• Обновено
Торта Одбори, 50pcs Мус Торта Одбори Cupcake Десерт Прикажува Фах Подлога Носителот Свадба Роденденска Торта Декоративни Алатки за Полнење(82021)

Торта Одбори, 50pcs Мус Торта Одбори Cupcake Десерт Прикажува Фах Подлога Носителот Свадба Роденденска Торта Декоративни Алатки за

Buyers rating:
DEN 227.76

Залиха

Стилски Изглед : Сјајни и привлечни златна боја, едноставни и стилски изглед, торта одбори може да се направи вашиот десерти изгледаат повеќе домот и вкусни, најдобро за продажба на вашите торти.Широко се Користи : торта одбори се користи за прикажување на колачи, cupcakes и колачи за свадба, роденден ангажман банкет и сите видови на партии.Тоа е разноврсна и практични.Примена : Совршен за DIY со вашето семејство, уживаат во кујна забава со вашите деца, и љубовник.Тоа може да донесе вас и вашето семејство поудобен и задоволување на печење искуство, подобрување на вашите чувства.Мала Рачка : Донесува посебен дизајн, секоја одбор има мала рачка на страната за удобен служат и ракувањето.Премиум Материјал : Направен од висок квалитет на картон материјал, торта одбори е безбедно и здравје.Достоен за вашата доверба.Спецификација : Состојба : 100% Сосема Нов Објект Од Типот : Мус Торта Одбори Стил : 82021, 82023, 82025(Изборен) Материјал : Картон Боја : Злато 82021 Големина : Прибл.10x5.9cm/3.9x2.3во 82023 Големина : Прибл.9.9x5.1cm/3.9x2in 82025 Големина : Прибл.14x3.9cm/5.5x1.5in Тежина : Околу.200g/7.1 оз Барањето : Место мус торта кукла, итн Пакет Листата : 50 x Мус Торта Кола Забелешка : 1. Ве молиме овозможи 1-2cm грешка поради прирачник за мерење.Ви благодариме за вашето разбирање.2. Набљудувачите не се калибрира истата точка боја се прикажани во фотографии може да се покажуваат малку различен од вистинскиот објект.Ве молиме да земете во реалниот како стандард.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата

Fansipro Erasable Чинијата, Додаток Колекции На Торта Продавница; Вила; Печење Место; апарати за Домаќинство; Канцеларија Соба, 23x90(MM),
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Fansipro Erasable Чинијата, Додаток Колекции На Торта Продавница; Вила; Печење Место; апарати за Домаќинство; Канцеларија Соба, 23x90(MM),

Нежна и мазна.Производот е моделот не е лесно да падне.Производот е тешко да се бојата за својата сјајна

DEN 1653.60
Торта Стои Фитинзи, 3 Ниво Круна Метал Торта Плоча Стои Носителот Торта Плоча Врска Рачка за Попладне Чај Торта Десерт, Овошје(црна)
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Торта Стои Фитинзи, 3 Ниво Круна Метал Торта Плоча Стои Носителот Торта Плоча Врска Рачка за Попладне Чај Торта Десерт, Овошје(црна)

Големина : Прачка / Тиер должина : 10cm.Навој дијаметар : 5mm.Тема должина : 13mm.Вкупна висина : околу 330mm.Се спра

DEN 1980.00
5 x 3 Инчен 200 Парчиња Злато Мус Торта Одбори Cupcake Мус Десерт Одбор База за Еднократна употреба Картон Торта се Залага за Свадба,
 • Обновено
Ценетост на стоката:

5 x 3 Инчен 200 Парчиња Злато Мус Торта Одбори Cupcake Мус Десерт Одбор База за Еднократна употреба Картон Торта се Залага за Свадба,

Пакетот Вклучува : 200 расположливиот Картон Торта Основи.Добар Квалитет : направени од храна одделение х

DEN 263.76
Тркалезна Торта Стојат Огледало Површина Послужавник, Десерт Cupcake Тесто Екранот Плоча, за Декорација на Банкети, Свадби, Роденден
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Тркалезна Торта Стојат Огледало Површина Послужавник, Десерт Cupcake Тесто Екранот Плоча, за Декорација на Банкети, Свадби, Роденден

【Декорација Сцена】торта застане е погодна за декорација на банкети, свадби, роденден страни, итн...

