• Обновено
Trideer Вежба Топката, Природата Тематските Јога Топката, Лесно Надуени Топката Стол, на Тренингот, Стабилност, Рамнотежа, Физичката Терапија & Бременоста, Брз Пумпа Вк

Trideer Вежба Топката, Природата Тематските Јога Топката, Лесно Надуени Топката Стол, на Тренингот, Стабилност, Рамнотежа, Физичката

Buyers rating:
DEN 731.76

Залиха

Напредни пенење технологија даде нашата топки на посебни саќе структура, овозможувајќи им да безбедно и бавно ослободување на воздухот кога зимските како воздух работи по должината на рабовите на саќе структура.Еден вид physio што ја олеснува вашата болка, особено твојот грб болката со само седи на него, а да не зборуваме за неговото возбудливо функција на корекција на вашиот држење на телото.Погоден за мнозинството луѓе, вклучувајќи деца, бремени жени, постари лица, итн.【Побезбедни со Анти Пукна Дизајн】На саќе структура произведени со користење на напредни пенење технологијата овозможува бавно ослободување на воздухот како воздух би протокот по должината на рабовите на секоја "саќе" треба да се топката се зимските, расипување на притисок и избегнување на било одеднаш паѓа или што произлегуваат од повредите.Вашиот тренингот рутина е испадна да биде блаженство.Секој транспорт акција проширува топката големина супер ефикасно, правење на вашиот инфлација од 25% побрзо од другите.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата

Јога Топката,Фитнес Бол,Швајцарската Топката,Различни Големини,Комплетен Прибор,Погоден за Фитнес Вежби, Олеснување на Замор,
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Јога Топката,Фитнес Бол,Швајцарската Топката,Различни Големини,Комплетен Прибор,Погоден за Фитнес Вежби, Олеснување на Замор,

1 Обновување на функција : фитнес топката е мека и има добри повреда обнова и рехабилитација на функциит�

DEN 1581.60
WIMSO Топката за Вежбање Јога Топката Стол за Фитнес Рамнотежа Екстра Дебели Не се Лизга Анти-Пукна Имајќи 2200lb со Брз Пумпа
 • Обновено
Ценетост на стоката:

WIMSO Топката за Вежбање Јога Топката Стол за Фитнес Рамнотежа Екстра Дебели Не се Лизга Анти-Пукна Имајќи 2200lb со Брз Пумпа

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот.пластика.Увезени.ПРИНЦИП : На WIMSO вежб�

DEN 359.52
ЕП Кикирики Масажа Топката Тело Fascia Релаксација, Јога Вежби Ублажување на Фитнес Топки Висока Густина Лесна Болка во Мускулите
 • Обновено
Ценетост на стоката:

ЕП Кикирики Масажа Топката Тело Fascia Релаксација, Јога Вежби Ублажување на Фитнес Топки Висока Густина Лесна Болка во Мускулите

Вежба топката може да ги зајакнува мускулите, го подобрува држењето на телото, рамнотежа, и јадро стабил

DEN 1066.56
Вежба Топка за Јога, Рамнотежа и Стабилност - Фитнес, Пилатес, Birthing, Терапија, Канцеларија Топката Стол, Флексибилен распоред
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Вежба Топка за Јога, Рамнотежа и Стабилност - Фитнес, Пилатес, Birthing, Терапија, Канцеларија Топката Стол, Флексибилен распоред

НЕ ПОП СО ВИСОКИ АНТИПУКНА ОЦЕНКА ЗА МАКСИМАЛНА БЕЗБЕДНОСТ МОЖЕ да се ПОТПРЕМЕ НА : Ние не јавете се во н�

DEN 366.48
ZYHHDP 25cm Тешки Фитнес Стабилност Топката Јога Вежби Топката Експлозија‑Доказ Бременоста Фитнес Топки(Виолетова)
 • Обновено
Ценетост на стоката:

ZYHHDP 25cm Тешки Фитнес Стабилност Топката Јога Вежби Топката Експлозија‑Доказ Бременоста Фитнес Топки(Виолетова)

Може да зајакнат и да ги вежба мускулите, подобрување на рамнотежата, координацијата и флексибилноста, �

DEN 251.76
Моќ Системи VersaBall Стабилност Топка
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Моќ Системи VersaBall Стабилност Топка

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот.Промовирање на правилно држење на тел

DEN 551.76
Вежба Топката - Биланс на Топката за Пилатес - Јога Топката - Леснотијата на трудовите и Породувањето со Birthing Топката - Зголемување
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Вежба Топката - Биланс на Топката за Пилатес - Јога Топката - Леснотијата на трудовите и Породувањето со Birthing Топката - Зголемување

