• Обновено
Сет од 4 Железо Cupcake Стојат Носителот, Злато Десерт тањир за Божиќ Бебе Туш Свадба, Роденден Прослава Дома Декор Подароци

Сет од 4 Железо Cupcake Стојат Носителот, Злато Десерт тањир за Божиќ Бебе Туш Свадба, Роденден Прослава Дома Декор Подароци

Buyers rating:
DEN 527.76

Залиха

【Издржлив материјал】cupcake стои во собата е направен од железо метал, цела торта застане е сликата со сигурна боја заврши за спречување на ' рѓа и да изгледа поубаво. 【Елегантен дизајн】Ретро Европската декорација, луксузни златна боја, со мазни линии, совршено се на издржување на послужавник и подарок избор.Лесно да се инсталира и расклопување. 【Ги красат било настани】Нашата модерна cupcake стојат погоден за свадба, бебе туш, чај партија, Божиќ, денот на Благодарноста или за дома декор. 【Пакување од 4 поставите】1 x 3-Ниво Овошје Плоча(Врв кол 7.8"/20cm, средината кол 9.8"/25cm, дното кол 11.8"/30cm).3 x Служат Лента(S7.87" на дијаметар, М9.84" на дијаметар, L11.8" на дијаметар.). 【Мулти цел Торта Стојат Поставени】Може да се користи за прикажување и да послужи колачи, cupcakes, бонбони, колачи, muffins, колачи, чоколади и други десерти.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата

3-Ниво Пластични Торта Стојат, Бело Злато Десерт се Залага за Десерт Маса, Cupcake Стојат Држачот за Партија Свадба/ Насловна Оркестарот/
 • Обновено
Ценетост на стоката:

3-Ниво Пластични Торта Стојат, Бело Злато Десерт се Залага за Десерт Маса, Cupcake Стојат Држачот за Партија Свадба/ Насловна Оркестарот/

ХРАНА ОДДЕЛЕНИЕ МАТЕРИЈАЛ : Безбедност на хранаодделение пластична заштита на животната средина ПП мат

DEN 215.76
50 Парчиња Пластични Торта Плоча Стои, 5 Компјутери Јасно Смајли Торта Сепаратор Плочи 15 Парчиња Торта Редење Dowels и 30 Компјутери
 • Обновено
Ценетост на стоката:

50 Парчиња Пластични Торта Плоча Стои, 5 Компјутери Јасно Смајли Торта Сепаратор Плочи 15 Парчиња Торта Редење Dowels и 30 Компјутери

【Она што Ќе Добиете за】многу погодна торта стојат комбинација со 5 различни големини на смешко торта п�

DEN 455.76
SSMDYLYM Ковано Железо Козметика Складирање Рек Десктоп Парфем Носителот Виткање Двојно Торта Екранот Стојат Кујна Организатор Полица
 • Обновено
Ценетост на стоката:

SSMDYLYM Ковано Железо Козметика Складирање Рек Десктоп Парфем Носителот Виткање Двојно Торта Екранот Стојат Кујна Организатор Полица

Четка носителот складирање кутија♔Професионални козметички складирање кутија : направена од акрилик,

DEN 8359.44
Мулти-Функционални Торта Стојат Матирано Тесто Плоча Мулти Цел Исклучителна Трајни Пластовидно Без Да Заземаат Позиција Торта Фах
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Мулти-Функционални Торта Стојат Матирано Тесто Плоча Мулти Цел Исклучителна Трајни Пластовидно Без Да Заземаат Позиција Торта Фах

Табела Оркестарот:Кога од нив беше побарано да донесе салата, удар или пустината една партија, сакате в

DEN 408.00
Elavain Акрилик Торта Застане и да го Покрие | Розово Злато Плоштад Торта Покрие & Храна Лента со Јасни Капак | Домот Купола Торта
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Elavain Акрилик Торта Застане и да го Покрие | Розово Злато Плоштад Торта Покрие & Храна Лента со Јасни Капак | Домот Купола Торта

Ние создадовме производ и дизајн кој е толку класичен и компатибилен со било која боја тема.За да ја зад�

DEN 1679.76
1Set Метал 3 Тиер 13 Инчен Круг Торта Стојат Центар се Справи со Создателот Плоча Stander Фитинзи Овошје Тешки Плоча Хардвер Поддршка
 • Обновено
Ценетост на стоката:

1Set Метал 3 Тиер 13 Инчен Круг Торта Стојат Центар се Справи со Создателот Плоча Stander Фитинзи Овошје Тешки Плоча Хардвер Поддршка

Овој сет 1 торта застане е навистина добро за вас за да се направи бонбони, десерт, леб, овошје, итн.Овој о�

DEN 207.84
10 инчен Декоративни Метал Торта Стенд - Тркалезна Торта Стои со Вистински Минерални Кристали - Совршени за Свадби, Родендени и Специјални
 • Обновено
Ценетост на стоката:

10 инчен Декоративни Метал Торта Стенд - Тркалезна Торта Стои со Вистински Минерални Кристали - Совршени за Свадби, Родендени и Специјални

ДИМЕНЗИИ : 10 инчи дијаметар плоча, H 6.75".СОВРШЕН ЗА СЕКОЈА ПРИЛИКА : Приказ колачи, cupcakes и десерти по секој�

DEN 983.76
YOUEON Сет од 3 Бел Метал Торта Стои, 8/10/12 Инчен Круг Метал Cupcake Екранот Стои Десерт Екранот се Залагаме за Свадби, birthday
 • Обновено
Ценетост на стоката:

YOUEON Сет од 3 Бел Метал Торта Стои, 8/10/12 Инчен Круг Метал Cupcake Екранот Стои Десерт Екранот се Залагаме за Свадби, birthday

