
Ценетост на стоката:

FMGFGFMG Нов Проектор 4K Ултра Висока Дефиниција Дома Спални Мал Сите-во-едно домашно Кино Мобилен Телефон Проекција на Екранот Дом

◐ Уживајте во вашата музика, фотографии и видеа, насекаде и во секое време.За време на проекторот е прое�

DEN 10018.08
zhangbinjoo Holographic Проектор Holographic Рекламирање Машина Holographic Фан Машина 42cm 3D Антенски Екранот Машина Голо Око Рекламирање
  • Обновено
Ценетост на стоката:

zhangbinjoo Holographic Проектор Holographic Рекламирање Машина Holographic Фан Машина 42cm 3D Антенски Екранот Машина Голо Око Рекламирање

●Кул, тридимензионални, holographic, подобрување на внимание, подобрување на визуелното влијание.WIFI трансфе�

DEN 2265.60
zhangbinjoo Holographic Проектор Holographic 3D Проекција Светилка Голо Око Стерео Суспензија Воздух Слики Led Фан Блескави Екран
  • Обновено
Ценетост на стоката:

zhangbinjoo Holographic Проектор Holographic 3D Проекција Светилка Голо Око Стерео Суспензија Воздух Слики Led Фан Блескави Екран

Моќ извира покриени од еден ден.СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24 / 7 за да им �

DEN 16212.48