• Обновено
mikimini Туш Капа за Жените Долга Коса, Двојно Водоотпорен Обновливи Туш Капа,Мека PVC Облога Бања Капа за Девојки,Модерен Стил на крупните Туш Капа за Плетенки - Fashionista Ѕ?

mikimini Туш Капа за Жените Долга Коса, Двојно Водоотпорен Обновливи Туш Капа,Мека PVC Облога Бања Капа за Девојки,Модерен Стил на

Buyers rating:
DEN 239.76

Залиха

????【Стилски Дизајн】-дизајн на "Виножито" серија туш капи е инспириран од екранот на жив и шарени "Виножито".Во меѓувреме, ѕвездата виножито туш капа е украсен со ѕвезди за да создадете романтична атмосфера.Стилски дизајн и мека PEVA материјал поставата на бања ззп ќе направи да се чувствувате удобно и пријатно додека за капење. ????【Совршена Големина】- надворешен дијаметар на туш капа е 12 инчи и должината на еластична лента е меѓу 17.5 - 19 инчи.Тоа е најмногу погоден големина.На продлабочување на внатрешната обвивка и флексибилни еластична бенд се специјално дизајнирани за повеќето жени и девојки. ????【Водоотпорен и Обновливи】-двојно-layer туш капа е направен од високо-квалитет PEVA која има најдобри перформанси водоотпорен.Оваа прекрасна туш капа е еко-пријателски, кожата-пријателски, и супер дише.Тоа може да се задржи вашата сува коса во стилот и немаат што гласно пластични звук.Уживајте во вашиот туш време!. ????【Мултифункционален Туш Капа】-Mikimini "Виножито" серија капи за капење) за жени се направени од високо-квалитет и меки материјали, кои ќе бидат добар избор за туширање, готвење, маска за коса третман, лицето чистење, апарати за чистење и СПА итн. ????【Лесно да се Носат】-Ова туш капа користи софистицирани шиење технологија.Тоа е мека и еластична истовремено обезбедување нејзината стабилност.Еластичен декоративни полите е лесно да се стави на и полетување.Ова е стилски, убави, и удобен туш капа.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата

Обновливи Туш Капа за Жените Водоотпорен Високо Еластична Бенд Бања Шапка Оксфорд Ткаенина Челото Лак Јазол Turban Одмор Подарок
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Обновливи Туш Капа за Жените Водоотпорен Високо Еластична Бенд Бања Шапка Оксфорд Ткаенина Челото Лак Јазол Turban Одмор Подарок

Материјал : Оксфорд ткаенина, дише и издржливи.Се спречи губење од добивање на влажно време за капење.Мо�

DEN 347.76
Туш Капа за Жените И Мажите, Шарени Виножито Боја HologramDouble Водоотпорен Слој Туш Капи,Обновливи Туш Капи за Долга Густа Коса,Бања
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Туш Капа за Жените И Мажите, Шарени Виножито Боја HologramDouble Водоотпорен Слој Туш Капи,Обновливи Туш Капи за Долга Густа Коса,Бања

【 ТУШ КАПА ГОЛЕМИНА】Дијаметар 10.6"(27cm) ,Има добра еластичност и одговара на сите глава големини.Погоден �

DEN 191.52
Скалабилни Девојка Туш Материјали Брзо за Бања Водоотпорен Туш Капа Коса Завиткани Крпа Цртан филм Turban Сува Коса, Туш Шапка(мечка
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Скалабилни Девојка Туш Материјали Брзо за Бања Водоотпорен Туш Капа Коса Завиткани Крпа Цртан филм Turban Сува Коса, Туш Шапка(мечка

Предмет тип : Туш ззп / Бања шапка.Стил : Цртан филм животно.Дизајн : Чипка намали еластична бенд.Материја�

DEN 50.16
Ретро Ѕвезди И Сина Црвени Линии Работи Капа со Копчиња и Sweatband Прилагодливи Вратоврска Назад Bouffant Капи за Жени Мажи
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Ретро Ѕвезди И Сина Црвени Линии Работи Капа со Копчиња и Sweatband Прилагодливи Вратоврска Назад Bouffant Капи за Жени Мажи

Не се намалат или исчезнат.Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвинени�

DEN 335.76
Прилагодливи Работи Капи со Копче,Чистење Капи со Sweatband Прилагодлива Лента,конска опашка Торбичка Вратоврска Назад Капи за Жени
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Прилагодливи Работи Капи со Копче,Чистење Капи со Sweatband Прилагодлива Лента,конска опашка Торбичка Вратоврска Назад Капи за Жени

♥Копчето Дизајн : Нашата bouffant чистење капи доаѓаат со копчиња на двете страни,Можете да приложите ремен

