• Обновено
VXB Бренд Масло и Маснотии Печат ТЦ 33.465x 35.039x 0.984 Гума Опфатени Двојно Усна w/Жартиера Пролет 35.039 0.984 Нитрилна Butadiene Каучук (NBR)

VXB Бренд Масло и Маснотии Печат ТЦ 33.465x 35.039x 0.984 Гума Опфатени Двојно Усна w/Жартиера Пролет 35.039 0.984 Нитрилна Butadiene

Buyers rating:
DEN 1610.40

Залиха

33.465". 35.039". 0.984".Нитрилна Butadiene Каучук (NBR).Инч.VXB?Бренд, Ротари Вратило Печат Двојно Усна Вратило Кол. 33.465 Инчен Ширина 0.984 Инчен За Понесе Кол. 35.039 Инчен Нитрилна Гума Усна Материјал.Бренд : AVXItem Sku : TC33.465x35.039x0.984 Type : ТЦ 33.465x35.039x0.984 Инчен Внатрешниот : 33.465 Inch Outer : 35.039 Inch Width : 0.984 Inch Size : 33.465" x 35.039" x 0.984"Печат Материјал : Нитрилна Butadiene Rubber Temperature Опсег : -40ø да 248øF.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата

Хардверски Делови 202 Серија Одговара 12 14 15 16 17-95mm OD Вратило Двојно се Соочуваат со Пумпа за Вода Механички Вратило Печат
  • Обновено
Ценетост на стоката:

Хардверски Делови 202 Серија Одговара 12 14 15 16 17-95mm OD Вратило Двојно се Соочуваат со Пумпа за Вода Механички Вратило Печат

Стационарни Прстен : Керамички.Ротари Прстен : Јаглерод.Средно Печат : Fluororubber(FKM).Одговара за Бунари со Ди

DEN 2384.88
Националната 473228 Нафта Печат
  • Обновено
Ценетост на стоката:

Националната 473228 Нафта Печат

Дизајн тип : пролет натоварени; мултиусна.Температурата опсег : 40°F до 225°F / 40°C до 107°C Добра ниска темпер

DEN 804.00
EAI VITON Нафта Печат 14mm X 24mm X 6mm (6 ПАРЧИЊА) ТЦ Двојно Усна w/Нерѓосувачки Челик Пролет. Метал Случај w/Viton Гумена Облога
  • Обновено
Ценетост на стоката:

EAI VITON Нафта Печат 14mm X 24mm X 6mm (6 ПАРЧИЊА) ТЦ Двојно Усна w/Нерѓосувачки Челик Пролет. Метал Случај w/Viton Гумена Облога

Оваа 14mm ID печат е лесен за употреба, практично, и разноврсна и е одлично решение за да престане да лубрик�

DEN 335.76