• Обновено
Tripod Мини Флексибилни Мини Десктоп Заградата Tripod 360 Степени Ротирачки Мобилен Телефон Клип за Маса во Живо Снимање

Tripod Мини Флексибилни Мини Десктоп Заградата Tripod 360 Степени Ротирачки Мобилен Телефон Клип за Маса во Живо Снимање

Buyers rating:
DEN 408.96

Залиха

Лесни, висока јачина, постабилна и издржливи, мобилен телефон клип може да ротира 360 степени, може да се користи за десктоп пренос, видео, selfie, заградата.Ги носите, лесно да ги чуваат, да ги преземе и да го користите, од врвот на проширување, притиснете надолу за да го скратат или да го складирате.Мултифункционален мобилен телефон клип со ладна чевли, може да се поврзани со микрофон и да се пополни светлина, стабилна анти-испуштајте го, не боли машина.Не се лизга еластична силиконска база перница дизајниран, стабилна, не се лизгаат, постабилна и природно за правење фотографии и снимање видеа.Tripod и мобилен телефон клип кој се одвојува, tripod со 1/4 инчи универзална тема, погодно да се поврзете со други фотографија опрема.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата

Телефон Таблета Tripod, ZERFUN 55-Инчни Лесни Преносни iPhone, iPad Tripod Стои со Далечински управувач за Снимање на Видео, Универзален
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Телефон Таблета Tripod, ZERFUN 55-Инчни Лесни Преносни iPhone, iPad Tripod Стои со Далечински управувач за Снимање на Видео, Универзален

Ако ви се исполнат со било кое прашање или да го најдете било дел исчезнати, ве молиме прво контактирајт�

DEN 719.76
Selfie Стап, HILZO Selfie Стап Tripod со Монтажни Bluetooth Далечински управувач, Компактна и со можност да биде продолжен, Преносни
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Selfie Стап, HILZO Selfie Стап Tripod со Монтажни Bluetooth Далечински управувач, Компактна и со можност да биде продолжен, Преносни

✅【Пренослив Дизајн】 Компактни, Лесни (155g) и Преносни.Selfie Стап се протега од 18.5 cm (7.28") до 70cm (27.6") кога цел�

DEN 311.76
Selfie Стап Tripod JIAXIDE 34 Инчен со можност да биде продолжен Алуминиум Selfie Стап Преносни Selfie Стап Tripod со Монтажни Bluetooth
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Selfie Стап Tripod JIAXIDE 34 Инчен со можност да биде продолжен Алуминиум Selfie Стап Преносни Selfie Стап Tripod со Монтажни Bluetooth

СИТЕ ВО ЕДЕН SELFIE СТАП TRIPOD : 3 во 1 selfie стап tripod со вграден безжичен далечински ви овозможува земе selfie за се�

DEN 554.40
Ulanzi Телефон Tripod Адаптер за Монтирање, Прилагодливи Мобилен Телефон Носител на Универзалната паметен Телефон Менгеме, Вертикални
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Ulanzi Телефон Tripod Адаптер за Монтирање, Прилагодливи Мобилен Телефон Носител на Универзалната паметен Телефон Менгеме, Вертикални

Јас бев во можност да се стегне дека доволно, така што на телефонот не би ја ротирате дури и со потребнат�

DEN 382.80
Мини Продолжување Десктоп Tripod за Камера и Телефон Мал Краток Tripod Пол Selfie Стап Стојат Tripod Tabletop за да се Пополни Светлина/Апарати/GoPros/Мобилни
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Мини Продолжување Десктоп Tripod за Камера и Телефон Мал Краток Tripod Пол Selfie Стап Стојат Tripod Tabletop за да се Пополни Светлина/Апарати/GoPros/Мобилни

【360° Вртливата Главата】Оваа мини tripod дизајни со Прилагодлива Висина & Агол & вертикална и хоризонтална

DEN 479.76
Tripod Стојат Мини Продолжува Десктоп Телефон Tripod Погоден за Кампување и Патувања Компатибилен и Повеќето Мобилни Телефони (Боја
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Tripod Стојат Мини Продолжува Десктоп Телефон Tripod Погоден за Кампување и Патувања Компатибилен и Повеќето Мобилни Телефони (Боја

