• Обновено
Гроздобер Флорални Туш Завеса Индиго Сина Акварел Растенијата Цвет Туш Завеса Цветаат Higan Цвет & Цвет Скок Полиестер Ткаенини Бања Оркестарот 72X72

Гроздобер Флорални Туш Завеса Индиго Сина Акварел Растенијата Цвет Туш Завеса Цветаат Higan Цвет & Цвет Скок Полиестер Ткаенини Бања

Buyers rating:
DEN 479.76

Залиха

Големина на & Материјал : 72x72in големина за да одговара на стандард кади и тушеви.Тоа е изработен од полиестер ткаенини што е водоотпорен, брзо сушење, издржлив и лесен.Кој живописни бои, остри линии и деликатна hemming, совршен за создавање на комфорно бањање средина.Farmhouse Цвет Туш Завеса : стилски акварел туш завеса во ретро цвеќиња печатење е погоден за секаков вид на бања мебел.Креативен и уникатен модел прави да уживате во вашата бања време.Лесно да се Грижи : Не грижете се за тоа како да се грижи за тоа.Се отстранат само завеса прстени и го стави во машина за перење.Ве молиме не користете кајгана.Ако постојат брчки, ве молиме железо тоа нежно на пониска температура.Повеќенаменски Ботанички Завеса : Бања, хотел, вратата завеса, бања прозорец завеса, соба партиција завеса, dorm соба завеса, гардероба завеса, автомобил завеса за патување, забава позадина, итн.Отпорен на вода Бања Завеси : Нашата фабрика цвеќиња туш завеса е отпорен на вода и да ја задржите вашата бања суви и чисти.Оваа ткаенина туш завесата може да се користи сам или исти со туш завеса лагер (се препорачува).

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата

Сончевиот Прекрасна Цртан филм Бебе Туш Завеса, Морски Суштества Светло Сина Ткаенина Туш Завеса за Деца, Кит Желка и Риба Океанот
  • Обновено
Ценетост на стоката:

Сончевиот Прекрасна Цртан филм Бебе Туш Завеса, Морски Суштества Светло Сина Ткаенина Туш Завеса за Деца, Кит Желка и Риба Океанот

Подобро Материјал Направен од водаотвратителен ткаенини, неПВЦ.Додадено дебелина за подобро draping во ту�

DEN 407.76
MICRODRY Делукс Текстура Ткаенина Бања Туш Завеса – Супериорен Ткаенина Квалитет, Натрупување Отпорни, Бледнеат Отпорни, Издржливи
  • Обновено
Ценетост на стоката:

MICRODRY Делукс Текстура Ткаенина Бања Туш Завеса – Супериорен Ткаенина Квалитет, Натрупување Отпорни, Бледнеат Отпорни, Издржливи

Водоотпорен : Држи вода во када, помага да се спречи протекување / влажни подот.Вода монистра за да им пом

DEN 719.76
Lilibeely Туш Завеси Еко-Пријателски Материјал Бања Завеса Трајни Водоотпорен Дома Бања Завеса Поставува Фламинго 66 X 72
  • Обновено
Ценетост на стоката:

Lilibeely Туш Завеси Еко-Пријателски Материјал Бања Завеса Трајни Водоотпорен Дома Бања Завеса Поставува Фламинго 66 X 72

Стандардна големина60"(W)x72"(L) / 66"(W)x72"(L) / 72"(W)x72"(Л) .Погоден за повеќето бања со када.Полиестер Ткаенини : Вод�

DEN 383.76
На Основните животни Вафли Туш Завеса, Ткаенина Туш Завеси со Вафли Ткаат Хотел Квалитет Бања Туш Завеси, Бела, 72 x 74 Инчи
  • Обновено
Ценетост на стоката:

На Основните животни Вафли Туш Завеса, Ткаенина Туш Завеси со Вафли Ткаат Хотел Квалитет Бања Туш Завеси, Бела, 72 x 74 Инчи

Стандардна големина 72 инчи ширина од 74 висина инчи, Не куки и род вклучени.Премиум квалитет Направен од

DEN 517.68
Renaiss Геометриски Туш Завеса, Неправилен Триаголник Multicolor Комбинација Мозаик Стил Водоотпорен Polyeater Ткаенина Машина Перат
  • Обновено
Ценетост на стоката:

Renaiss Геометриски Туш Завеса, Неправилен Триаголник Multicolor Комбинација Мозаик Стил Водоотпорен Polyeater Ткаенина Машина Перат

Тоа е еластична обновување способност и висока сила што ќе може да се користат со доверба 【Задоволни Ус

DEN 239.76
Океанот Бранови Портокал Небото Бања Туш Завеса Поставува Со Килими На Ferris Воланот На Кејот Во Санта Моника Рефлектира Во Водоотпорен
  • Обновено
Ценетост на стоката:

Океанот Бранови Портокал Небото Бања Туш Завеса Поставува Со Килими На Ferris Воланот На Кејот Во Санта Моника Рефлектира Во Водоотпорен

Содржи : 100% Полиестер туш завеси 12 со метални куки и да Не се Лизга Килими.Домот туш завеса : многу Убава, �

DEN 350.88
LB Денот на Благодарноста Турција со Тиква Туш Завеса,Креативен Дизајн Фантазија денот на Благодарноста Бања Оркестарот 72x72 Инчен
  • Обновено
Ценетост на стоката:

LB Денот на Благодарноста Турција со Тиква Туш Завеса,Креативен Дизајн Фантазија денот на Благодарноста Бања Оркестарот 72x72 Инчен

100% Полиестер.Увезени.МАТЕРИЈАЛ : Полиестер Ткаенини.Тоа е светлинатежина ткаенина туш завеса,но тоа е д�

DEN 350.88
Lilibeely Туш Завеси Еко-Пријателски Материјал Бања Завеса Трајни Водоотпорен Дома Бања Завеса Поставува Банана Лист Шема 66 X 72
  • Обновено
Ценетост на стоката:

Lilibeely Туш Завеси Еко-Пријателски Материјал Бања Завеса Трајни Водоотпорен Дома Бања Завеса Поставува Банана Лист Шема 66 X 72

Стандардна големина60"(W)x72"(L) / 66"(W)x72"(L) / 72"(W)x72"(Л) .Погоден за повеќето бања со када.Полиестер Ткаенини : Вод�

DEN 383.76