DEN 993.36
Elavain Акрилик Торта Застане и да го Покрие | Розово Злато Плоштад Торта Покрие & Храна Лента со Јасни Капак | Домот Купола Торта
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Elavain Акрилик Торта Застане и да го Покрие | Розово Злато Плоштад Торта Покрие & Храна Лента со Јасни Капак | Домот Купола Торта

Ние создадовме производ и дизајн кој е толку класичен и компатибилен со било која боја тема.За да ја зад�

DEN 1679.76
Торта Стојат Поставени Злато Cupcake Екранот Стојат Метал Десерт Табела се Залага за Роденден, Бебе Туш, Годишнина, Попладне Чај
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Торта Стојат Поставени Злато Cupcake Екранот Стојат Метал Десерт Табела се Залага за Роденден, Бебе Туш, Годишнина, Попладне Чај

Заврши торта стои во собата : Овој пакет вклучува 8 / 9 / 10 / 12 различни видови на торта стои, како голем шеќе

DEN 10476.24
Macaron Екранот Стојат Пластични Мултифункционален 6 Слоеви на Торта Кула Фах Решетката за Свадба, Роденден Торта Декорирање Алатки
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Macaron Екранот Стојат Пластични Мултифункционален 6 Слоеви на Торта Кула Фах Решетката за Свадба, Роденден Торта Декорирање Алатки

Име на производ : Пластични Торта Dowel Прачки Поставени за насмевка на лицето.Совршен Сет : пакетот содржи

DEN 285.12
Лондон Бутик 3 Нивоа Торта Стои Попладне Чај Порцелански Стара Шик Гроздобер Зголеми Флора во Подарок Кутија (Роза Сина)
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Лондон Бутик 3 Нивоа Торта Стои Попладне Чај Порцелански Стара Шик Гроздобер Зголеми Флора во Подарок Кутија (Роза Сина)

Големина : Дното Плоча : 26cm широк, Средината плоча : 19cm широк Врвот Плоча : 10cm широк, торта стои Висина : 28cm.�

DEN 959.76
ZCYYL Дрвени Чоколадо Екранот Стојат, Трајни Срце Облик Десерт Стојат, Обновливи Мини Торта Застане, за Денот на Вљубените Свадба
 • Обновено
Ценетост на стоката:

ZCYYL Дрвени Чоколадо Екранот Стојат, Трајни Срце Облик Десерт Стојат, Обновливи Мини Торта Застане, за Денот на Вљубените Свадба

Премиум Дрво : Ова дрвени чоколадо застане е направен од премиум boxwood, која е мазна, eco friendly и многу издржл

DEN 1459.20
50 Парчиња Пластични Торта Плоча Стои, 5 Компјутери Јасно Смајли Торта Сепаратор Плочи 15 Парчиња Торта Редење Dowels и 30 Компјутери
 • Обновено
Ценетост на стоката:

50 Парчиња Пластични Торта Плоча Стои, 5 Компјутери Јасно Смајли Торта Сепаратор Плочи 15 Парчиња Торта Редење Dowels и 30 Компјутери

【Она што Ќе Добиете за】многу погодна торта стојат комбинација со 5 различни големини на смешко торта п�

DEN 455.76
YOUEON Сет од 3 Бел Метал Торта Стои, 8/10/12 Инчен Круг Метал Cupcake Екранот Стои Десерт Екранот се Залагаме за Свадби, birthday
 • Обновено
Ценетост на стоката:

YOUEON Сет од 3 Бел Метал Торта Стои, 8/10/12 Инчен Круг Метал Cupcake Екранот Стои Десерт Екранот се Залагаме за Свадби, birthday

Големина : YOUEON круг метал торта стои доаѓа со 3 големини : S8"D x 6.5"H; М10"D x 8.5"H; L12"D x 10.7"H, односно за 8, 10, 12 инчи т