На tripod е подобро да се користи за живо снимање на видео, на пример : youtube видео одлуки, одлуки оброци, сним�

DEN 554.40
LICHUAN Телефон Tripod, Лесни Преносни Ќелија Телефон Камера Флексибилни Tripod Стои со торбичката и Телефон Планината за Selfies/Фотографија
 • Обновено
Ценетост на стоката:

LICHUAN Телефон Tripod, Лесни Преносни Ќелија Телефон Камера Флексибилни Tripod Стои со торбичката и Телефон Планината за Selfies/Фотографија

Не само што сакате да ги преземе selfie, но исто така сакам да се земе слики / видеа со одлична стабилност до�

DEN 2716.08
MQH Tripod 63 Инчи Телефон Tripod,со можност да биде продолжен Прилагодливи Камера Мобилен Телефон Tripod Стои со Телефонот Носителот
 • Обновено
Ценетост на стоката:

MQH Tripod 63 Инчи Телефон Tripod,со можност да биде продолжен Прилагодливи Камера Мобилен Телефон Tripod Стои со Телефонот Носителот

Сигурен Стабилност : Овој телефон tripod може да се задоволат различните пука средини и фотографски потреб

DEN 554.40
TUANDUIRG Bluetooth Selfie Стап Tripod, со можност да биде продолжен Selfie Стап Стои со Безжичен Далечински Мултифункционален Monopod
 • Обновено
Ценетост на стоката:

TUANDUIRG Bluetooth Selfie Стап Tripod, со можност да биде продолжен Selfie Стап Стои со Безжичен Далечински Мултифункционален Monopod

Тоа ви овозможува да се земе selfies, група фотографии и видеа во живо, без да се бара фотографии од странци �

DEN 1764.24
Телефон Tripod, 67 Инчи Мобилен Телефон и Камера со можност да биде продолжен Tripod Стојат, Selfie Стап со Безжичната Bluetooth
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Телефон Tripod, 67 Инчи Мобилен Телефон и Камера со можност да биде продолжен Tripod Стојат, Selfie Стап со Безжичната Bluetooth

[Mutiфункција]На detachability и универзалната 1 / 4" завртка направи mutiфункционална tripods која може да се користи к

DEN 575.04
Selfie Стап 360 Ротација на функцијата за Следење лица Selfie Стап Tripod Авто Објект Следење на Носителот на Камерата Gimbal Фото
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Selfie Стап 360 Ротација на функцијата за Следење лица Selfie Стап Tripod Авто Објект Следење на Носителот на Камерата Gimbal Фото

Три во едно : ново искуство на компактен selfie стап е многу погодна за selfies, групни фотографии, лицевлице, ж�

DEN 1176.72
Телефон Tripod Стојат 27 inche до 80 inche Мобилен Телефон Видео Стојат Снимање Tripod за i Телефон Android Телефон, Совршен за Снимање
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Телефон Tripod Стојат 27 inche до 80 inche Мобилен Телефон Видео Стојат Снимање Tripod за i Телефон Android Телефон, Совршен за Снимање

【Висина Прилагодливи Телефон Tripod】Висина 27 инчен до 80 инчен прилагодливи, направен од висок квалитет н�

DEN 959.76
Телефон Tripod Планината Адаптер паметен Телефон Носителот на Ноктот Клип на Компатибилен за i Телефон Сем Пее & Било 2.16 да 4.13
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Телефон Tripod Планината Адаптер паметен Телефон Носителот на Ноктот Клип на Компатибилен за i Телефон Сем Пее & Било 2.16 да 4.13

Тоа се вклопува во било кој паметен телефон од 2.16" да 4.13" широк iphone 7 / iphone 7 плус / iphone 6s / iphone 6s плус / iphone 6 /

DEN 162.72
Комбиниран Пакет Tripod и Прстен Светлина
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Комбиниран Пакет Tripod и Прстен Светлина

(Universal Tripod Широк Компатибилност) на Овој телефон tripod е компатибилен со повеќето паметни телефони, како н�

DEN 1358.40