DEN 407.76
Мајмун Џунглата Шема Бања Пешкир Заврши со Сува Коса, Туш Капа, Прилагодлив Затворање Туш Облека,Брзо Сушење за Спа,Плажа,Туш
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Мајмун Џунглата Шема Бања Пешкир Заврши со Сува Коса, Туш Капа, Прилагодлив Затворање Туш Облека,Брзо Сушење за Спа,Плажа,Туш

5" x 60"?80*150 CM? 1 Сува Коса Капа : 9.Ние посветена на 100% задоволството на нашите клиенти.И без разлика ладен ил�

DEN 1692.00
Aosuker Туш Капа, Водоотпорен Туш Капа за Жените Обновливи за Долга Коса, Голема Еластична Прилагодливи за Капење Капи(Црна Лента)
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Aosuker Туш Капа, Водоотпорен Туш Капа за Жените Обновливи за Долга Коса, Голема Еластична Прилагодливи за Капење Капи(Црна Лента)

ОБНОВЛИВИ ТУШ КАПИ Нашите туш капа е направен од висококвалитетни материјали и посебни водоотпорен ма�

DEN 234.96
Среќен Божиќ Бреза Дрво Печатени Двојно Водоотпорен Туш Капа,Туш Капа За Жените Обновливи Водоотпорен Туш Капи Перат&Симпатична Коса
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Среќен Божиќ Бреза Дрво Печатени Двојно Водоотпорен Туш Капа,Туш Капа За Жените Обновливи Водоотпорен Туш Капи Перат&Симпатична Коса

Оваа Туш Капа Ви Заштедува Од Тоа Да Имаат Да Се Мијат И Стил На Вашата Коса Секој Ден, Правејќи Ја Косата

DEN 311.76
Оган птица Едноставна 200 КОМПЈУТЕРИ Не-Плетени Расположливиот Pleated Анти Прашина Шапка Бања Капи за Спа Коса Салон за Убавина(Сино)
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Оган птица Едноставна 200 КОМПЈУТЕРИ Не-Плетени Расположливиот Pleated Анти Прашина Шапка Бања Капи за Спа Коса Салон за Убавина(Сино)

200 КОМПЈУТЕРИ Неплетени Расположливиот Pleated Анти Прашина Шапка Бања Капи За Спа Коса Салон за Убавина(Си

DEN 1857.60
CCCHO 2 Пакет на Жените Големи Цврсти Сатен Хаубата Имитација на Свила Turban Ноќно Спиење Капа Еластична Бенд за Коса Убавина Туш
 • Обновено
Ценетост на стоката:

CCCHO 2 Пакет на Жените Големи Цврсти Сатен Хаубата Имитација на Свила Turban Ноќно Спиење Капа Еластична Бенд за Коса Убавина Туш

На сатен хаубата има добра водат, има доволно простор за долга коса и плетенки, нема да ве направи неприј

DEN 239.76
Дрвото На Златна Зајдисонце Печатени Двојно Водоотпорен Туш Капа,Туш Капа За Жените Обновливи Водоотпорен Туш Капи Перат&Симпатична
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Дрвото На Златна Зајдисонце Печатени Двојно Водоотпорен Туш Капа,Туш Капа За Жените Обновливи Водоотпорен Туш Капи Перат&Симпатична

Помогне Да Се Направи Поголемиот Дел Од Вашето Време.Практичен И Удобен : Туш Капа Еднократно,Тоа Е Напр�

DEN 311.76
Жените Сатен Хаубата Капа Свила Спиење Хаубата Капа Еластична Широк Бенд Коса Заштити Глава Покритие за Жените Кадрава Коса
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Жените Сатен Хаубата Капа Свила Спиење Хаубата Капа Еластична Широк Бенд Коса Заштити Глава Покритие за Жените Кадрава Коса

Еластична затворање.Рака Мие Само.Гроздобер Свила Спиење Хаубата Капа за Жените, мека и мазна, супер удо

DEN 95.52
CDQYA Свила Коса Капа за Спиење Лента Круг Туш Хаубата Ноќ Шапка Сатен Haircare Високо Водат Широк обод Turban (Боја : C, Големина
 • Обновено
Ценетост на стоката:

CDQYA Свила Коса Капа за Спиење Лента Круг Туш Хаубата Ноќ Шапка Сатен Haircare Високо Водат Широк обод Turban (Боја : C, Големина

Тоа може да се запечати moistures на косата да најголема мера и го зголемуваат сјајот.Го спречува губење од co

DEN 4788.00
Виолина Лист Музика Печатени Двојно Водоотпорен Туш Капа,Туш Капа За Жените Обновливи Водоотпорен Туш Капи Перат&Симпатична Коса
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Виолина Лист Музика Печатени Двојно Водоотпорен Туш Капа,Туш Капа За Жените Обновливи Водоотпорен Туш Капи Перат&Симпатична Коса

Помогне Да Се Направи Поголемиот Дел Од Вашето Време.Тоа Обезбедува Совршена Комбинација На Стил, Удобн

DEN 311.76