DEN 791.76
BIRDROCK ДОМАШЕН 2-Ниво Cupcake и Торта Стои со Рачка - Дрво, Железо Десерт Служат Послужавник - Селски Farmhouse Десерт Стенд -
 • Обновено
Ценетост на стоката:

BIRDROCK ДОМАШЕН 2-Ниво Cupcake и Торта Стои со Рачка - Дрво, Железо Десерт Служат Послужавник - Селски Farmhouse Десерт Стенд -

CUPCAKE, ТОРТА, или ДЕСЕРТ СТОЈАТ : cupcake застане е совршен cupcake се залагаме за свадби, чај партии, семејни друж

DEN 1010.40
27cm/10.62 Бели Керамички Торта Десерт Стојат, Круг Cupcake Носителот, Свадба, Роденден на Пиедесталот се Прикаже Плоча (27cm/10.62)
 • Обновено
Ценетост на стоката:

27cm/10.62 Бели Керамички Торта Десерт Стојат, Круг Cupcake Носителот, Свадба, Роденден на Пиедесталот се Прикаже Плоча (27cm/10.62)

Големина на&Материјал : 10.6 инчен Кол(Како на сликата покажува).Материјал : плоча е составен од рачно изра�

DEN 815.52
Hangnuo Антички Круг Торта Стои Cupcake Dispaly за Свадба, Роденден Забави и Прослави Торта Оркестарот Пиедестал Десерт Носител(Бела)
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Hangnuo Антички Круг Торта Стои Cupcake Dispaly за Свадба, Роденден Забави и Прослави Торта Оркестарот Пиедестал Десерт Носител(Бела)

ОБЈЕКТОТ ГОЛЕМИНА : Кол до : 22cm / 8.7 во, Кол надолу : 11.5 cm / 4.5 во, Висина : 15.5 cm / 6.1 во.МАТЕРИЈАЛ : Нашата Торта С

DEN 477.12
Торта Стојат,Десерт Пиедестал Екранот Стојат Железо Круг Десерт Стојат,Cupcake се Залагаме за Роденден на Свадби Дома Декор
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Торта Стојат,Десерт Пиедестал Екранот Стојат Железо Круг Десерт Стојат,Cupcake се Залагаме за Роденден на Свадби Дома Декор

Материјал : Направен од Железо, со широк нозе база, тоа обезбедува здрав поддршка за вашиот колачи, трајн

DEN 503.76
Sliverdew Lollipop Екранот Стојат Торта Поп Носителот, Lollipop Екранот Стојат со 15 Дупки Транспарентен Екран Декорација Сервер
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Sliverdew Lollipop Екранот Стојат Торта Поп Носителот, Lollipop Екранот Стојат со 15 Дупки Транспарентен Екран Декорација Сервер

【Храна Безбедно】 : Оваа понуда е за торта поп / lollipop екранот стои кои се произведени во висока транспаре

DEN 256.08
Торта Стојат Креативни Птичји Кафез Торта Стојат Вклучена Десерт Табела Попладне Чај Снек Леб Рек Мулти-слој за Продавница, Ресторан
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Торта Стојат Креативни Птичји Кафез Торта Стојат Вклучена Десерт Табела Попладне Чај Снек Леб Рек Мулти-слој за Продавница, Ресторан

1 Мултисцена и мултицел колокација, лесно да се контролираат, стилски личност.Тоа е погоден за домашна у�

DEN 12852.00
Торта Стојат, Алуминиум Торта Обновлив Turnable 12 Стенд Декорација Торта со Шлаг Шпатула и Чешел Шлаг Неспокојот, Печење Торта Декорација
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Торта Стојат, Алуминиум Торта Обновлив Turnable 12 Стенд Декорација Торта со Шлаг Шпатула и Чешел Шлаг Неспокојот, Печење Торта Декорација

Алуминиум легура торта плочата со шпатула и шлаг неспокојот за лесно декорација · 12 торта плочата напра

DEN 959.76