• Обновено
Обичај во Домот USB Флеш Диск - 4GB (Maple) - 100 КОМПЈУТЕРИ - $13.70/EA - Промотивен Производ/Брендирани со Вашето Лого/Рефус/трговија на Големо

Обичај во Домот USB Флеш Диск - 4GB (Maple) - 100 КОМПЈУТЕРИ - $13.70/EA - Промотивен Производ/Брендирани со Вашето Лого/Рефус/трговија

Buyers rating:
DEN 158.16

Залиха

БЕСПЛАТНО користење на ЛОГОТО РЕВИЗИИ : Ние ќе испрати еден виртуелен mockup на она што вашето лого ќе изгледа како на производот за вашиот конечното одобрување пред да се печати.Ние ќе го задржи ревидирање додека не сте задоволни со тоа како изгледа.НЕМА СКРИЕНИ ТРОШОЦИ : До два боја отпечаток се вклучени во вкупниот број.Нема дополнителни setup такси.Највисок квалитет на USB пенкало.Гравирање на јавор, ружино дрво или chrome за крај како елегантен како пенкало со себе.Со својот елегантен изглед и скриени USB флеш диск, ова пенкало ќе биде корисна и специјален подарок за клиенти или вработени.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата

Kakoop USB Флеш Диск Големи Датотеки Поддршка |Висок Капацитет USB Флеш Диск |Компатибилен USB 3.0 |со Голема Брзина за Пренос на
  • Обновено
Ценетост на стоката:

Kakoop USB Флеш Диск Големи Датотеки Поддршка |Висок Капацитет USB Флеш Диск |Компатибилен USB 3.0 |со Голема Брзина за Пренос на

★ПРИКЛУЧОК И да се ИГРА : Plug and play, без потреба да се инсталира било каков софтвер.Убав подарок за вашето �

DEN 144.24
SanDisk 64GB Cruzer USB 2.0 Флеш Диск - SDCZ36-064G-B35
  • Обновено
Ценетост на стоката:

SanDisk 64GB Cruzer USB 2.0 Флеш Диск - SDCZ36-064G-B35

Се земе сето тоа со вас на сигурен USB флеш драјвови.Трансфер со самодоверба кога се движат слики и други �

DEN 527.76
Сабја USB(МЕТАЛ) USB 2.0 Флеш Диск ( 50PACK )(32GB)
  • Обновено
Ценетост на стоката:

Сабја USB(МЕТАЛ) USB 2.0 Флеш Диск ( 50PACK )(32GB)

а.Брз USB 2.0 интерфејс,вклучува 50 ПАКЕТ на Usb Флеш Диск.б.Целосна метален unibody capless дизајн, само plug and play.в.Нап

DEN 503.76
Обичај На USB Флеш Диск - 128GB (Црвено) - 25 КОМПЈУТЕРИ - $43.48/EA - Промотивен Производ/Брендирани со Вашето Лого/Рефус/трговија
  • Обновено
Ценетост на стоката:

Обичај На USB Флеш Диск - 128GB (Црвено) - 25 КОМПЈУТЕРИ - $43.48/EA - Промотивен Производ/Брендирани со Вашето Лого/Рефус/трговија

БЕСПЛАТНО користење на ЛОГОТО РЕВИЗИИ : Ние ќе испрати еден виртуелен mockup на она што вашето лого ќе изгл�

DEN 1927.20