• Обновено
YOGAA Услуга Коли 2/3-Слој Медицинска со Парапет | ABS Пластика Количка на Воланот за Салон за Убавина СПА Стоматолошки

YOGAA Услуга Коли 2/3-Слој Медицинска со Парапет | ABS Пластика Количка на Воланот за Салон за Убавина СПА Стоматолошки

Buyers rating:
DEN 2035.20

Залиха

Материјал : Високо-квалитетна ABS Пластика, мазна површина, здрав и ' рѓа доказ, долг животен век.Дебела плоча, дното мрежа дизајн, супер товарот, употреба, без деформација.User-Friendly Парапет : На ергономски тласкач е формирана во врвот полица за непречено движење.Тоа може да се поедностави вашата секојдневна работа.Тие се дизајнирани за да се постигне функционалност и удобен операција.Четири Универзална Тркала : тркалање количка е дизајнирана со четири 360°rollerses, од кои 2 нога сопирачки.Casters ќе ви овозможи лесно да транспорт на алатки или други предмети што треба од едно до друго место.Вкупната Димензија : 2-Слој : - Мали 54cm (L) x 37cm (W) x 90cm (H); Големи 64.5 cm (L) x 44.5 cm (W) x 90cm (H), 3-Слој : - Мали 54cm (L) x 37cm (W) x 98cm (H); Големи 64.5 cm (L) x 44.5 cm (W) x 98cm (H), Лесно да се чисти и лесно собранието.Мултифункционален чување на количка : Одлична за лабораторија, болници, клиники, козметички салони, тетоважа, продавници, фризер, спа итн.Удобно потпирач, лесно да помогнам и да се повлече, зголемената потпирач, потпирач агол согласува да ергономски дизајн.На фиока се врши на увезените АБС материјал, едноставен и практичен дизајн, без нечистотија, не чуден мирис, лесна за чистење, изградена-во молчи водич железнички, лесен за употреба.На прилагодливи нечистотија кофа може да се ротира 360 степени, што е погодно за извршување на различни задачи, и висина може да се прилагоди слободно, што е удобен и практичен.Универзалната молчи casters може да кочница и да се движат слободно.Таа има добра алкално отпор, не се лизга отпорност на абење, и долг животен век.

Кон својствата

Product name:
ABS plastic trolley
Product weight:
about 8-14KG
Product color:
gray/pink
Product Specifications:
Large/Small
Product layers:
two layers / three layers
Product material:
ABS
Product packaging:
carton
Caster material:
rubber wheel
Scope of application:
laboratories, clinics, beauty salons, etc.
Note:
- It may have a taste at the beginning,ventilate a few days,can solve the odor problem. :
- Manual measurement products may have dimensions of a few centimeters of error, please understand. :
- The bright photo and the different visualization can make the color of the objects in the photo different from the real ones. :
Package include:
1 x storage rack :

Најдобри предлози во категоријата

LSX-Полица Количка Количка - Двојно Нерѓосувачки Челик Медицински Количка Промена Медицина Возило Инструмент на Четири Тркала Салон
  • Обновено
Ценетост на стоката:

LSX-Полица Количка Количка - Двојно Нерѓосувачки Челик Медицински Количка Промена Медицина Возило Инструмент на Четири Тркала Салон

Да се направи целосна употреба на просторот, 3 D складирање, освен подот простор за вас,Тоа е идеален за �

DEN 1545.60
Ултра Серија Divider за QUS265 [Сет од 6]
  • Обновено
Ценетост на стоката:

Ултра Серија Divider за QUS265 [Сет од 6]

DКарактеристики : Тип на Производ : Магацинот & Висат Корпа.Мобилност : Тркала Не Се Вклучени.Пластовидно

DEN 2138.40
Малку Гигант АКО-PB-36 Тешки-Должност Мобилни Работат Центар Додатоци, Pegboard Панел за Употреба со IF-2436-5PYTL, 34 Должина, 24
  • Обновено
Ценетост на стоката:

Малку Гигант АКО-PB-36 Тешки-Должност Мобилни Работат Центар Додатоци, Pegboard Панел за Употреба со IF-2436-5PYTL, 34 Должина, 24

За Користење со Малку Гигант ако24365pytl.Ова АКОPB36 е (1) pegboard панел 24 High 16 мерач формирана челик панел со дупк

DEN 2550.72
Количка Убавина Автомобил Фризерски Три Слоеви Полица со Фиока Салон за Убавина Помине Уметност Калено Стакло Панел Комунални Возило
  • Обновено
Ценетост на стоката:

Количка Убавина Автомобил Фризерски Три Слоеви Полица со Фиока Салон за Убавина Помине Уметност Калено Стакло Панел Комунални Возило

★ фиока дизајн, лево и десно отворање и затворање на за да зачувате простор, можат да бидат ставени мали

DEN 816.00