• Обновено
Diager 715d05.2 Пресврт, сребро.

Diager 715d05.2 Пресврт, сребро.

Buyers rating:
DEN 451.20

Залиха

Намалување вежба ХСС Вежба Малку ХСС.Точка Агол 118 ° агол на гледање.Пропелер видот N. двојно зашилени ХСС, мулти-цел чекан вежба за општа употреба.Погоден за метали не-allis сојузници (до 900 N/mm).

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата

Cle-Линија C20937 Карбид-Падна Ѕидот Вежба, High Speed Челик со Карбид Совет, Пареа Оксид Заврши, Намалена месо тело, 118-Степен
  • Обновено
Ценетост на стоката:

Cle-Линија C20937 Карбид-Падна Ѕидот Вежба, High Speed Челик со Карбид Совет, Пареа Оксид Заврши, Намалена месо тело, 118-Степен

Прекумерно карбид совет дава дозвола за да се префрлате завртки, водител на завртки и проширување вежби

DEN 97.20
CNC Гравирање Малку, Долг животен Век Крајот Мелница, Ултра-Фини Grained Зацементира Карбид Материјали за Печатени Плочки на Табла
  • Обновено
Ценетост на стоката:

CNC Гравирање Малку, Долг животен Век Крајот Мелница, Ултра-Фини Grained Зацементира Карбид Материјали за Печатени Плочки на Табла

Право со практични adoptability, мелење машина е со висок квалитет може да ги задржи своите високи перформанс�

DEN 544.56
Magafor 1971200 197 Серија 2 Flute, 90 Степени Сечење Агол, 0.472 Сечење Должина, 6-3/4Долго Кобалт Челик Соголени (Светла) Комбинација
  • Обновено
Ценетост на стоката:

Magafor 1971200 197 Серија 2 Flute, 90 Степени Сечење Агол, 0.472 Сечење Должина, 6-3/4Долго Кобалт Челик Соголени (Светла) Комбинација

Со користење на magafor NC вежба на дијаметар над дупчење алатка, центрирање и chamfering се добиени во една опера

DEN 1369.20
Карпести Планински Пресврт 953CO20ST Навој месо тело, Кобалт, 135 Степен Сплит Точка, 20 Жица Големина, 9/16 Севкупната Должина (Пакување
  • Обновено
Ценетост на стоката:

Карпести Планински Пресврт 953CO20ST Навој месо тело, Кобалт, 135 Степен Сплит Точка, 20 Жица Големина, 9/16 Севкупната Должина (Пакување

Супериорен црвено цврстина за висока температура апликации.Помалку крајот оптоварување на притисок ба

DEN 4381.20
Aexit 14mm Совет Воздух Алатка Делови и Прибор 15cm Долго Плоштадот СДС месо тело Ѕидани Влијание Вежба Малку Воздух-Компресор Додатоци
  • Обновено
Ценетост на стоката:

Aexit 14mm Совет Воздух Алатка Делови и Прибор 15cm Долго Плоштадот СДС месо тело Ѕидани Влијание Вежба Малку Воздух-Компресор Додатоци

Име на производ : Влијание Вежба Малку;Тема : Плоштадот СДС месо тело.Материјал : ХСС;Совет Ширина : 14mm / 0.

DEN 1761.60
Мичиген Вежба 306 Серија на Високо-Брзински Челик Намалена месо тело Вежба Малку, Круг месо тело, Спирала Flute, 118 Степени Конвенционалните
  • Обновено
Ценетост на стоката:

Мичиген Вежба 306 Серија на Високо-Брзински Челик Намалена месо тело Вежба Малку, Круг месо тело, Спирала Flute, 118 Степени Конвенционалните

Highspeed челик алатки се добри за повеќето општа намена апликации, нуди комбинација на цврстина и жилавост

DEN 4990.56