• Обновено
KKOBHO 2 Пакет Акрилик Lollipop Држачот за на доградба на Акрилни Торта менито што Стојат 100PCS Јасно Третира Кеси 100PCS Lollipop Стапови и 100PCS Златни Метални Twist Врски за Бонбони Т

KKOBHO 2 Пакет Акрилик Lollipop Држачот за на доградба на Акрилни Торта менито што Стојат 100PCS Јасно Третира Кеси 100PCS Lollipop

Buyers rating:
DEN 287.76

Залиха

златни метални twist вратоврска : должината е за 3,9 инчи.Внатрешните и надворешните површини на lollipop носителот се заштитени со еден филм.На висина од 1,5 инчи.Ширина е 3.Дијаметарот на дупката е 5 mm и погоден за повеќето големини на близалки.Ако тоа е валкано, само треба да се избрише чиста и да се користат следниот пат.Исклучителен дизајн, транспарентни како кристал, го прави животот едноставен и единствен, и ја прави вашата партија повеќе атрактивни.Заградата Големина : Lollipop стојат носителот на екранот е двоен слој 15 дупка дизајн и е погодно за чување на близалки.lollipop стап : должината е за 3,9 инчи.На висина од 1,5 инчи.9 инчен и ширина е 3.Ве молиме откине филмот пред да го користите.Висок Квалитет : Lollipop стојат носител е направен од високо-квалитет акрил, убав и здрав, не е лесно да се скрши.Пакетот вклучува : 2 Пакет јасно акрилик lollipop holders100 парчиња јасно третира bags100 парчиња lollipop sticks100 парчиња златни метални twist врски.Пакет Вклучувајќи : 2 Пакет јасно акрилик lollipop носители, 100 парчиња јасно третира кеси, 100 парчиња lollipop стапови и 100 парчиња златни метални twist врски.Дијаметарот на дупката е 5 mm и погоден за повеќето големини на близалки.Ширина е 3.Акрилик торта менито што се залагаме е многу погоден за прикажување на близалки и торта близалки.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата

Тркалезна Торта Стојат Огледало Површина Послужавник, Десерт Cupcake Тесто Екранот Плоча, за Декорација на Банкети, Свадби, Роденден
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Тркалезна Торта Стојат Огледало Површина Послужавник, Десерт Cupcake Тесто Екранот Плоча, за Декорација на Банкети, Свадби, Роденден

【Декорација Сцена】торта застане е погодна за декорација на банкети, свадби, роденден страни, итн 【Све�

DEN 993.36
Торта Стојат, Алуминиум Торта Обновлив Turnable 12 Стенд Декорација Торта со Шлаг Шпатула и Чешел Шлаг Неспокојот, Печење Торта Декорација
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Торта Стојат, Алуминиум Торта Обновлив Turnable 12 Стенд Декорација Торта со Шлаг Шпатула и Чешел Шлаг Неспокојот, Печење Торта Декорација

Алуминиум легура торта плочата со шпатула и шлаг неспокојот за лесно декорација · 12 торта плочата напра

DEN 959.76
10 Златен Круг Тапан, 1/2
 • Обновено
Ценетост на стоката:

10 Златен Круг Тапан, 1/2

10 Злато 1 / 2" Дебела Бела Круг Тапани, една единица пакет.Оваа торта тапани се специјално дизајнирани за у

DEN 167.28
Торта стојат Ковано Железо Мулти-слој Торта Стојат Ресторан Свадба Торта Екранот Стојат Роденден Овошје Десерт Плоча Застане на Церемонијата
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Торта стојат Ковано Железо Мулти-слој Торта Стојат Ресторан Свадба Торта Екранот Стојат Роденден Овошје Десерт Плоча Застане на Церемонијата

1 Тоа дава една убава начин да им служи на вас и вашите гости со колачи, овошје или други десерти!Одличен �

DEN 616.80
Elavain Акрилик Торта Застане и да го Покрие | Розово Злато Плоштад Торта Покрие & Храна Лента со Јасни Капак | Домот Купола Торта
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Elavain Акрилик Торта Застане и да го Покрие | Розово Злато Плоштад Торта Покрие & Храна Лента со Јасни Капак | Домот Купола Торта

Ние создадовме производ и дизајн кој е толку класичен и компатибилен со било која боја тема.За да ја зад�

DEN 1679.76
WALNUTA 16Pcs Шлаг Шпатула Шлаг Неспокојот 11 Инчен Ротирачки Торта Плочата се Врти Торта Стојат Печење Украсување Снабдувач Тесто
 • Обновено
Ценетост на стоката:

