• Обновено
Shanrya Memory Stick, Pendrive Добри Перформанси Софистициран Дизајн Практични и Роман за Дома(#2)

Shanrya Memory Stick, Pendrive Добри Перформанси Софистициран Дизајн Практични и Роман за Дома(2)

Buyers rating:
DEN 1992.00

Залиха

Висока‑брзина флеш диск за брз трансфер на податоци со повеќе стабилни перформанси, ви нудиме повеќе погодност.Погоден за дигитално складирање на податоци, пренос и споделување.Обезбеди дополнителен простор за складирање на вашиот мобилен уред за чување на слики, музика, видеа и други датотеки.Пред давање на подароци, можете да ги зачувувате некои слики, музика, филмови и добри спомени во тоа, да им даде големо изненадување.Усвојување на Класа На чипови, стабилен и сигурен перформанси.Plug and play, возачот не е потребно, повеќе лесен за употреба.Практични и иновативни подароци кои може да се даде на вашето семејство, пријателите, студентите, наставниците, соседи, и така натаму.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата

Обичај Berkley USB Флеш Диск - 256MB (Redwood) - 50 КОМПЈУТЕРИ - $5.70/EA - Промотивен Производ/Брендирани со Вашето Лого/Рефус/трговија
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Обичај Berkley USB Флеш Диск - 256MB (Redwood) - 50 КОМПЈУТЕРИ - $5.70/EA - Промотивен Производ/Брендирани со Вашето Лого/Рефус/трговија

БЕСПЛАТНО користење на ЛОГОТО РЕВИЗИИ : Ние ќе испрати еден виртуелен mockup на она што вашето лого ќе изгл�

DEN 1615.20
Kakoop USB Флеш Диск Големи Датотеки Поддршка |Висок Капацитет USB Флеш Диск |Компатибилен USB 3.0 |со Голема Брзина за Пренос на
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Kakoop USB Флеш Диск Големи Датотеки Поддршка |Висок Капацитет USB Флеш Диск |Компатибилен USB 3.0 |со Голема Брзина за Пренос на

★ПРИКЛУЧОК И да се ИГРА : Plug and play, без потреба да се инсталира било каков софтвер.Убав подарок за вашето �

DEN 144.24
Gigastone Z90 [2-Pack] 256GB USB 3.1 Флеш Диск, Мини Одговара Метал Компактен Водоотпорен Пенкало Диск, Сигурен Перформанси усб,
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Gigastone Z90 [2-Pack] 256GB USB 3.1 Флеш Диск, Мини Одговара Метал Компактен Водоотпорен Пенкало Диск, Сигурен Перформанси усб,

[Побрзо] Пренос на брзини до 10x побрзо од стандардниот USB 2.0 Флеш драјвови [Силна Компатибилност] USB3.0 инте�

DEN 1799.76
Сабја USB(МЕТАЛ) USB 2.0 Флеш Диск ( 50PACK )(32GB)
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Сабја USB(МЕТАЛ) USB 2.0 Флеш Диск ( 50PACK )(32GB)

а.Брз USB 2.0 интерфејс,вклучува 50 ПАКЕТ на Usb Флеш Диск.б.Целосна метален unibody capless дизајн, само plug and play.в.Нап

DEN 503.76
Обичај Пресврт USB Флеш Диск - 1GB (Црна) - 25 КОМПЈУТЕРИ - $8.49/EA - Промотивен Производ/Брендирани со Вашето Лого/Рефус/трговија
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Обичај Пресврт USB Флеш Диск - 1GB (Црна) - 25 КОМПЈУТЕРИ - $8.49/EA - Промотивен Производ/Брендирани со Вашето Лого/Рефус/трговија

БЕСПЛАТНО користење на ЛОГОТО РЕВИЗИИ : Ние ќе испрати еден виртуелен mockup на она што вашето лого ќе изгл�

DEN 1994.40
Многу 100 1GB Обичај USB 2.0 Флеш Диск Прилагодено Скок Вози Персоналните Memory Stick со Вашето Лого трговија на Големо најголемиот
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Многу 100 1GB Обичај USB 2.0 Флеш Диск Прилагодено Скок Вози Персоналните Memory Stick со Вашето Лого трговија на Големо најголемиот

Бесплатни Прилагодено Печатење, Немам Скриени Надоместоците Од 2004 Година,Слободни Изразат Испорака!.Оп

DEN 8399.76
KEXIN 100 Pack 8 GB Флеш Диск најголемиот Дел USB Флеш Диск усб Пакет USB Флеш Драјвови Вртливата Дизајн Мемориско Стапче со USB
 • Обновено
Ценетост на стоката:

KEXIN 100 Pack 8 GB Флеш Диск најголемиот Дел USB Флеш Диск усб Пакет USB Флеш Драјвови Вртливата Дизајн Мемориско Стапче со USB

Масовно купување може да се спаси многу трошоци и го направи животот полесен.Најголемиот дел USB дискови

DEN 5999.76
Miniseas USB 2.0 Флеш Диск (64gb, Црна)
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Miniseas USB 2.0 Флеш Диск (64gb, Црна)

Поддржува топла plug ниту надворешно напојување потребно, USB busнапојуван Поддршка на сите тековни компјут

DEN 311.76
Кориснички 20 8GB Флеш Диск - Наливно Пакет - USB 2.0 Дрвени Орев Стап Дизајн со Појавување на Дрвена Кутија - Додадете ваши сопствени
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Кориснички 20 8GB Флеш Диск - Наливно Пакет - USB 2.0 Дрвени Орев Стап Дизајн со Појавување на Дрвена Кутија - Додадете ваши сопствени

Изберете Диск со свој дизајн, дигитално печатење или ласерски гравирани!.Висок Степен на UDP 1 парче Samsung ч

DEN 5256.00
Pendrive, Memory Stick Keychain Флеш Диск Палецот Дискови Флеш Диск Пакет за PC Таблет за Складирање на Податоци за Чување на Музика(2)
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Pendrive, Memory Stick Keychain Флеш Диск Палецот Дискови Флеш Диск Пакет за PC Таблет за Складирање на Податоци за Чување на Музика(2)

Широк компатибилност, компатибилен со Window2003 / XP / Vista / 7 / 8 / 10 / OS X / Linux.Може да се користат како посебни и п�

DEN 811.20
Обичај На USB Флеш Диск - 128GB (Црвено) - 25 КОМПЈУТЕРИ - $43.48/EA - Промотивен Производ/Брендирани со Вашето Лого/Рефус/трговија
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Обичај На USB Флеш Диск - 128GB (Црвено) - 25 КОМПЈУТЕРИ - $43.48/EA - Промотивен Производ/Брендирани со Вашето Лого/Рефус/трговија

БЕСПЛАТНО користење на ЛОГОТО РЕВИЗИИ : Ние ќе испрати еден виртуелен mockup на она што вашето лого ќе изгл�

DEN 1927.20