• Обновено
Ултразвучно испитување на Децата Електрична Четка за заби, IPX7 Водоотпорен, U-Облик Четка, со Две Четка Глави, Погоден за Деца на Возраст 3-9 (Боја : Нане Зелена)

Ултразвучно испитување на Децата Електрична Четка за заби, IPX7 Водоотпорен, U-Облик Четка, со Две Четка Глави, Погоден за Деца на

Buyers rating:
DEN 519.12

Залиха

Пакувањето на производот : презентираат U-облик на четка за заби главата. 【УНИКАТЕН U-ОБЛИК ДИЗАЈН】 Ергономски U-облик четка главата, погоден за формата и механика на детските заби структура. Силна режим за моќен четкање на забите; 2.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата

1pcs Ултразвучно Модул HC-SR04 3.5-5v,ХК-SR04
 • Обновено
Ценетост на стоката:

1pcs Ултразвучно Модул HC-SR04 3.5-5v,ХК-SR04

Овој производ е едноставен за користење, а за контрола на устата направи 10 над високо ниво, можете да чек

DEN 74.88
Дневни потреби LTD Електрична Четка за заби, Возрасно Дете ултразвучно Батерија Четка за заби, Водоотпорен Мека белење на Неколку
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Дневни потреби LTD Електрична Четка за заби, Возрасно Дете ултразвучно Батерија Четка за заби, Водоотпорен Мека белење на Неколку

[Моќен чистење] : Sonic електрична четка за заби со sonic вибрации до 40,000 пати во минута.До 100% на забниот камен

DEN 1720.80
Mifty Ултразвучно Sonic Електрична Четка За Заби Батерија Четките За Заби Перат Електронски Белење На Заби Четка Возрасни Тајмер
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Mifty Ултразвучно Sonic Електрична Четка За Заби Батерија Четките За Заби Перат Електронски Белење На Заби Четка Возрасни Тајмер

【8 четка глави】Вие не треба да се трошат стотици долари на четка за заби глави било повеќе.Карактеристи

DEN 547.20
EXCEART 4pcs Професионални Заострените Прамен Ортодонтски Четка за заби Подготвуваат Четка со 2 Глави Двојно - Заврши Интерденталните
 • Обновено
Ценетост на стоката:

EXCEART 4pcs Професионални Заострените Прамен Ортодонтски Четка за заби Подготвуваат Четка со 2 Глави Двојно - Заврши Интерденталните

Нема повеќе да се грижи за заборавајќи да купи четка, мора да се има четкичка за заби за секојдневно чист

DEN 278.16
Ултразвучно испитување на Децата Електрична Четка за заби, IPX7 Водоотпорен, U-Облик Четка, со Две Четка Глави, Погоден за Деца на
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Ултразвучно испитување на Децата Електрична Четка за заби, IPX7 Водоотпорен, U-Облик Четка, со Две Четка Глави, Погоден за Деца на

Моќта на владата USBSpecifications 185 * 110 * 45mm (со пакување)Тежина 212g Rated моќ : помалку од 5 WProduct навремено : акустичн

DEN 1281.12
Haowecib Sonic Четка за заби, Орална Нега Алатка Електрична Четка за заби Лесно да ги со Четка Главата за Подобро миење на забите(Црна,
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Haowecib Sonic Четка за заби, Орална Нега Алатка Електрична Четка за заби Лесно да ги со Четка Главата за Подобро миење на забите(Црна,

500m Ah литиум батерија, USB полнење дизајн, компатибилен со мобилен телефон полнач, лесен за полнење Пресел�

DEN 342.96
Ултразвучно Електрична Четка за заби, У Облик на Автоматско четкичка за Заби за Возрасни 360° Целата Уста Четка за заби Белење на
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Ултразвучно Електрична Четка за заби, У Облик на Автоматско четкичка за Заби за Возрасни 360° Целата Уста Четка за заби Белење на

У Облик Дизајн Целата уста четка за заби погодна за возрасни устата, ултразвукови чистење, заврши заби 3

DEN 815.76
Електрична Четка за заби Белење на Заби Деца Ултразвучно Електрична Четка за заби за Деца Автоматско Четка за Заби Ултра-меки Влакна
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Електрична Четка за заби Белење на Заби Деца Ултразвучно Електрична Четка за заби за Деца Автоматско Четка за Заби Ултра-меки Влакна

[Доаѓаат Со Транспарентен Капак]На транспарентен капак не само што може да ја спречи прашина и бактерии

