• Обновено
Aurifil САД Модерна Crewel Работа Колекција 12wt 10 Мали Spools Конец, Mulitple

Aurifil САД Модерна Crewel Работа Колекција 12wt 10 Мали Spools Конец, Mulitple

Buyers rating:
DEN 1199.52

Залиха

Оваа група ги вклучува 1 гајтанот секоја од следниве бои : 8402, 8823, 8810, 8120, 8965, 8003, 8310, 8083, 8005, 8530. Оваа група ги вклучува 1 гајтанот секоја од следниве бои : 8402, 8823, 8810, 8120, 8965, 8003, 8310, 8083, 8005, 8530.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата

Hemingworth 1000m PolySelect Тема Dragonfly 1113
  • Обновено
Ценетост на стоката:

Hemingworth 1000m PolySelect Тема Dragonfly 1113

Заштитна капа вклучени.Ја спречува tangles.Штити тема.Hemingworth везови темата е жив и сјајни како и силен и colorfa

DEN 479.76
Aurifil Mako Памук Конец Солидна 50wt 1422yds
  • Обновено
Ценетост на стоката:

Aurifil Mako Памук Конец Солидна 50wt 1422yds

Земја На Потекло : Италија.Број На Модел : A10506724 Објектот Пакет Димензија : 1.5" L x 2.8" W x 7.8" H Точка Пакет Тежи�

DEN 528.00
Simthread Везови Нишка со Кутија за Складирање, 800 Метри Snap Spools 9 Романтични Розова и Виолетова Бои за Везови и Машина за Шиење
  • Обновено
Ценетост на стоката:

Simthread Везови Нишка со Кутија за Складирање, 800 Метри Snap Spools 9 Романтични Розова и Виолетова Бои за Везови и Машина за Шиење

◎ Simthread Везови Тема Комплет 9 spools / комплет, 800 Y (730 M), компатибилен со голем број домашни везови и машина

DEN 383.76
Isacord Подарок Асортиман ISGIFTBX70 70 Spools
  • Обновено
Ценетост на стоката:

Isacord Подарок Асортиман ISGIFTBX70 70 Spools

Isacord Подарок Кутија 70 Гајтанот Сет Вклучува 70 од најдобро продаваните Isacord бои.Спакувани се во атрактивн

DEN 5740.56
Нови brothread 50 Бои Разновидниот Полиестер Везови Машина Тема за Полнење 500M (550Y) Секој Гајтанот за Брат Janome Babylock Пејач
  • Обновено
Ценетост на стоката:

Нови brothread 50 Бои Разновидниот Полиестер Везови Машина Тема за Полнење 500M (550Y) Секој Гајтанот за Брат Janome Babylock Пејач

★ 50 SPOOLS ПО КОМПЛЕТ 50 spools Мега Kit (Професионални –Избрани) разновидниот бои Полиестер Везови Машина Нишк

DEN 547.20
A&E Robison-Антон Машина Везови Тема 122 Супер Светло Полиестер - 40 Тежина (120/2 Полиестер), 5500 Дворот На Кралот Гајтанот -
  • Обновено
Ценетост на стоката:

A&E Robison-Антон Машина Везови Тема 122 Супер Светло Полиестер - 40 Тежина (120/2 Полиестер), 5500 Дворот На Кралот Гајтанот -

Разноврсна — Добар за сите везови апликации.Направени од високо истрајност, суперсветли trilobal полиесте�

DEN 191.76
ThreadNanny Премија 50 Бои 1100yards Полиестер Машина Везови Тема за Полнење за Про и Почетници - Компатибилен со Сите Брат Babylock
  • Обновено
Ценетост на стоката:

ThreadNanny Премија 50 Бои 1100yards Полиестер Машина Везови Тема за Полнење за Про и Почетници - Компатибилен со Сите Брат Babylock

Се повлече двапати малку да започнете везови.Уживајте во секој бод со Thread Nanny!.Embroider убаво со силен, но ма�

DEN 1198.80
Aurifil Mako Памук Конец Солидна 50wt 1422yds
  • Обновено
Ценетост на стоката:

Aurifil Mako Памук Конец Солидна 50wt 1422yds

100 Percent долго главен mercerized Египетски Памук.За машина за вез, quilting и Serging.Голем гајтанот 100percent долго главен

DEN 356.40
ThreadNanny 63 Бои Премиум Полиестер Машина Везови Тема Поставите 1100 Метри Секој Гајтанот - Компатибилен со Брат Babylock Пејач
  • Обновено
Ценетост на стоката:

ThreadNanny 63 Бои Премиум Полиестер Машина Везови Тема Поставите 1100 Метри Секој Гајтанот - Компатибилен со Брат Babylock Пејач

✔️ 63 БОИ + БОЈА ШЕМА Добиете креативна со Thread Nanny 63 Бои Машина Везови Тема.Оживува вашите дизајни и одбе�

DEN 2258.40