Големина : YOUEON круг метал торта стои доаѓа со 3 големини : S8"D x 6.5"H; М10"D x 8.5"H; L12"D x 10.7"H, односно за 8, 10, 12 инчи т

DEN 791.76
10 Златен Круг Тапан, 1/2
 • Обновено
Ценетост на стоката:

10 Златен Круг Тапан, 1/2

10 Злато 1 / 2" Дебела Бела Круг Тапани, една единица пакет.Оваа торта тапани се специјално дизајнирани за у

DEN 167.28
Лондон Бутик 3 Нивоа Торта Стои Попладне Чај Порцелански Стара Шик Гроздобер Зголеми Флора во Подарок Кутија (Роза Сина)
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Лондон Бутик 3 Нивоа Торта Стои Попладне Чај Порцелански Стара Шик Гроздобер Зголеми Флора во Подарок Кутија (Роза Сина)

Големина : Дното Плоча : 26cm широк, Средината плоча : 19cm широк Врвот Плоча : 10cm широк, торта стои Висина : 28cm.�

DEN 959.76
Торта Стојат,Десерт Пиедестал Екранот Стојат Железо Круг Десерт Стојат,Cupcake се Залагаме за Роденден на Свадби Дома Декор
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Торта Стојат,Десерт Пиедестал Екранот Стојат Железо Круг Десерт Стојат,Cupcake се Залагаме за Роденден на Свадби Дома Декор

Материјал : Направен од Железо, со широк нозе база, тоа обезбедува здрав поддршка за вашиот колачи, трајн

DEN 503.76
Домаќинство Комунални Тесто Плоча со Стаклен Капак, Западен Ресторан Декорација Десерт Рек Дома Суши Салата Прашина Купола Овошје
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Домаќинство Комунални Тесто Плоча со Стаклен Капак, Западен Ресторан Декорација Десерт Рек Дома Суши Салата Прашина Купола Овошје

Мојата продавница има различни големини на Торта Купола / Екранот Стојат, сметам дека секогаш постои е�

DEN 1761.60
Торта Стои Фитинзи, 3 Ниво Круна Метал Торта Плоча Стои Носителот Торта Плоча Врска Рачка за Попладне Чај Торта Десерт, Овошје(црна)
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Торта Стои Фитинзи, 3 Ниво Круна Метал Торта Плоча Стои Носителот Торта Плоча Врска Рачка за Попладне Чај Торта Десерт, Овошје(црна)

Големина : Прачка / Тиер должина : 10cm.Навој дијаметар : 5mm.Тема должина : 13mm.Вкупна висина : околу 330mm.Се спра

DEN 1980.00
Торта Стојат Торта Стојат, Двојно Нерѓосувачки Челик Торта Екранот Застане со Две Стаклени Плочи, Десерт Кула Тесто се Залагаме за
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Торта Стојат Торта Стојат, Двојно Нерѓосувачки Челик Торта Екранот Застане со Две Стаклени Плочи, Десерт Кула Тесто се Залагаме за

На нивоа кои служат застане е лесно да се собраа со јасни инструкции, и едноставно да се земе дел за скла�

DEN 1977.60
Macaron Екранот Стојат Пластични Мултифункционален 6 Слоеви на Торта Кула Фах Решетката за Свадба, Роденден Торта Декорирање Алатки
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Macaron Екранот Стојат Пластични Мултифункционален 6 Слоеви на Торта Кула Фах Решетката за Свадба, Роденден Торта Декорирање Алатки

Име на производ : Пластични Торта Dowel Прачки Поставени за насмевка на лицето.Совршен Сет : пакетот содржи

DEN 285.12
5 x 3 Инчен 200 Парчиња Злато Мус Торта Одбори Cupcake Мус Десерт Одбор База за Еднократна употреба Картон Торта се Залага за Свадба,
 • Обновено
Ценетост на стоката:

5 x 3 Инчен 200 Парчиња Злато Мус Торта Одбори Cupcake Мус Десерт Одбор База за Еднократна употреба Картон Торта се Залага за Свадба,

Пакетот Вклучува : 200 расположливиот Картон Торта Основи.Добар Квалитет : направени од храна одделение х

DEN 263.76
WALNUTA 16Pcs Шлаг Шпатула Шлаг Неспокојот 11 Инчен Ротирачки Торта Плочата се Врти Торта Стојат Печење Украсување Снабдувач Тесто
 • Обновено
Ценетост на стоката:

WALNUTA 16Pcs Шлаг Шпатула Шлаг Неспокојот 11 Инчен Ротирачки Торта Плочата се Врти Торта Стојат Печење Украсување Снабдувач Тесто

Торта декорација за полнење е изработен од квалитетни материјали.еколошки безбедно, неrusting и многу издр

DEN 4032.00
Sliverdew Lollipop Екранот Стојат Торта Поп Носителот, Lollipop Екранот Стојат со 15 Дупки Транспарентен Екран Декорација Сервер
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Sliverdew Lollipop Екранот Стојат Торта Поп Носителот, Lollipop Екранот Стојат со 15 Дупки Транспарентен Екран Декорација Сервер

【Храна Безбедно】 : Оваа понуда е за торта поп / lollipop екранот стои кои се произведени во висока транспаре

DEN 256.08
Colcolo Сет од 3 Тркалезна Торта Стојат, Модерен Дизајн Десерт Екранот Торта Стои, Бонбони Тесто Cupcake Фах Послужавник за Свадба
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Colcolo Сет од 3 Тркалезна Торта Стојат, Модерен Дизајн Десерт Екранот Торта Стои, Бонбони Тесто Cupcake Фах Послужавник за Свадба

ДОМОТ ЛУКСУЗНИ : Антички Европската декорација, луксузни боја, елегантен chrom работ и сјајна полски површ

DEN 671.76