• Обновено
Hegebeck 6-Точка Плитки Socket Set 1/2 Вози Метрички Стандард Cr-V Влијание Socket Set Надворешни Torx Ѕвезда Приклучоци за Механичар 38x17mm 1pcs

Hegebeck 6-Точка Плитки Socket Set 1/2 Вози Метрички Стандард Cr-V Влијание Socket Set Надворешни Torx Ѕвезда Приклучоци за Механичар

Buyers rating:
DEN 208.56

Залиха

【Материјал】ѕвезда плитки вози чашката е направен од Хром vanadium челик(CR-V) со сигурен издржливост. 【Спречи заокружувањето】6-точка штекер дизајн проширува површината за контакт помеѓу сиднеј и сврзувачки елементи, заклучува сила повеќе цврсто, толку повеќе ќе ви се сврти, на построги штекерот костец, тоа исто така ја намалува носат и го спречува заокружувањето на аглите. 【Стандард-должина Штекер】Плитки добро и тенок ѕидови се овозможи приклучок за да се вклопат во тесни, тесни простори. 【Огледало Хром Позлатен】Нашите метрички плитки влијание чашката е огледало хром позлатен,кој заврши да се спротивстави на корозија. 【Висок вртежен момент Socket Set】Широко се користи во DIY рака-на одлуки, автомобилската поправки, апарати за одржување, а повеќето воопшто поправки.Hegebeck 6-Точка Плитки Socket Set за Mechanic Decription : 1.Хром vanadium челична конструкција за сила и издржливост.Огледало хром позлатен заврши да се спротивстави на корозија.2.Широко се користи во DIY рака-на одлуки, автомобилската поправки, апарати за одржување, а повеќето воопшто поправки.3.Плитки добро и тенок ѕидови се овозможи приклучок за да се вклопат во тесни, тесни простори.Технички Параметар : Име на Производ : 6-точка Socket Socket спецификација : 17mm/0.67"Вкупна должина : 38mm/1.5" краток плитки socket Interface спецификација : 1/2"Материјал : хром vanadium steel Surface третман : полиран хром plating Packing Листа : 1 x 6-Точка sleeve Warm Забелешка : Ако имате било каков проблем во врска со производот за користење,ве молиме контактирајте со нас без hestation.Ние ќе се обидеме потрудиме да ви помогне во рок од 24 часа.

Кон својствата

17mm/0.67 :
Total length:
38mm/1.5 short shallow socket
Interface specification:
1/2
Material:
chrome vanadium steel
Surface treatment:
polished chrome plating

Најдобри предлози во категоријата

SK Рака Алатка 40714 во 1/4. Вози 6-Точка Метрички Стандард Хром Штекер †15 mm стариот Кован Челик Штекер со SuperKrome Заврши,
  • Обновено
Ценетост на стоката:

SK Рака Алатка 40714 во 1/4. Вози 6-Точка Метрички Стандард Хром Штекер †15 mm стариот Кован Челик Штекер со SuperKrome Заврши,

SK ПРОФЕСИОНАЛНИ и КВАЛИТЕТНИ : SK рака алатки, вклучувајќи ја и нашата приклучоци, се произведени цврсти �

DEN 324.00