DEN 1565.52
LSJZZ Ултразвучно Електрична Четка за заби,USB Магнетни Levitation Возрасни Мека Четка за заби Интелигентни Темпиран Водоотпорен
 • Обновено
Ценетост на стоката:

LSJZZ Ултразвучно Електрична Четка за заби,USB Магнетни Levitation Возрасни Мека Четка за заби Интелигентни Темпиран Водоотпорен

Моќен звук чистење : звукот четка за заби може да обезбеди до 50000 burrs во минута, која може да нежно и ефика�

DEN 374.40
Galand Деца Ултразвучно испитување на Електрични четки за заби Мулти-Режим Водоотпорен У Облик Деца Автоматско Ултразвучно четкичка
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Galand Деца Ултразвучно испитување на Електрични четки за заби Мулти-Режим Водоотпорен У Облик Деца Автоматско Ултразвучно четкичка

ПРЕКРАСЕН ДИЗАЈН : симпатична дизајн се направи оваа прекрасна автоматско четка за заби привлечни за си

DEN 178.80
Меките гуми за заштита на Електрична Четка за заби USB Полнење IPX7 Безжична Ултразвучно Четка за заби 5 - брзински Прилагодливи
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Меките гуми за заштита на Електрична Четка за заби USB Полнење IPX7 Безжична Ултразвучно Четка за заби 5 - брзински Прилагодливи

1 5 различни фреквенции на вибрации може да биде вклучен слободно од едно копче и вибрации фреквенција е

DEN 2113.68
BRDI Деца У Облик на Четка за заби, Електрична Четка за заби 5 Toothbrushing Режими Водоотпорен Дизајн Автоматско Мемориска Функција
 • Обновено
Ценетост на стоката:

BRDI Деца У Облик на Четка за заби, Електрична Четка за заби 5 Toothbrushing Режими Водоотпорен Дизајн Автоматско Мемориска Функција

[5 Toothbrushing Режими] Постојат 5 различни режими за електрична четка за заби, вклучувајќи моќен toothbrushing режим

DEN 720.00
10pcs Ласерски Приемник Сензор Модул Не-Modulator Цевка Ласерски Сензор Модул Реле Префрлете се на Високо Ниво Ниско Ниво за Arduino
 • Обновено
Ценетост на стоката:

10pcs Ласерски Приемник Сензор Модул Не-Modulator Цевка Ласерски Сензор Модул Реле Префрлете се на Високо Ниво Ниско Ниво за Arduino

10pcs Ласерски Приемник Сензор Модул НеModulator Цевка Ласерски Сензор Модул Реле Префрлете се на Високо Ниво

DEN 244.80
kdskfoer Електрична Четка за заби за Возрасни Автоматско Мекото Крзно Домаќинство Полнење Водоотпорен белење на Неколку Деца Студент
 • Обновено
Ценетост на стоката:

kdskfoer Електрична Четка за заби за Возрасни Автоматско Мекото Крзно Домаќинство Полнење Водоотпорен белење на Неколку Деца Студент

USB полнење, работното време, 12 пати на ден, 2 минути секое време, може да се користи за 4560 дена.Работен режи

DEN 350.40
BYRDZD Дневни Потреби/Електрични четки за заби, Електрични Ротирачки Децата четки за заби, Возрасни услужни Влакната Ултразвучно
 • Обновено
Ценетост на стоката:

BYRDZD Дневни Потреби/Електрични четки за заби, Електрични Ротирачки Децата четки за заби, Возрасни услужни Влакната Ултразвучно

❤ Оваа електрични заб усвојува хранаодделение pp материјал и TPE мека гума, и елегантни четка главата диз�

DEN 523.68
Sunartec Ултразвучно Електрична четкичка за Заби за Возрасни ,2-во-1 360 U-Форма Автоматско Четка за заби &Белење на Заби Комплет
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Sunartec Ултразвучно Електрична четкичка за Заби за Возрасни ,2-во-1 360 U-Форма Автоматско Четка за заби &Белење на Заби Комплет

Нов Тип Четка за заби 2021 База на однапред бас чистење техника,патентиран Uоблик четка главата чисти секо

DEN 456.00
Ултразвучно Ниво Мерач Сензор, Ултразвучно Нивото на Водата Мерач Сензор Сплит Тип Аналоген Сигнал на Излез DC24V 4-20mA(0~1 Метар)
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Ултразвучно Ниво Мерач Сензор, Ултразвучно Нивото на Водата Мерач Сензор Сплит Тип Аналоген Сигнал на Излез DC24V 4-20mA(0~1 Метар)

Заштита одделение на инструментот достигне IP65, како и влезни и излезни линии имаат антигромот заштита и

DEN 7012.56