• Обновено
Десктоп Електричен Вентилатор,Рачни Фан Два во Еден Мини Тивка Фан со 3 Брзина Преносни USB Полнење Пренослив (Два Сета),Црна

Десктоп Електричен Вентилатор,Рачни Фан Два во Еден Мини Тивка Фан со 3 Брзина Преносни USB Полнење Пренослив (Два Сета),Црна

Buyers rating:
DEN 1684.80

Залиха

【Висока компатибилност и ниска потрошувачка на енергија】 : USB интерфејс може да работи преку лаптоп или мобилен напојување или независна универзален адаптер.Многу малку електрична енергија се користи, кои можат да ви спаси еден добар електрична енергија сметка. 【3-ниво на воздухот јачина на звук прилагодување】 : обемот На воздухот на фан може да се прилагоди во 3 нивоа, спиење правец/природни правец/силен ветар, и може слободно да се префрли според вашите желби. 【Лесно да се носат】 : преносни електрични фан не е само лесен за употреба, но, исто така, компактен и пренослив.Може да се стави во вашиот schoolbag кога ќе се излезе и да се чувствувате кул во секое време, насекаде. 【Трајни】 : Вграден-во високо-квалитетни батеријата, со користење на енергија-заштеда на дизајн, еден ден може да ви даде освежувачко чувство!. 【Тивка】 : употреба на бас моторот може да се намали бучавата да 40db, и нема да биде нарушен во текот на употребата. ★ Овој електричен вентилатор, ние купи еден добиете еден бесплатно, можете да им даде на друг дечко/девојка/колега/соученик еден.★Параметар : Моќност : 4 W Правец на ветер : три правец на брзини време на Полнење : 3 часа Големина на : 149*33.2* 88.3 мм Двојна употреба : десктоп и рачни Безжична : Вграден-во батеријата, може да се користи безжично Полнење метод : USB полнење★Производи вклучуваат : Фан × 2 Прирачник × 1 полнење преку USB кабел×1★Ако имате било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас во времето, ние ќе ви одговори во рок од 24 часа.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата

Вратот Виси Фан, Рака Слободен Пренослив Спортски Вратот Виси Фан, USB Полнење 2000mAh Лични Мини погоден за носене Necklance Фан
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Вратот Виси Фан, Рака Слободен Пренослив Спортски Вратот Виси Фан, USB Полнење 2000mAh Лични Мини погоден за носене Necklance Фан

Преносни Спортски Вратот Виси Фан : LED Рака Слободни Фан е дизајниран како слушалки, што ќе ви овозможи д�

DEN 1972.80
Двоен-Раководител Десктоп Фан Лето USB Ладење Степен Ротација Прилагодливи Агол Преносни Office Home за Office Home Патување Кујна
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Двоен-Раководител Десктоп Фан Лето USB Ладење Степен Ротација Прилагодливи Агол Преносни Office Home за Office Home Патување Кујна

【Издржлив Дизајн】постојат Четири Rubbers на Дното на База Кои Помагаат да се Намалат Вибрациите.Нашата Фа

DEN 1252.80
Електрични Фанови Голема 3W Полнење преку USB Пренослив Електричен Вентилатор со Магнетни Wristband, 3 за Контрола на Брзината (Розева)
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Електрични Фанови Голема 3W Полнење преку USB Пренослив Електричен Вентилатор со Магнетни Wristband, 3 за Контрола на Брзината (Розева)

Мал Вентилатор.Мини Leafless Фан.Скриени Сечилото Фан.Desktop Tower Фан.Студентот Мини Фан 1 Стил : модерна и simple2...

DEN 1795.20
XJJZS Мобилен Телефон Клип Радијатор Игра Радијатор Вентилаторот за Ладење Преносни USB Напојува Видиме Игри Кулер Топлина Мијалник
 • Обновено
Ценетост на стоката:

XJJZS Мобилен Телефон Клип Радијатор Игра Радијатор Вентилаторот за Ладење Преносни USB Напојува Видиме Игри Кулер Топлина Мијалник

Карактеристики : брзо ладење, грижете се слободен бас, компактен и лесен, универзал за мобилни телефони,

DEN 2936.40
Биро Табела Лични Фан 4 Инчи, Преносни Фан USB Полнење,Метал Дизајн, Тивка Работа, Преносни Мини Љубител на Слатки, Совршен за Дом,
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Биро Табела Лични Фан 4 Инчи, Преносни Фан USB Полнење,Метал Дизајн, Тивка Работа, Преносни Мини Љубител на Слатки, Совршен за Дом,

