• Обновено
АЦЕ СТАКЛО 5904-24 Серија Епоксидна Обложени Флеш Хроматографија Колона со Порозност Б Филтер Пршлен, 24/40 Заеднички, 19 mm ID

АЦЕ СТАКЛО 5904-24 Серија Епоксидна Обложени Флеш Хроматографија Колона со Порозност Б Филтер Пршлен, 24/40 Заеднички, 19 mm ID

Buyers rating:
DEN 4699.20

Залиха

24/40 заеднички. 19 Mm id.Се продава во секоја од нив.Chromatographic Колона со 24/40 заеднички на врвот, 2 mm понесе 1 : 5 коси солидна PTFE Stopcock plug на дното и порозност б (70 - 100 m) fritted диск затворен во близина на дното на цевката.Овие колони, исто така, се појави во прошири листата под 5871.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата

EMD Millipore 1.05626.0001 Стакло Поддржан TLC Класичната Силициум Плоча, 250m Дебели Силика Гел 60, 10cm Ширина, 20cm Должина (Пакување
  • Обновено
Ценетост на стоката:

EMD Millipore 1.05626.0001 Стакло Поддржан TLC Класичната Силициум Плоча, 250m Дебели Силика Гел 60, 10cm Ширина, 20cm Должина (Пакување

Како пионер во TLC, Merck KGa A, Дармштат, Германија го претстави првиот преобложени плочи на пазарот.И ние про�

DEN 279.84