• Обновено
Ogmuk Меки Глувчето Кожен Случај за Samsung Галакси A52 5G/4G,Симпатична Зимски Топло Смешно Глувчето Опашка Faux Крзно Fuzzy Кадифен Мека TPU Назад Случај со Bling Дијамант Сјајна С?

Ogmuk Меки Глувчето Кожен Случај за Samsung Галакси A52 5G/4G,Симпатична Зимски Топло Смешно Глувчето Опашка Faux Крзно Fuzzy Кадифен

Buyers rating:
DEN 1713.60

Залиха

Кожен Кадифен Глувчето Опашка Случај САМО за Samsung Галакси A52 5 G/4 G,На производ слики се за повикување само.Ве молиме не грижете се, ние ќе ви ја испратиме во зависност од вашите избрани модели на мобилни телефони.Симпатична Samsung Галакси A52 5 G/4 G Женствен Случај : Со 3 D глувчето кожен уши и опашка дизајн и светкавиот glittered кристал дизајн го прави вашиот телефон модерен и око-фаќање, оваа прекрасна кадифен случај е најдобар подарок за девојчиња и деца.Високо Квалитетен Материјал : Samsung Galaxy A52 5 G/4 G симпатична кожен случај е направен на вештачки кожен,внатрешниот материјал е тенок меки силиконски гумени капак.Надворешното на случај е направен на кадифен кожен обезбедување на вас мека рака чувство и внатрешни работи мека TPU обезбедува максимална заштита за вашиот паметен телефон.Напомена : богат крзно кадифен случај би можеле да имаат малку lint кога вашиот прв употреба, тоа е нормално, не квалитет проблем; Не е мала непријатност дека можеби ќе треба да се движи на меки bunny уво од патот за да ја користите камерата; Меки кадифен крзно полн со телефонот школка и пристаништа, па мора да знаете за вашиот телефон е пристаништа позиција, но тоа не влијае врз пристап до сите пристаништа.Ви благодариме за разбирањето !.ОНА што ЌЕ ДОБИЕТЕ : 1 x Случај,1 x Перо.Производот слики се за повикување само.Ве молиме не грижете се, ние ќе ви ја испратиме во зависност од вашите избрани модели на мобилни телефони.Високо квалитетен Материјал : Мека TPU + Кадифен .Симпатична & Луксузен Изглед : Светкавиот glittered кристал и faux bunny крзно дизајн го прави вашиот телефон модерен и очите-фаќање.Тоа исто така може да се користи како многу симпатична декорација за девојки или жени .Soft & Издржлив Материјал : прекрасна кадифен случај е направен на вештачки кожен и мека TPU внатрешна обвивка обезбедува максимална заштита за вашиот телефон, и обезбедување на вас мека, мазна, топол допир чувство во зима.Функционална : Тоа е лесна за употреба, перат, симпатична ,ултра меки , лесни, домот изградба и крои.Богатите крзно нудат голем баферот за заштита и shockproof кога случајно паѓа,паѓа.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата

WOD BSTC24PVC Темно Зелена Производство на Поли Торба Запечатување Лента, 3/8 инчи x 180 yds. (Пакет 10) за Пакување и Затворање
 • Обновено
Ценетост на стоката:

WOD BSTC24PVC Темно Зелена Производство на Поли Торба Запечатување Лента, 3/8 инчи x 180 yds. (Пакет 10) за Пакување и Затворање

ЗА ВАШИОТ ДОМ ИЛИ БИЗНИС супериорен квалитет UPVC лента Печати полиетилен и други филм кеси брзо и ефикас

DEN 1915.20
WOD BSTC24PVC Црвено Производство на Поли Торба Запечатување Лента, 1/2 инчи x 180 yds. за Пакување и Затворање на Месо, Подароци,
 • Обновено
Ценетост на стоката:

WOD BSTC24PVC Црвено Производство на Поли Торба Запечатување Лента, 1/2 инчи x 180 yds. за Пакување и Затворање на Месо, Подароци,

БОЈА КОД ЗА ЛЕСНА ИДЕНТИФИКАЦИЈА Color code возраст на perishables заштита на пратката од тоа да биде расипан со 8

DEN 1845.60
16 инчен Импулс Торба Sealer, Прирачник Поли Торба Запечатување Машина w/Прилагодливи Тајмер Топлина Печат Поблиску со 50Pcs 4X6
 • Обновено
Ценетост на стоката:

16 инчен Импулс Торба Sealer, Прирачник Поли Торба Запечатување Машина w/Прилагодливи Тајмер Топлина Печат Поблиску со 50Pcs 4X6

✅ Запечатување во рок од 3 секунди со 16 инчен импулс sealer, нема да се загрее време е потребно.Макс печат де

DEN 1319.76
5-5000ml Течност Ставете Фил Мешање Машина 304 Пневматски Вискозност Сос 260W Пневматски Течност Ставете Фил Мешање Машина
 • Обновено
Ценетост на стоката:

5-5000ml Течност Ставете Фил Мешање Машина 304 Пневматски Вискозност Сос 260W Пневматски Течност Ставете Фил Мешање Машина

☆Цилиндар е висококвалитетни и зголемена, поголема сила и повисока ефикасност ☆Трупот на авионот е за�

DEN 4559.52
FXXWJP Shrink Wrap-Топлина Печат Кеси 100 Компјутери POF Транспарентен Топлина Shrinkable Филм Топлина Печат Торба за Пакување Торба
 • Обновено
Ценетост на стоката:

FXXWJP Shrink Wrap-Топлина Печат Кеси 100 Компјутери POF Транспарентен Топлина Shrinkable Филм Топлина Печат Торба за Пакување Торба

Ви благодариме за вашето разбирање.Сигурен квалитет и долг животен век.★Информација за производот : То�

DEN 1963.20
Flexzion 8 (200mm) Импулс Sealer 300w - Прирачник Пластични Поли Торба Топлина Запечатување Машина Поблиску Кит w/Прилагодливи Тајмер,
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Flexzion 8 (200mm) Импулс Sealer 300w - Прирачник Пластични Поли Торба Топлина Запечатување Машина Поблиску Кит w/Прилагодливи Тајмер,

Брзо и Безбедно s подготвен да оди, нема потреба да се загрее.Со своите трајни фрлија метална конструкци�

DEN 695.76
TANGIST Нерѓосувачки Челик Двојна Глава Квантитативни Течни Пополнување на Машина За Маслиново Масло Хоризонтален Пневматски Пополнување
 • Обновено
Ценетост на стоката:

TANGIST Нерѓосувачки Челик Двојна Глава Квантитативни Течни Пополнување на Машина За Маслиново Масло Хоризонтален Пневматски Пополнување

Производ параметри.Име на производ : Pneymatic Течни Пополнување на Машина.Ако имате проблеми со производот

DEN 1452.00
Ronaldos Безбедност на Храна Филм, 18 инчен x 2000ft Пластични Заврши, Комерцијални Одделение, Одлична за Справување и Складирање,
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Ronaldos Безбедност на Храна Филм, 18 инчен x 2000ft Пластични Заврши, Комерцијални Одделение, Одлична за Справување и Складирање,

Ако сте во потрага за високо квалитетни пластични да се заштити вашата храна, тоа е вашата најдобра зало

DEN 1029.60
Американската Интернационална Електрични AIE-610FL Тешки Импулс Нога Sealers, Нога Педалата Activator, Прилагодлив Работата на Маса,
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Американската Интернационална Електрични AIE-610FL Тешки Импулс Нога Sealers, Нога Педалата Activator, Прилагодлив Работата на Маса,

Тешки Импулс Нога Sealers се специјално произведени за да се зголеми запечатување производство.Опремени с�

DEN 1031.76
WOD BSTC24PVC Темно Сина Производство на Поли Торба Запечатување Лента, 1/2 инчи x 180 yds. за Пакување и Затворање на Месо, Подароци,
 • Обновено
Ценетост на стоката:

WOD BSTC24PVC Темно Сина Производство на Поли Торба Запечатување Лента, 1/2 инчи x 180 yds. за Пакување и Затворање на Месо, Подароци,

Способни да го издржат подолг рок на траење.БОЈА КОД ЗА ЛЕСНА ИДЕНТИФИКАЦИЈА Color code возраст на perishables за�

DEN 1598.40
Топлина Печат Кеси-Смалуваат Пластични 100 Компјутери POF Топлина Shrinkable Транспарентен Пакување Торба Запечатување Машина за
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Топлина Печат Кеси-Смалуваат Пластични 100 Компјутери POF Топлина Shrinkable Транспарентен Пакување Торба Запечатување Машина за

Тоа може да се користи за автомобил филм, пакување, намали филм, храна одмрзнување, degumming, итн.Тоа може да

DEN 4043.76
Топла Вода во Шише, Безбедно да се Користи Добра Цврстина Бела Рака Потоплите за Статистика за Дома за на Отворено
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Топла Вода во Шише, Безбедно да се Користи Добра Цврстина Бела Рака Потоплите за Статистика за Дома за на Отворено

[МЕК МАТЕРИЈАЛ] Избрани висок квалитет со силиконска + PA66 материјал, меки и удобни текстура, добра цврсти

DEN 590.16
Shrink Wrap Пиштол-Pof Топлина Shrink Wrap Кеси Транспарентен POF Топлина Shrinkable Храна Одделение Пакување, Пластична Кеса Намали
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Shrink Wrap Пиштол-Pof Топлина Shrink Wrap Кеси Транспарентен POF Топлина Shrinkable Храна Одделение Пакување, Пластична Кеса Намали

Лесен и брз : лесно да се инсталира и расклопување, едноставна и великодушни стил, удобен и практичен.Пре

DEN 501.60
Топлина Печат Не Се Држи Капакот 6 X 15
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Топлина Печат Не Се Држи Капакот 6 X 15

Топлина Печат 13058500001, 5901011 600 A, 625 A, 800 A, 825 A, 875 A.Совршена замена дека ги исполнува или го надминува оригина�

DEN 2205.60
KLFJFD Автоматско Вакуум Sealer Машина,Преносни апарати за Домаќинство Мини Сува & Мокра Храна Штедачи Пакување Машина,38.5×15.5×12.5
 • Обновено
Ценетост на стоката:

KLFJFD Автоматско Вакуум Sealer Машина,Преносни апарати за Домаќинство Мини Сува & Мокра Храна Штедачи Пакување Машина,38.5×15.5×12.5

{VACCUM SEALLING СИСТЕМ} : Овој вакуум sealer може да се направи храна подолго од обичните патент кеси, кои во основ�

DEN 5949.60