Компактен но моќни лични фан е совршен за употреба на маса или десктоп.Високабрзина на мотор испорачува

DEN 442.80
YCZDG Преносни Рачен Фан, Мини Десктоп Лични Фан со USB Полнење на Батеријата Управувана Боја, Светлина, Лето Додаток (Боја : Б)
 • Обновено
Ценетост на стоката:

YCZDG Преносни Рачен Фан, Мини Десктоп Лични Фан со USB Полнење на Батеријата Управувана Боја, Светлина, Лето Додаток (Боја : Б)

Молчи дизајн, силен ветар и ниска потрошувачка на енергија, одлична дисипација на топлина функција, доб�

DEN 3963.84
PMH Преносни Bladeless Вратот Фан, 3 Брзината на Ветерот Лични Вратот Фан,приклучок за Слушалки Дизајн на Вентилатор, со USB Полнење,за
 • Обновено
Ценетост на стоката:

PMH Преносни Bladeless Вратот Фан, 3 Брзината на Ветерот Лични Вратот Фан,приклучок за Слушалки Дизајн на Вентилатор, со USB Полнење,за

★ 360° опкружувачки ветерница фан, опкружувачки ладење, нежен ветар ★ Smart компресор има вграден паметни �

DEN 1502.40
Youanshanghang Џеб Вентилаторот за Ладење Булдог Шема Мини Лаптоп Виткање USB Вентилатор, со Правец на 3 Брзини(Црн) (Боја : Бела)
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Youanshanghang Џеб Вентилаторот за Ладење Булдог Шема Мини Лаптоп Виткање USB Вентилатор, со Правец на 3 Брзини(Црн) (Боја : Бела)

Булдог Шема Мини Лаптоп Виткање USB Вентилатор, со Правец на 3 Брзини(Црна) 1 Фан може да биде укината и спр�

DEN 247.20
Ѓердан Фан, EasyAcc Рака Слободни Фан 3350mAh Батерија на Фан 3 Брзина 3-17 Часа Прилагодливи 100° Агол Лични Фан Изградена-во Ноќта
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Ѓердан Фан, EasyAcc Рака Слободни Фан 3350mAh Батерија на Фан 3 Брзина 3-17 Часа Прилагодливи 100° Агол Лични Фан Изградена-во Ноќта

❤Забелешка❤, Како професионална фан продавачот, ние обезбеди доживотна гаранција за овој производ.Ако

DEN 359.76
Преносни Клип на Биро Фан USB Полнење Мини Вентилатор за Спалната соба, неблагодарна Работа, Автомобил, Канцеларија, Бебе, Шетач,
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Преносни Клип на Биро Фан USB Полнење Мини Вентилатор за Спалната соба, неблагодарна Работа, Автомобил, Канцеларија, Бебе, Шетач,

МАЛ ВЕНТИЛАТОР : Мини Преносни Клип Љубител е на батерија управувана малиот вентилатор што е одлично за

DEN 407.76
Преносни Вратот Фан, Hands Free Батерија USB Вентилатор , 3 Брзо Прилагодливи,360° Слободни Ротација , Помал Шум Дизајн за Спорт,
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Преносни Вратот Фан, Hands Free Батерија USB Вентилатор , 3 Брзо Прилагодливи,360° Слободни Ротација , Помал Шум Дизајн за Спорт,

Во прилог на ова, вентилаторот за ладење карактеристики со LED светла, тоа е многу кул во текот на ноќта.Ка

DEN 311.76
JiaLFaX Безжична Рачни Клип Фан Мини USB Полнењето, Пренослив и Удобен Мини Фан Пренослива Батерија Фан Мултифункционален Патување
 • Обновено
Ценетост на стоката:

JiaLFaX Безжична Рачни Клип Фан Мини USB Полнењето, Пренослив и Удобен Мини Фан Пренослива Батерија Фан Мултифункционален Патување

Долго траење на батеријата може да трае и до 2,5 часа кога целосно наполнета.Фан лесно може да биде стегна

DEN 350.40
qiguch66 Мини Рачни Фан,Мали Лични Фан,Ѓердан Фан Преносни Безбедно ABS Прилагодување Мини USB Вентилатор за Отворено - Жолта
 • Обновено
Ценетост на стоката:

qiguch66 Мини Рачни Фан,Мали Лични Фан,Ѓердан Фан Преносни Безбедно ABS Прилагодување Мини USB Вентилатор за Отворено - Жолта

