• Обновено
XZGDEN Супериорен Сет на 5 x 50 mm Хардвер castors doublewheel Канцеларија Стол Вртливата castors

XZGDEN Супериорен Сет на 5 x 50 mm Хардвер castors doublewheel Канцеларија Стол Вртливата castors

Buyers rating:
DEN 2058.48

Залиха

Послушни, мазна тркалање тркала се движат fluidly заедно сите рамни површини без џвакање до конкретните во вашата гаража.Тие се цврсти решение за лесно позиционирање на вашиот челик стои на било посакуваната област и други опасности и annoyances.Идеален за светлината да mediumweight мебел или за превоз на стока., Транспорт castors за флексибилни движење на парчиња на мебел во затворен простор.Ротираат 360 ?степени.?Мазна, мирна и стабилна.?Ролни лесно и не се направи било squeaking звуци или бучава.Трампа и инсталирате на вашиот нов ролки во минути.?Само слајд прачка во база и се распарчи на своето место.?Нема специјални алатки или хардвер се потребни.Идеален за мебел, како што се ТВ маси, ноќни маси, од страна на кабинети, убавина инструменти, колички, итн.Тип : Мебел Foundry Load капацитет : 30 кг/pc.Боја : Бела + Green Wheel дијаметар : 50 mm Installation висина : 59 mm Package содржина : 5 rolls Package содржината само, други производи кои не се опфатени.Answer : ___________________________ Note : изложеност на Светлина и различни монитори може да предизвика бојата на објектот во слика.?А малку се разликува од вистинска работа.?На мерење на дозволената грешка е +/ 13 cm.ПАРИ ГАРАНЦИЈА за враќање на : Сите castor тркала поставува се продаваат со 100% пари гаранција за враќање на, само во случај дека не сте задоволни со вашето купување.Едноставно да стапат во контакт со нас, и ние ќе рефундирање на дека.Тоа е толку едноставно!И ние може да обезбеди секој скапоцени клиент професионален настава онлајн 24 часа.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата

CHFENG-C 4pcs KSM8-FL за Робот Тркала Топката Тркала Ролери M6 Навој Гром Род Планината Топката Рициново Солидна Јаглероден Челик
 • Обновено
Ценетост на стоката:

CHFENG-C 4pcs KSM8-FL за Робот Тркала Топката Тркала Ролери M6 Навој Гром Род Планината Топката Рициново Солидна Јаглероден Челик

Број на модел : KSM8FL.Материјал : ЧЕЛИК.Вчитај : 10 KG; Тежина : 30 G.Секој обид за : 4pc.Површина Грубост : Ra 1.6 вртеж

DEN 1692.00
KHJK CHFENG-C 2 ПАРЧИЊА/МНОГУ CY38a 38mm Топката Имајќи Ролери Целосна Јаглероден Челик Страната Топката Трансфер Единица Мебел Рициново
 • Обновено
Ценетост на стоката:

KHJK CHFENG-C 2 ПАРЧИЊА/МНОГУ CY38a 38mm Топката Имајќи Ролери Целосна Јаглероден Челик Страната Топката Трансфер Единица Мебел Рициново

Тип : Прозорец Ролки; Број на Модел : CKCY38a.Точка Име : Трансфер имајќи подвижни ролери.Материјал : Јаглерод

DEN 1621.20
MUMA 3/4 Инчи Тема за Исклучување на Медицински Тркала Механичка Опрема Универзална Casters Медицински Мебел Притисни Тркала Хардвер
 • Обновено
Ценетост на стоката:

MUMA 3/4 Инчи Тема за Исклучување на Медицински Тркала Механичка Опрема Универзална Casters Медицински Мебел Притисни Тркала Хардвер

Материјал : Молчи полиуретан, без кочница / со кочница / опционални.Тоа е лесно да се носат и има многу н

DEN 1468.80
XZGDEN Супериорен Вртливата Castors Тешки 50mm Гума Вртливата Мебел Castor со Сопирачки Без Сопирачки (4 ПАРЧИЊА) (Големина: Без
 • Обновено
Ценетост на стоката:

XZGDEN Супериорен Вртливата Castors Тешки 50mm Гума Вртливата Мебел Castor со Сопирачки Без Сопирачки (4 ПАРЧИЊА) (Големина: Без

Послушни, мазна тркалање тркала се движат fluidly заедно сите рамни површини без џвакање до конкретните во

DEN 2298.72
4 Парче Вртливата Топката Casters Тркала,2 50mm, Антички Мебел Casters,Масло Протри Бронза,Молчи,Вметнување Род Инсталација M11x20mm,за
 • Обновено
Ценетост на стоката:

4 Парче Вртливата Топката Casters Тркала,2 50mm, Антички Мебел Casters,Масло Протри Бронза,Молчи,Вметнување Род Инсталација M11x20mm,за

Димензии : Мебел рициново дијаметар 50мм / 2 инчи, монтажа род M0.4x0.8 инчи / M11x20 mm.Без гребнатини : На casters се

DEN 1356.00
MUMA 125mm Полиуретан Молчи Вртливата Casters Полица Casters Индустриска Опрема, Апарат & Мебел Количка Тркала(4pcs) (Боја : Универзална,
 • Обновено
Ценетост на стоката:

MUMA 125mm Полиуретан Молчи Вртливата Casters Полица Casters Индустриска Опрема, Апарат & Мебел Количка Тркала(4pcs) (Боја : Универзална,

