• Обновено
Плетење Loom Комплет Пластични Круг Плетење Наѕира Поставите Ткаење Loom Комплет Мултифункционален за Правење Перници за DIY

Плетење Loom Комплет Пластични Круг Плетење Наѕира Поставите Ткаење Loom Комплет Мултифункционален за Правење Перници за DIY

Buyers rating:
DEN 1262.16

Залиха

Алатка за полнење ќе го направат вашиот ткаење повеќе удобен и работната енергија.Овој сет на ткаење алатки може да се комбинираат со пет графика : долго алатки, круг алатки, ovals, плоштади, мали плоштади, или организирајте ги вашите сопствени шема да ткаат.Телото е мал, лесен за носење и употреба, и на ткаење ефект е добро.Направени од високо квалитетни пластични материјали за издржливост и долг животен век.Може да ткаат шалови, капи и џемпери, ние исто така може да ткаат цвеќиња, спојување на волја.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата

Colcolo Дрво Плетење Дрвени Loom Деца Loom Loom
  • Обновено
Ценетост на стоката:

Colcolo Дрво Плетење Дрвени Loom Деца Loom Loom

Детеfriendly Ткаење Комплет : Дрвени МултиЗанает Ткаење Loom вклучува сè што децата треба, полски дрвен матер�

DEN 1747.20
Ashford SampleIt Loom Полињата за 8 инчен (10 dpi)
  • Обновено
Ценетост на стоката:

Ashford SampleIt Loom Полињата за 8 инчен (10 dpi)

8 Инчен Samplet Тоа трската достапен во 2.5, 5, 7.5, 10, 12.5 и 15 dpi.Најлон полињата за делот мерки 7.75 инчи (20 см).Дрвени

DEN 478.80
48 Игли за Плетење Машина, Паметни Ткаење Loom Круг Плетење Машини со Ред Контра,DIY Плетење Одбор Ротирачки Двојно Loom за Возрасни
  • Обновено
Ценетост на стоката:

48 Игли за Плетење Машина, Паметни Ткаење Loom Круг Плетење Машини со Ред Контра,DIY Плетење Одбор Ротирачки Двојно Loom за Возрасни

【Задоволства на плетење】Совршен за почетник knitters,се Создаде рамно или круг бод во секунди со рака чуда

DEN 1031.76
Caredy Дрвени Мулти-Занает Ткаење Loom,DIY Мини Традиционалните Дрвени Ткаење Машина рачно изработени Плетење Loom Ткаење Loom Loom
  • Обновено
Ценетост на стоката:

Caredy Дрвени Мулти-Занает Ткаење Loom,DIY Мини Традиционалните Дрвени Ткаење Машина рачно изработени Плетење Loom Ткаење Loom Loom

Pls, контактирајте за нова!Прекрасно по продажба на услуги за овој десктоп играчки Можете да изберете да �

DEN 335.76
Loom Бендови S Клипови Виножито Боја DIY Хривнија Конектор, Пластични Конектори Рефил Поврзување Loom Бенд Накит Нараквици Алатка
  • Обновено
Ценетост на стоката:

Loom Бендови S Клипови Виножито Боја DIY Хривнија Конектор, Пластични Конектори Рефил Поврзување Loom Бенд Накит Нараквици Алатка

Loom Бенд S Клипови со loom дополнителен комплет и loom гума бендови.Оваа Loom SКлипови за Полнење да се создаде е

DEN 2318.40
Цвет Создателот Волна Плетење Топка Производител Ткаење Алатки Цвет Плетење Занает Ткаење Loom Волна Предиво Игла Дома Занает Рака
  • Обновено
Ценетост на стоката:

Цвет Создателот Волна Плетење Топка Производител Ткаење Алатки Цвет Плетење Занает Ткаење Loom Волна Предиво Игла Дома Занает Рака

Забавно да се создаде??Цвеќиња и разни други идеи за правење мали предмети за сплетам или капчиња дизајн

DEN 191.76
Zerodis 2 парчиња Bobbin буковата Стап, Единствен Раководител Дрвени Бродови Плетење Стапови Алатки DIY Loom Машина Ракотворби Алатки
  • Обновено
Ценетост на стоката:

Zerodis 2 парчиња Bobbin буковата Стап, Единствен Раководител Дрвени Бродови Плетење Стапови Алатки DIY Loom Машина Ракотворби Алатки

Професионален дизајн за ликвидација и ткаење, долго се справи со стил за лесно користење и одржување ду�

DEN 350.16
EXCEART 2 парчиња Гајтанот Плетење Loom Јаже, Предиво Ткаење Loom Капчиња Плетење Loom Алатки за Семејствата Плетење Ткаење
  • Обновено
Ценетост на стоката:

EXCEART 2 парчиња Гајтанот Плетење Loom Јаже, Предиво Ткаење Loom Капчиња Плетење Loom Алатки за Семејствата Плетење Ткаење

Направени од високо квалитетни материјали, безбедно и издржливи, и може да се користи за долго време.Ма�

DEN 1572.00