WALNUTA 16Pcs Шлаг Шпатула Шлаг Неспокојот 11 Инчен Ротирачки Торта Плочата се Врти Торта Стојат Печење Украсување Снабдувач Тесто

Торта декорација за полнење е изработен од квалитетни материјали.еколошки безбедно, неrusting и многу издр

DEN 4032.00
Торта Декорирање Плочата Ротирачки Анти-Пропадна Круг Cookie Торта Декорирање Стојат Ротари Табела Кујна DIY Тавата за Печење Алатки(Бела)
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Торта Декорирање Плочата Ротирачки Анти-Пропадна Круг Cookie Торта Декорирање Стојат Ротари Табела Кујна DIY Тавата за Печење Алатки(Бела)

Материјал : Пластика.На 360 степени се врти cookie пак маса, ви овозможува лесно да ја ротирате cookie без да се п

DEN 200.40
SSMDYLYM Ковано Железо Козметика Складирање Рек Десктоп Парфем Носителот Виткање Двојно Торта Екранот Стојат Кујна Организатор Полица
 • Обновено
Ценетост на стоката:

SSMDYLYM Ковано Железо Козметика Складирање Рек Десктоп Парфем Носителот Виткање Двојно Торта Екранот Стојат Кујна Организатор Полица

Четка носителот складирање кутија♔Професионални козметички складирање кутија : направена од акрилик,

DEN 8359.44
27cm/10.62 Бели Керамички Торта Десерт Стојат, Круг Cupcake Носителот, Свадба, Роденден на Пиедесталот се Прикаже Плоча (27cm/10.62)
 • Обновено
Ценетост на стоката:

27cm/10.62 Бели Керамички Торта Десерт Стојат, Круг Cupcake Носителот, Свадба, Роденден на Пиедесталот се Прикаже Плоча (27cm/10.62)

Големина на&Материјал : 10.6 инчен Кол(Како на сликата покажува).Материјал : плоча е составен од рачно изра�

DEN 815.52
ZCYYL Дрвени Чоколадо Екранот Стојат, Трајни Срце Облик Десерт Стојат, Обновливи Мини Торта Застане, за Денот на Вљубените Свадба
 • Обновено
Ценетост на стоката:

ZCYYL Дрвени Чоколадо Екранот Стојат, Трајни Срце Облик Десерт Стојат, Обновливи Мини Торта Застане, за Денот на Вљубените Свадба

Премиум Дрво : Ова дрвени чоколадо застане е направен од премиум boxwood, која е мазна, eco friendly и многу издржл

DEN 1459.20
Лондон Бутик 3 Нивоа Торта Стои Попладне Чај Порцелански Стара Шик Гроздобер Зголеми Флора во Подарок Кутија (Роза Сина)
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Лондон Бутик 3 Нивоа Торта Стои Попладне Чај Порцелански Стара Шик Гроздобер Зголеми Флора во Подарок Кутија (Роза Сина)

Големина : Дното Плоча : 26cm широк, Средината плоча : 19cm широк Врвот Плоча : 10cm широк, торта стои Висина : 28cm.�

DEN 959.76
Торта Стојат,Десерт Пиедестал Екранот Стојат Железо Круг Десерт Стојат,Cupcake се Залагаме за Роденден на Свадби Дома Декор
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Торта Стојат,Десерт Пиедестал Екранот Стојат Железо Круг Десерт Стојат,Cupcake се Залагаме за Роденден на Свадби Дома Декор

Материјал : Направен од Железо, со широк нозе база, тоа обезбедува здрав поддршка за вашиот колачи, трајн

DEN 503.76
Fansipro Водоотпорен Чинијата, Додаток Колекции На Торта Продавница; Вила; Печење Место; апарати за Домаќинство; Компанија, 20x180(MM),
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Fansipro Водоотпорен Чинијата, Додаток Колекции На Торта Продавница; Вила; Печење Место; апарати за Домаќинство; Компанија, 20x180(MM),

Тоа може да бидат поставени и се чуваат за да се зачува простор.Тоа може да се зголеми капацитетот за гол

DEN 1324.80
XJJZS Две Нивоа Стил Дрво Торта Екранот Стојат Снек Плоча за Партија Храна Десерти Cupcakes Cookie Слатки Бонбони Чување на Овошје
 • Обновено
Ценетост на стоката:

XJJZS Две Нивоа Стил Дрво Торта Екранот Стојат Снек Плоча за Партија Храна Десерти Cupcakes Cookie Слатки Бонбони Чување на Овошје

2 Ниво Дизајн : Оваа елегантна дрвени cupcake стојат состои од 2 поединечни пластовидно лесни плоча.Лесно Да

DEN 4048.80