Овој производ доаѓа заедно со светла и е многу лесен за употреба во текот на ноќта.Во исто време, постои l

DEN 760.80
readygo Добар Помошник за Работа и Живот D606 4W USB Полнење Преносни Четири-Брзо Прилагодливи Десктоп Фан, Стилски и Убави, Едноставен
 • Обновено
Ценетост на стоката:

readygo Добар Помошник за Работа и Живот D606 4W USB Полнење Преносни Четири-Брзо Прилагодливи Десктоп Фан, Стилски и Убави, Едноставен

D606 4 W USB Полнење Преносни Четирибрзо Прилагодливи Десктоп Вентилатор(Црна) 1 Бас операција без нарушувањ

DEN 2304.00
Преносни Bladeless Вратот Фан, USB Полнење Рацете Слободни Leafless Фан со 3 Брзини Прилагодливи, 360° Слободни Ротација погоден
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Преносни Bladeless Вратот Фан, USB Полнење Рацете Слободни Leafless Фан со 3 Брзини Прилагодливи, 360° Слободни Ротација погоден

【Нови Leafless дизајн】 : За луѓе со долга коса, тоа е вашата евангелието.Фан главата користи leafless дизајн, та�

DEN 440.00 479.76
RNOGWEI Вратот Фан Преносни Bladeless USB Полнење Молчи Љубител на Спортот, Погодна За Отворен Вентилатор за Ладење (Боја : Вратот
 • Обновено
Ценетост на стоката:

RNOGWEI Вратот Фан Преносни Bladeless USB Полнење Молчи Љубител на Спортот, Погодна За Отворен Вентилатор за Ладење (Боја : Вратот

Нашите производи се закачи на врат, така се соочуваат нема удар директно.На вертикален правец на одвраќ�

DEN 3043.20
TOYSERY Мини Биро Фан, Атрактивна Мали 6 Фан Ножеви, го Напојува Батерија Фан, Висока Вршење на Батерија Фан, Убава Лични Фан, Супер
 • Обновено
Ценетост на стоката:

TOYSERY Мини Биро Фан, Атрактивна Мали 6 Фан Ножеви, го Напојува Батерија Фан, Висока Вршење на Батерија Фан, Убава Лични Фан, Супер

5 НОЖЕВИ, СИЛЕН ВЕТЕР TOYSERY биро фан има 5 ножеви дизајн, дава силен ветар.Тоа е добра уживаат кога допирањ�

DEN 478.80
BDRPZX USB Напојува Биро Фанови,720°Ротирате USB Вентилатор Клип На Шетач Фан Тивка Преносни Ладење Табела Фан со 3 Брзини за Автомобил
 • Обновено
Ценетост на стоката:

BDRPZX USB Напојува Биро Фанови,720°Ротирате USB Вентилатор Клип На Шетач Фан Тивка Преносни Ладење Табела Фан со 3 Брзини за Автомобил

★Прилагодливи три брзина и правец на ветер : надолжни природен ветер,може да се прилагоди на соодветна �

DEN 737.76
GuGsi USB Тип-C Мини Фан, Преносни Мобилен Телефон Кул Вентилатор за iPhone/iPad Мобилен Телефон Фан Лето Додатоци Appliable за Samsung
 • Обновено
Ценетост на стоката:

GuGsi USB Тип-C Мини Фан, Преносни Мобилен Телефон Кул Вентилатор за iPhone/iPad Мобилен Телефон Фан Лето Додатоци Appliable за Samsung

Висококвалитетни Материјали : двете мека ножеви се направени од мека трајни силикони, безбеден и лесен �

DEN 167.76
Omnie Издание 7inch (Висина) Рачни Лични Фан Трае до 2.5 - 6.5 Часа (Највисок - Најниска брзина) со 3 Брзина на Прилагодување, Едно
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Omnie Издание 7inch (Висина) Рачни Лични Фан Трае до 2.5 - 6.5 Часа (Највисок - Најниска брзина) со 3 Брзина на Прилагодување, Едно

Еден Задолжен за 2.5 Часа користат до 6.5 Часот.Спакувана Кутија Го Прави Одличен Подарок Идеја.Светли Бои

DEN 309.36