• Обновено
Смешни Hummer Сина Усна Сјај Торбичка Преносни Патување Козметичката Торбичка Држете 2 или 3 Кармин Усна Сјај

Смешни Hummer Сина Усна Сјај Торбичка Преносни Патување Козметичката Торбичка Држете 2 или 3 Кармин Усна Сјај

Buyers rating:
DEN 311.76

Залиха

Високо Квалитетен Материјал : кармин случаи се направени на премиум кожа,мазна и текстура.Со силна тока,не е лесно да падне.Совршена Големина : 9.5x2x7cm/3.7x0.8x2.7in.Оваа шминка торба може да се одржи на 2-3 кармин цевки,усна glosses,етерични масла или руменило,лесно да се носат.Тоа совршено се вклопува во вашата чанта,чанта,спојката или крст-тело торба.Козметичката торба опремени со мали огледало.Кога ќе излезе или датум, можете да направите во секое време да се задржи вашата убавина и елеганција на сите времиња.Мултифункционален : Можете да го одржите вашиот кеш или кредитна картичка внатре тоа и тоа двојки како кутија за накит,како што се обетки и ѓердани.Совршен Подароци : Овој Мулти-Функционални шминка организатор торба е совршен подарок за вашата девојка,пријатели и сестри.И тоа исто така може да се користи како деверуша подарок на свадба забава.ИНФОРМАЦИЈА за ПРОИЗВОДОТ : МАТЕРИЈАЛ : Висок Квалитет на Кожа ГОЛЕМИНА : 9.5x2x7cm/3.7x0.8x2.7 IN Овој компактен козметички торба може да се одржи на 2-3 кармин цевки,лесно да се носат, да ги исполнуваат секојдневна употреба.Мултифункционален : Можете да го одржите вашиот кеш или кредитна картичка внатре тоа и тоа двојки како кутија за накит,како што се обетки и ѓердани.Кармин случај опремени со мини огледало,која може да се користи за да се надополнува шминка во секое време.Тоа е погоден за секоја прилика.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата

Simayixx Усна Сјај Колекција 6 Бои Shimmery Усна Glosses долготрајна Боја Усна Сјај Сет Со Богати Бои Прекрасна Денот на Вљубените
  • Обновено
Ценетост на стоката:

Simayixx Усна Сјај Колекција 6 Бои Shimmery Усна Glosses долготрајна Боја Усна Сјај Сет Со Богати Бои Прекрасна Денот на Вљубените

На Мат Течен Кармин има висок интензитет на пигмент за инстант храбар мат усни.На Мат Течен Кармин има в�

DEN 30.00
Gireatick 6PCS напомна На Усна Сјај во Собата, 6 Бои Тркалање на Топката Затемнети Усна Масло, Навлажнувачки Црвено Кадифе Усна Дамка,
  • Обновено
Ценетост на стоката:

Gireatick 6PCS напомна На Усна Сјај во Собата, 6 Бои Тркалање на Топката Затемнети Усна Масло, Навлажнувачки Црвено Кадифе Усна Дамка,

【Тркалање на Топката Дизајн】 Уникатен возен топката дизајн, лесен за употреба, мали димензии и мала те�

DEN 311.76
5 Мат Усна Сјај + 1 Усна Глеѓ Поставите Сомот Усна Глазура Не - Стап Првенство Водоотпорен Убавина Шминка Хидратантен Навлажнувачки
  • Обновено
Ценетост на стоката:

5 Мат Усна Сјај + 1 Усна Глеѓ Поставите Сомот Усна Глазура Не - Стап Првенство Водоотпорен Убавина Шминка Хидратантен Навлажнувачки

【Lustrous&Суровостслободен】 оригиналниот црвено тон кармин, со многу удобно мат чувство и нежно крем текс

DEN 1044.00
Ynzon Ynzon Усна Сјај Shimmery Хидратантен Дебели Полски Помек Усни Зголемување На Еластичноста Намалување На Фини Линии Богата Со
  • Обновено
Ценетост на стоката:

Ynzon Ynzon Усна Сјај Shimmery Хидратантен Дебели Полски Помек Усни Зголемување На Еластичноста Намалување На Фини Линии Богата Со

6 Бои Трепет Кармин : 6 различни бои за да одговараат на различни стилови и прилики.и уникатен мека бисер �

DEN 287.76
6ml Празни Усна Сјај Шише, Усна Сјај Цевка, Мали Празни Refillable Усни Сјај Шишиња DIY Пластични Усна Сјај Цевка Патување Шминка
  • Обновено
Ценетост на стоката:

6ml Празни Усна Сјај Шише, Усна Сјај Цевка, Мали Празни Refillable Усни Сјај Шишиња DIY Пластични Усна Сјај Цевка Патување Шминка

【Она што ќе добиете за】ќе добиете 10 парче усни balm цевки со 10 гума вметнете ги опфаќа и четки, доволно ко�

DEN 395.76
Tthxqing Мат Усни Дамка Долготрајни Водоотпорен Мат Усни Дамка Слива 18 Боја Дами Убавина Секси Навлажнувачки долготрајни Мат Усна
  • Обновено
Ценетост на стоката:

Tthxqing Мат Усни Дамка Долготрајни Водоотпорен Мат Усни Дамка Слива 18 Боја Дами Убавина Секси Навлажнувачки долготрајни Мат Усна

Роденден на сет : 18 најпопуларните бои се достапни.Гламурозна мат, долготраен , лесно да се со усна чисте�

DEN 19.68