Вршење на детето за девет месеци може да биде исцрпувачки дури и за најсилните и најсилните мајки, што з�

DEN 551.76
GSPYJQ Јога Топката Задебелување на Експлозија-Доказ Топката Дете Бремени Жени Губење на Тежината Мерење Топката Еколошки Невкусна
 • Обновено
Ценетост на стоката:

GSPYJQ Јога Топката Задебелување на Експлозија-Доказ Топката Дете Бремени Жени Губење на Тежината Мерење Топката Еколошки Невкусна

Обично 13 дена за испорака, за 1025 испорака на производи, ве молиме да се разбере.Јога топки за вежбање и за

DEN 1018.56
BESPORTBLE Јога Вежби Топката за Вежбање Стабилност Топката со Пумпа и Затка за Јога Пилатес е Фитнес Тренингот Дома 85cm 1000g (Сина)
 • Обновено
Ценетост на стоката:

BESPORTBLE Јога Вежби Топката за Вежбање Стабилност Топката со Пумпа и Затка за Јога Пилатес е Фитнес Тренингот Дома 85cm 1000g (Сина)

Јога топката е погодна за одлична вежба алтернатива за било која возраст и фитнес ниво.Тоа се користи од

DEN 1314.96
UICE Прилагодливи Аква Торба,Вода Тегови Крајната Основни и Биланс на Тренингот-Sandbag Алтернатива,Преносни Стабилност Фитнес Опрема
 • Обновено
Ценетост на стоката:

UICE Прилагодливи Аква Торба,Вода Тегови Крајната Основни и Биланс на Тренингот-Sandbag Алтернатива,Преносни Стабилност Фитнес Опрема

【Прилагодливи Тежина и Лесен за Носење】На аква торба може да е целосно прилагодена , можете да прилаго�

DEN 1024.80
BIGTREE Јога Топката 2022 Надградба Вежбање Фитнес Core Стабилност, Рамнотежа Сила 600 кг Капацитет Анти-Пукна Тешки Пренатална Birthing
 • Обновено
Ценетост на стоката:

BIGTREE Јога Топката 2022 Надградба Вежбање Фитнес Core Стабилност, Рамнотежа Сила 600 кг Капацитет Анти-Пукна Тешки Пренатална Birthing

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот.ВЕЖБА ЈОГА ТОПКА Одлично за физикалн�

DEN 311.76
Погоден 75/85cm Анти-Пукна Јога Топка
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Погоден 75/85cm Анти-Пукна Јога Топка

САЛАТА ОДДЕЛЕНИЕ ФИТНЕС БОЛ Највисок Квалитет на ПВЦ Материјал со точка,АнтиПукна 2000lbs во можност да се

DEN 825.60
INPANY од Кикирики Топката и Јога Топка (55-75см) - Анти Пукна Вежба Топка за Труд Birthing, физикална Терапија за Деца, Главниот
 • Обновено
Ценетост на стоката:

INPANY од Кикирики Топката и Јога Топка (55-75см) - Анти Пукна Вежба Топка за Труд Birthing, физикална Терапија за Деца, Главниот

【Вежба Топката】Оваа вежба топката се состои од антипукна од кикирики топката и екстра дебели јога топ�

DEN 1742.40
Шампион Barbell Реактор Фитнес Бол
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Шампион Barbell Реактор Фитнес Бол

Им овозможува на спортистите да се изврши на различни вежби со цел да се зајакне нивните јадра.Корисниц�

DEN 765.60
Xian Jian-Вежба Топката Топката за Вежбање Јога Топката со Анти-Пукна Екстра Дебели Материјал Лесно Инфлација Пумпа Швајцарската
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Xian Jian-Вежба Топката Топката за Вежбање Јога Топката со Анти-Пукна Екстра Дебели Материјал Лесно Инфлација Пумпа Швајцарската

Произведени од пукна отпорни, отпорни ПВЦ, совршен за тешки вежби.✿ Гумени сатурација р.Бремените жени �

DEN 2043.36
Силиконски се справи со стискаш, со мозок Antistress топки, рака тренер Прст тренер 3 парчиња рака терапија топки Качување топка
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Силиконски се справи со стискаш, со мозок Antistress топки, рака тренер Прст тренер 3 парчиња рака терапија топки Качување топка

【Делокруг на примена】 Може да се користи за убивање време, мала големина направи зафат топка, лесно мож

DEN 371.76
Забава и Функција е од Кикирики Топка
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Забава и Функција е од Кикирики Топка

НУДИ ПОГОЛЕМА СТАБИЛНОСТ : Ова кикирики облик physio вежба топката е одлична опција за интегрирање на движ�

DEN 935.76