• Обновено
Kanex Про SP-HD1X24K 4K HDMI 2-Порта Splitter,ЦРНА

Kanex Про SP-HD1X24K 4K HDMI 2-Порта Splitter,ЦРНА

Buyers rating:
DEN 1457.52

Залиха

Се дистрибуираат во висока резолуција hemi сигнали до 2 ултра имаше прикажува поддржува целосно 3d и 4kx2k resolution поддржува најновите hemi со голема брзина спецификации компактен метално куќиште обезбедува зачудувачки квалитет на слика.HDCP & CEC компатибилен.Поддржува Full HD 1080p.Конектор тип : Hemi да Hemi.На Kanex Pro 1x2 HDMI Splitter е 4 K на 30 Hz во согласност дистрибуција засилувач овозможува дупликат на еден HDMI извор на 2 прикажува, без губење на сигналот интегритет и резолуција.Ултра HD 4 K формат на HDMI splitter обезбедува зачудувачки квалитет на сликата, четири пати поголема резолуција на high-definition 1080p на 30 Hz.Оваа HDCP во согласност splitter е исто така наназад компатибилен со претходните HDMI ревизии, поддржува 1080p / 720p HDMI видео резолуција на уредите.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата

bizofft Оптички Splitter, Директно Инсталиран Мулти Канал Влакна Кабел Простор за Заштеда на енергија Стабилна за CATV за Комуникациски
  • Обновено
Ценетост на стоката:

bizofft Оптички Splitter, Директно Инсталиран Мулти Канал Влакна Кабел Простор за Заштеда на енергија Стабилна за CATV за Комуникациски

Мулти‑начин цената е ниска, се повеќе патишта, на повеќе очигледни цена предност.На еден уред има многу

DEN 1612.80
YLHXYPP HDMI 1080P-Компатибилен HD Video Splitter Дистрибутер Splitter Верзија Патот 1: 4 Од Видео Конвертор (Боја : Како што е прикажано,
  • Обновено
Ценетост на стоката:

YLHXYPP HDMI 1080P-Компатибилен HD Video Splitter Дистрибутер Splitter Верзија Патот 1: 4 Од Видео Конвертор (Боја : Како што е прикажано,

1 Со сигнал визуелниот и засилување на функциите 2 Долги пренос (продолжува) на повеќе од 15 метри може да �

DEN 3008.40