• Обновено
XLYWKJ Мотоцикл Универзална Контрола на Крстарење Handlebar Гас за Заклучување Помогне За Suzuki V-Strom 250/650 / 1000 / 1000XT / 1050 СИТЕ Години Дното додатоци

XLYWKJ Мотоцикл Универзална Контрола на Крстарење Handlebar Гас за Заклучување Помогне За Suzuki V-Strom 250/650 / 1000 / 1000XT

Buyers rating:
DEN 1308.00

Залиха

За V-Strom 250 СИТЕ Години / За V-Strom 650 СИТЕ Години / За V-Strom 1000 СИТЕ Години / За V-Strom 1000 XT СИТЕ Години / За V-Strom 1050 СИТЕ Години.Триење влошки доаѓаат во 3 различни дебелини.Вашиот комплет доаѓа со ЕДЕН од секоја големина, но ти само ќе треба да се примени една рампа на вашиот Гас за Заклучување.Лесно да го инсталирате, ве Молиме потврдете дали вашиот мотор потребите на ВРВОТ или на Дното пред да го купат.На XLYWKJ Гас за Заклучување беше наменета да се користи со триење влошки.Триење влошки може да трае насекаде од 3,000 километри до 40,000+ милји.Го носат зависи од тоа колку често го ротирате на гас додека е ангажиран и доколку вашиот гас куќишта има остри рабови дека бришење на триење подлога.Ако постои барање за пат, ве молиме потврдете го со нас пред да го купат Во продавницата има комплетна палета на производи, ве молиме да не контактирате доколку ви треба помош, ние ќе ви одговори што е можно поскоро.Големина : Дното комплет Дното Комплет : Ќе сакате Дното Комплет ако : Има загрева зафат жица која доаѓа од врвот половина на вашиот гума зафат страната.Не постојат други интерференции.Мнозинството на мотоцикли ќе биде во можност да го користите Дното Комплет.Answer : ___________________________ Note : хром зафат прирабница и мора да бидат отстранети пред монтирање на Гас за Заклучување.Топ Комплет може да се користи по хром зафат страната е отстранет.Дното Комплет може да се меша со користење на индикатор копчето за домување.Триење Влошки се потребни.На XLYWKJ Гас за Заклучување беше наменета да се користи со триење влошки.Триење влошки може да трае насекаде од 3,000 километри до 40,000+ милји.Го носат зависи од тоа колку често го ротирате на гас додека е ангажиран и доколку вашиот гас куќишта има остри рабови дека бришење на триење подлога.Триење влошки доаѓаат во 3 различни дебелини.Вашиот комплет доаѓа со ЕДЕН од секоја големина, но ти само ќе треба да се примени една рампа на вашиот Гас за Заклучување Fitment : За V-Strom 250 СИТЕ Години За V-Strom 650 СИТЕ Години За V-Strom 1000 СИТЕ Години За V-Strom 1000 XT СИТЕ Години За V-Strom 1050 СИТЕ Години.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата