• Обновено
САД ЗАПЕЧАТУВАЊЕ ZUSA-РК-1826 година од Висока Температура Силикони Кабелот Акции, 70A, 0.312 КС, 10 ft. Долго

САД ЗАПЕЧАТУВАЊЕ ZUSA-РК-1826 година од Висока Температура Силикони Кабелот Акции, 70A, 0.312 КС, 10 ft. Долго

Buyers rating:
DEN 924.00

Залиха

Одделение : Стандард.Пресек Облик : Плоштад.Durometer : 70 A.Температурата Опсег : 0° до 210° F. Затегнувачка Цврстина : 725 psi.Плоштад профил кабелот акции бара помалку се притисне за да се направи ефективна печат и нема да се тркалаат или пресврт во движат апликации.Buna-N е најчесто користена О-Прстен материјал, поради неговата сила и издржливост.Тоа е погоден за широк спектар на течности вклучувајќи масла, вода и благ хемикалии.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата

Топлина Печат Не Се Држи Капакот 6 X 15
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Топлина Печат Не Се Држи Капакот 6 X 15

Топлина Печат 13058500001, 5901011 600 A, 625 A, 800 A, 825 A, 875 A.Совршена замена дека ги исполнува или го надминува оригина�

DEN 2205.60
Американската Интернационална Електрични AIE-610FL Тешки Импулс Нога Sealers, Нога Педалата Activator, Прилагодлив Работата на Маса,
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Американската Интернационална Електрични AIE-610FL Тешки Импулс Нога Sealers, Нога Педалата Activator, Прилагодлив Работата на Маса,

Тешки Импулс Нога Sealers се специјално произведени за да се зголеми запечатување производство.Опремени с�

DEN 1031.76
Ogmuk Меки Глувчето Кожен Случај за Samsung Галакси A52 5G/4G,Симпатична Зимски Топло Смешно Глувчето Опашка Faux Крзно Fuzzy Кадифен
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Ogmuk Меки Глувчето Кожен Случај за Samsung Галакси A52 5G/4G,Симпатична Зимски Топло Смешно Глувчето Опашка Faux Крзно Fuzzy Кадифен

Кожен Кадифен Глувчето Опашка Случај САМО за Samsung Галакси A52 5 G / 4 G,На производ слики се за повикување сам

DEN 1713.60
WOD BSTC24PVC Црвено Производство на Поли Торба Запечатување Лента, 1/2 инчи x 180 yds. за Пакување и Затворање на Месо, Подароци,
 • Обновено
Ценетост на стоката:

WOD BSTC24PVC Црвено Производство на Поли Торба Запечатување Лента, 1/2 инчи x 180 yds. за Пакување и Затворање на Месо, Подароци,

БОЈА КОД ЗА ЛЕСНА ИДЕНТИФИКАЦИЈА Color code возраст на perishables заштита на пратката од тоа да биде расипан со 8

DEN 1845.60
KLFJFD Автоматско Вакуум Sealer Машина,Преносни апарати за Домаќинство Мини Сува & Мокра Храна Штедачи Пакување Машина,38.5×15.5×12.5
 • Обновено
Ценетост на стоката:

KLFJFD Автоматско Вакуум Sealer Машина,Преносни апарати за Домаќинство Мини Сува & Мокра Храна Штедачи Пакување Машина,38.5×15.5×12.5

{VACCUM SEALLING СИСТЕМ} : Овој вакуум sealer може да се направи храна подолго од обичните патент кеси, кои во основ�

DEN 5949.60
FXXWJP Shrink Wrap-Топлина Печат Кеси 200 Компјутери Топлина Shrinkable Торба POF Материјал Топол Воздух Пиштол Намали Рака Притисок
 • Обновено
Ценетост на стоката:

FXXWJP Shrink Wrap-Топлина Печат Кеси 200 Компјутери Топлина Shrinkable Торба POF Материјал Топол Воздух Пиштол Намали Рака Притисок

★Се намали торба карактеристики : направен од 200 парчиња на транспарентен POF материјал, силна отпорност

DEN 1540.80
WOD BSTC24PVC Темно Зелена Производство на Поли Торба Запечатување Лента, 3/8 инчи x 180 yds. (Пакет 10) за Пакување и Затворање
 • Обновено
Ценетост на стоката:

WOD BSTC24PVC Темно Зелена Производство на Поли Торба Запечатување Лента, 3/8 инчи x 180 yds. (Пакет 10) за Пакување и Затворање

ЗА ВАШИОТ ДОМ ИЛИ БИЗНИС супериорен квалитет UPVC лента Печати полиетилен и други филм кеси брзо и ефикас

DEN 1915.20
Shrink Wrap Пиштол-Pof Топлина Shrink Wrap Кеси Транспарентен POF Топлина Shrinkable Храна Одделение Пакување, Пластична Кеса Намали
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Shrink Wrap Пиштол-Pof Топлина Shrink Wrap Кеси Транспарентен POF Топлина Shrinkable Храна Одделение Пакување, Пластична Кеса Намали

Лесен и брз : лесно да се инсталира и расклопување, едноставна и великодушни стил, удобен и практичен.Пре

DEN 501.60
Топлина Печат Кеси-Смалуваат Пластични 100 Компјутери POF Топлина Shrinkable Транспарентен Пакување Торба Запечатување Машина за
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Топлина Печат Кеси-Смалуваат Пластични 100 Компјутери POF Топлина Shrinkable Транспарентен Пакување Торба Запечатување Машина за

Тоа може да се користи за автомобил филм, пакување, намали филм, храна одмрзнување, degumming, итн.Тоа може да

DEN 4043.76
FXXWJP Shrink Wrap-Топлина Печат Кеси 100 Компјутери POF Транспарентен Топлина Shrinkable Филм Топлина Печат Торба за Пакување Торба
 • Обновено
Ценетост на стоката:

FXXWJP Shrink Wrap-Топлина Печат Кеси 100 Компјутери POF Транспарентен Топлина Shrinkable Филм Топлина Печат Торба за Пакување Торба

Ви благодариме за вашето разбирање.Сигурен квалитет и долг животен век.★Информација за производот : То�

DEN 1963.20
Ronaldos Безбедност на Храна Филм, 18 инчен x 2000ft Пластични Заврши, Комерцијални Одделение, Одлична за Справување и Складирање,
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Ronaldos Безбедност на Храна Филм, 18 инчен x 2000ft Пластични Заврши, Комерцијални Одделение, Одлична за Справување и Складирање,

Ако сте во потрага за високо квалитетни пластични да се заштити вашата храна, тоа е вашата најдобра зало

DEN 1029.60
WOD BSTC24PVC Темно Сина Производство на Поли Торба Запечатување Лента, 1/2 инчи x 180 yds. за Пакување и Затворање на Месо, Подароци,
 • Обновено
Ценетост на стоката:

WOD BSTC24PVC Темно Сина Производство на Поли Торба Запечатување Лента, 1/2 инчи x 180 yds. за Пакување и Затворање на Месо, Подароци,

Способни да го издржат подолг рок на траење.БОЈА КОД ЗА ЛЕСНА ИДЕНТИФИКАЦИЈА Color code возраст на perishables за�

DEN 1598.40