Висок квалитет на тркала : Направен од уретан гума, метал делови се направени од не 'рѓосувачки челик, во�

DEN 2328.00
4Pcs ГД-40F Ниво на Вредноста Рициново Тешки Индустриски Тркала Ролери Црна Најлон Израмнување на Рициново Тркала за Тешка Опрема
 • Обновено
Ценетост на стоката:

4Pcs ГД-40F Ниво на Вредноста Рициново Тешки Индустриски Тркала Ролери Црна Најлон Израмнување на Рициново Тркала за Тешка Опрема

1 Тежок товар, големи носивоста, погоден за големи машина движење 2 Вклучувајќи 4pcs на пакетот, повеќе лес�

DEN 866.40
MUMA 2 Инчен Тешки Универзална Тркала Товарот Тркала 3-инчен Најлон Носат-отпорни, Casters 2.5 Инчен Тешки Срцеви Индустриски Универзална
 • Обновено
Ценетост на стоката:

MUMA 2 Инчен Тешки Универзална Тркала Товарот Тркала 3-инчен Најлон Носат-отпорни, Casters 2.5 Инчен Тешки Срцеви Индустриски Универзална

Тркалата направени од најпопуларните НеОзначување Најлон тип, многу тивко работи, се апсорбира шок и ви

DEN 1459.20
XZGDEN Супериорен Castor OffWhite 3 Инчен Медицински Castors Тркала со Кочница M12x25 Завртка за Исклучување на Преносни за Болничка
 • Обновено
Ценетост на стоката:

XZGDEN Супериорен Castor OffWhite 3 Инчен Медицински Castors Тркала со Кочница M12x25 Завртка за Исклучување на Преносни за Болничка

Послушни, мазна тркалање тркала се движат fluidly заедно сите рамни површини без џвакање до конкретните во

DEN 2253.60
XZGDEN Супериорен Мебел Нозе Јаглероден Челик,4 Парчиња, Троседот Нозе саѓи, за Тв Кабинети, Кревети,Хардвер, Мебел и Додатоци,Поддршка
 • Обновено
Ценетост на стоката:

XZGDEN Супериорен Мебел Нозе Јаглероден Челик,4 Парчиња, Троседот Нозе саѓи, за Тв Кабинети, Кревети,Хардвер, Мебел и Додатоци,Поддршка

Послушни, мазна тркалање тркала се движат fluidly заедно сите рамни површини без џвакање до конкретните во

DEN 2535.60
KHJK CHFENG-C 4PCS Дијаметар 25.4 mm Јаглероден Челик+Најлон Roller Ball Трансфер Имајќи Рициново Подвижни Единица Тркала Ролери
 • Обновено
Ценетост на стоката:

KHJK CHFENG-C 4PCS Дијаметар 25.4 mm Јаглероден Челик+Најлон Roller Ball Трансфер Имајќи Рициново Подвижни Единица Тркала Ролери

Материјал : Јаглероден челик + најлон.Целосна должина : 70mm; Целосна ширина : 50mm; Целосна висина : 30мм.Тер�

DEN 677.28
4pcs Мебел Рициново Тркала Тешки Универзална Превоз Тркала за Бебе Креветчето Кревет Количка Количка Количка Канцеларија Стол ДУО
 • Обновено
Ценетост на стоката:

4pcs Мебел Рициново Тркала Тешки Универзална Превоз Тркала за Бебе Креветчето Кревет Количка Количка Количка Канцеларија Стол ДУО

1 Големина : M615mm 2 Тешки универзална мебел рициново тркала, направени од метал и гума, ' рѓа доказ и издржл�

DEN 856.80
XZGDEN Супериорен 5PCs СТП Тркала Castor Црна Вртливата Поставите Дијаметар 3 за Дневна Соба или Канцелариски Мебел Стол Табела Количка
 • Обновено
Ценетост на стоката:

XZGDEN Супериорен 5PCs СТП Тркала Castor Црна Вртливата Поставите Дијаметар 3 за Дневна Соба или Канцелариски Мебел Стол Табела Количка

Послушни, мазна тркалање тркала се движат fluidly заедно сите рамни површини без џвакање до конкретните во

DEN 4220.64
LUOHAIMEI CASTERS Универзална Топката со Пролетта Амортизацијата, Лесно да го Инсталирате, 70kg, Универзална Добиток Око Лежишта
 • Обновено
Ценетост на стоката:

LUOHAIMEI CASTERS Универзална Топката со Пролетта Амортизацијата, Лесно да го Инсталирате, 70kg, Универзална Добиток Око Лежишта

Материјал : челик.Товарот : 70kg; Топка со дијаметар : 19.05 mm.Универзална топката тркалање флексибилни,обје�

DEN 1362.48
MUMA Вртливата Рициново Тркала СТП Рициново 4 Инчен M11x 35mm Клипот Род, Мебел Количка Тркала Индустриска Опрема Тркала 4pcs (Боја
 • Обновено
Ценетост на стоката:

MUMA Вртливата Рициново Тркала СТП Рициново 4 Инчен M11x 35mm Клипот Род, Мебел Количка Тркала Индустриска Опрема Тркала 4pcs (Боја

4 x Универзални Вртливата Castors може да се дефинира за да се лет случаи, дрвен мебел, алатка кутии, светлина

DEN 1953.60