• Обновено
EAI VITON Нафта Печат 35mm X 47mm X 7mm (2 ПАРЧИЊА) ТЦ Двојно Усна w/Нерѓосувачки Челик Пролет. Метал Случај w/Viton Гумена Облога

EAI VITON Нафта Печат 35mm X 47mm X 7mm (2 ПАРЧИЊА) ТЦ Двојно Усна w/Нерѓосувачки Челик Пролет. Метал Случај w/Viton Гумена Облога

Buyers rating:
DEN 502.80

Залиха

Ако поради некоја причина не сте целосно задоволни со вашата нарачка, нашата грижа за корисници одделот има ли покриени!Зошто е овој производ за вас?Нашите неверојатна Двојно Усна Нафта Печат е-мора да има додаток за луѓе кои се користат за да не прават компромиси за нивната автомобилска и индустриски Машини.Тоа е широко се користат во било која апликација, вклучувајќи масло, гориво, минерална киселина.Тоа ќе го помине тестот на времето како што тоа е направено со страст.ВИСОКА ТЕМПЕРАТУРА ОТПОР : Поради неговата 70 A Viton Гума, тоа ќе upstand температури од -26o C да 230o C.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата