• Обновено
USB C Екстензија Кабел 2Packs за Маг Безбедно Полначот PS5 Контролер за Полнење, Conmdex 9V 3А USB Тип C Женски Машки Extender Кабелот за Маг Безбедно Полнач за iPhone, 13/12, HomePod Бела 3.3 FT

USB C Екстензија Кабел 2Packs за Маг Безбедно Полначот PS5 Контролер за Полнење, Conmdex 9V 3А USB Тип C Женски Машки Extender Кабелот

Buyers rating:
DEN 431.76

Залиха

【ДИЗАЈН ЗА МАГ-БЕЗБЕДНО ПОЛНАЧОТ】 : Тоа е usb c екстензија кабел за Apple Маг-Безбедно Полнач.Исклучиво компатибилен со маг-безбедно полнач за i Phone 13 / 12 серија, Home Pod и usb c за да осветлување кабел, 2 пати на полнење растојание продолжен, речиси и да нема полнење брзина паѓачкото. 【3А Брзо Полнење】 : Овој Машки да се Женски USB C Extender поддржува Моќта Испорака до 3А Брзо Полнење, обезбедување на најбрз можен полнење за вашиот маг-безбедно полнач.Трансфер на податоци брзина до 9 V 3А 480 Mbps. 【Вечен Издржливост】 : Засилен стрес поени со 12000+ наведнуваат животниот век, и нема да се изгубат или да падне надвор од вашите уреди, како вашиот нормален USB C Екстензија кабли.Премиум ПВЦ надворешното на кабелот е доста стабилна и флексибилна, што кабли метежот слободни и вечен. 【СОВРШЕН ПРОДОЛЖУВАЊЕ КАБЕЛ ЗА МАГ-БЕЗБЕДНО ПОЛНАЧОТ】 : Ние ги користиме едноставна, квалитет на дизајн, завршен оваа совршена појавување на Apple Маг-Безбедно Полнач, Тоа е дизајниран да ги прошират постојните USB-C кабел, нуди поголема удобност и флексибилност за вашето поврзување. 【 Пријателски Услуга】: Ние сме толку сигурни ќе бидат задоволни со нашите високо-квалитет на кабел.Ако имате било какви прашања, дали се чувствуваат слободни да не контактирате директно.Ние обезбедуваме засекогаш пријателски услуги на клиентите.Компатибилен со Маг-Безбедно Полнач и i Phone 13 /12 серија обезбедува 2 пати полнење растојание продолжен Conmdex машки да се женски USB-C кабелот е наменета за проширување на врската помеѓу USB-C уреди се должи на ограничување на должината или позиција, се прави работи полесно и поудобно.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата

Вера Бредли Leatherette Полнење Ознака Keychain, Преносни Кабелот на Полначот за мобилни телефони/Компјутери (Крошна Дождовните Шуми
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Вера Бредли Leatherette Полнење Ознака Keychain, Преносни Кабелот на Полначот за мобилни телефони/Компјутери (Крошна Дождовните Шуми

Оваа корисна полнење кабелот доаѓа прикачена на метален клип, па лесно можете да се обезбеди тоа на ваши

DEN 550.80
Конектори USB Кабел за Продолжување Широко Компатибилен Високо-Брзински Пренос Плетенка USB3.0 Машки да се Женски Продолжување Линија
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Конектори USB Кабел за Продолжување Широко Компатибилен Високо-Брзински Пренос Плетенка USB3.0 Машки да се Женски Продолжување Линија

Кабел должина : 2m, Боја : Црна.Пакетот Вклучува : 1 x USB Кабел за Продолжување.Со високобрзина на пренос до 5

DEN 2248.80
1Piece 4,0 m VIABLUE KR-2 Сребрени USB-Кабел A/Мини-Б
 • Обновено
Ценетост на стоката:

1Piece 4,0 m VIABLUE KR-2 Сребрени USB-Кабел A/Мини-Б

Технички спецификации : Конектор : метал Конектор контакти : 24 К позлатени Проекции : 3 X (100% ) Жица пресек :

DEN 191.76
NECABLES 10 Инчен Краток Micro USB Конектор за Кабел Машки А До Микро Б Црна за Android И за Полнење и Синхронизација (10 Инчи/0.8
 • Обновено
Ценетост на стоката:

NECABLES 10 Инчен Краток Micro USB Конектор за Кабел Машки А До Микро Б Црна за Android И за Полнење и Синхронизација (10 Инчи/0.8

★ Краток Микро USB полнење кабел, кабел должина е само 10 инчен со исклучок на двата краја, вкупна должина �

DEN 95.76
Ruaeoda USB 3.0 Продолжување Кабел 3 Нозе, SuperSpeed Тип Машки на Женски Продолжување USB Кабел за Телефон Полнење, Playstation,Xbox,USB
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Ruaeoda USB 3.0 Продолжување Кабел 3 Нозе, SuperSpeed Тип Машки на Женски Продолжување USB Кабел за Телефон Полнење, Playstation,Xbox,USB

За Ruaeoda : Сите производи искуство е исполнет со, нормално за испорака timeis за 3 дена.0 Тип Женски Кабел Оцен�

DEN 143.76
PUJIA Компјутерски Кабли Хард диск Диск HDD Податоци Жица Кабли 5Gbps Надворешни HDD Кабел за Микро Б USB 3.0 Кабел Хард Диск Кабел
 • Обновено
Ценетост на стоката:

PUJIA Компјутерски Кабли Хард диск Диск HDD Податоци Жица Кабли 5Gbps Надворешни HDD Кабел за Микро Б USB 3.0 Кабел Хард Диск Кабел

Димензии : Должина : 1m, 1.5 м,3m.Боја : црна, сина.Материјал : пластични, алуминиумски.Количина : 1 компјутер.Па

DEN 76.80
Angitu L Облик Еден Ракави МИЛЕНИЧЕ Извиткани Тип C Кабел за Механички Тастатура Свитканост Пролет Sprial Кабел со GX12 Пилот (1.5
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Angitu L Облик Еден Ракави МИЛЕНИЧЕ Извиткани Тип C Кабел за Механички Тастатура Свитканост Пролет Sprial Кабел со GX12 Пилот (1.5

Внатре жица и тип C се промени, подобар квалитет од претходно.USB и Тип C приклучоци Штекер се злато Позлат�

DEN 1176.00
Syncwire USB-C Кабел 3А Брзо Полнење, [2 Пакет 6.6 фт] Најлон Плетенка USB-за да го Тип-C Полнење Кабел USB Тип C Кабелот Компатибилен
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Syncwire USB-C Кабел 3А Брзо Полнење, [2 Пакет 6.6 фт] Најлон Плетенка USB-за да го Тип-C Полнење Кабел USB Тип C Кабелот Компатибилен

3А Брзо Полнење & 3.0 Брзо Полнење : Syncwire USB за да го USBC кабелот поддржува брзо полнење до 15 W (3А / 5 V) и пренос �

DEN 359.76
USB Адаптер Магнетни Полнење Кабел Мозок, Компјутер Полнач за Телефон Моќ Банка Автомобил Chagrer Компатибилен Копија Кабелот за
 • Обновено
Ценетост на стоката:

USB Адаптер Магнетни Полнење Кабел Мозок, Компјутер Полнач за Телефон Моќ Банка Автомобил Chagrer Компатибилен Копија Кабелот за

Овој USB кабел е компатибилен со Adorime massagers прикажани во слики, ве молиме проверете на сликата.Ако не сте с�

DEN 623.76
TetherPro USB-C до 2.0 Mini-B 8-Пински, 15' (4.6 m) (Црна)
 • Обновено
Ценетост на стоката:

TetherPro USB-C до 2.0 Mini-B 8-Пински, 15' (4.6 m) (Црна)

Рационализација конекција од вашиот компјутер за да камера.Дизајниран да највисок USB спецификација да �

DEN 886.80
Супер Кабли Мини USB Кабел
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Супер Кабли Мини USB Кабел

превозот листа мини usb кабел x1 вовед usb 2.0 тип на мини usb 5pin.ова е нова, помала приклучок за usb уреди.мини usb �

DEN 1838.40