• Обновено
Нерѓосувачки Челик Вакуум Изолирани Кригла, Среќен ноќта на Вештерките Тиква & Пајажина Шема-01 се Печати Термос Шише за Вода за Топли и Ладни Пијалоци на Децата и Во

Нерѓосувачки Челик Вакуум Изолирани Кригла, Среќен ноќта на Вештерките Тиква & Пајажина Шема-01 се Печати Термос Шише за Вода за

Buyers rating:
DEN 527.76

Залиха

Секогаш можете да најдете модели кои го прават вашиот отчукување на срцето во нашата продавница.Нано технологија на печатење се користи за да се направи целиот куп повеќе еколошки и убави, и на различни модели на стилови се направи на вашиот термос шолја повеќе истакнати.Тогаш ви треба нашата вода првенство. ★ЗАБЕЛЕШКА★ Поради светлосни ефекти, monitor Settings, итн.На видлив првенство е погодна за вас, кои се блескави. ★ТОПЛИНА ЗАЧУВУВАЊЕ ЕФЕКТ★ Топлина зачувување трае неколку часа (забелешка : на топлина за зачувување на време може да биде различен во секое место, ладен воздух може да ја намали нејзината топлина зачувување ефект, но не грижете се, ова е само мал ефект) ★ЗА МОДЕЛОТ★ Дали имате овој проблем?Кога вашето дете има училиште партија, треба да се напие вода, но тоа е тешко за вас да се најде на вашиот сопствен вода првенство меѓу купови на чаши вода.Животниот век е повеќе од 8 години. ★ГОЛЕМИНА★ големината е 26*6.Тежината е 335g, тоа може да се сместат 500ml вода, околу 17 ОЗ.Можете да направите добра употреба на тоа првенство во зима и лето. ✔[Мултифункционален Покрие]:Како на горниот капак од шолја, тоа може да се обезбеди дека се префрлат во внатрешноста нема да биде bumped, на тој начин ефикасно спречување на течност од одлевање.✔[Одржување на Температура]:Оваа Нерѓосувачки Челик Вакуум Изолирани Кригла може да се чува на температура на вода во вашата шолја за неколку часа, и има добри топлина задржување и мраз задржување ефект.Може да има некои суптилни разлики помеѓу боите на слики и објекти.Нашето верување е дека интересите на нашите клиенти се од огромна важност.Тоа исто така може да се користи како нерѓосувачки челик чаша за вода за пиење.На високо-квалитетни и исклучителна модели се испечатени на вашата шолја тело.Ова е идеална термос да се стави во автомобил, работа торба, училиште торба или патуваат со вас. ✔[Совршен Печатење]:надворешниот слој на купот е покриен со двоен слој за cowhide, што дополнително ја зголемува изолација перформанси на купот. ★★★★★-. ✔[Солиден И Издржливи]:Оваа термичка изолација шише користи рѓа-доказ нерѓосувачки челик структура, што значи дека може да работат толку тешко како што го прават без да се влијае на неговите перформанси.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата

Zegezu 500Ml Мали Daisy Креативни Транспарентен Пластични Шишиња со Вода Bpa Free Матирано Шише за Вода со Преносни Јаже Патување
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Zegezu 500Ml Мали Daisy Креативни Транспарентен Пластични Шишиња со Вода Bpa Free Матирано Шише за Вода со Преносни Јаже Патување

Потекло : CN(Потекло),Материјал : Пластични,Применливи Луѓе : Возрасни,Drinkware Тип : Шишиња со Вода.Функција :

DEN 576.00
ВРКОЛАЦИТЕ 32 оз Изолирани Шише за Вода Со 3pcs се Справува & Слама Капак & Spout Капак,Обновливи Широк Устата Вакуум Нерѓосувачки
 • Обновено
Ценетост на стоката:

ВРКОЛАЦИТЕ 32 оз Изолирани Шише за Вода Со 3pcs се Справува & Слама Капак & Spout Капак,Обновливи Широк Устата Вакуум Нерѓосувачки

На шише за вода користи двоен ѕид вакуум изолација технологија, која може да се задржи вашата пијат ладн

DEN 479.76
Игри Контролер Шема Нерѓосувачки Челик Вода Шише 15 МЛ Широк Устата Двоен Ѕид Вакуум Изолирани Шише за Вода Leakproof Колба Спортски
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Игри Контролер Шема Нерѓосувачки Челик Вода Шише 15 МЛ Широк Устата Двоен Ѕид Вакуум Изолирани Шише за Вода Leakproof Колба Спортски

Што Го Прави Лесно Да Се Пополни Шише Со Ices Коцки,Кафе,Чај Или Спортски Пијалоци.Со Обновливи Шише за Вод

DEN 959.76
Fippkargo 2L Мулти-Цел на 304 Нерѓосувачки Челик Домаќинство Голем Капацитет Висока Температура Отпорни Краток Уста Шише за Вода
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Fippkargo 2L Мулти-Цел на 304 Нерѓосувачки Челик Домаќинство Голем Капацитет Висока Температура Отпорни Краток Уста Шише за Вода

Квалитет : Ова стомна е направен од висок квалитет на 304 нерѓосувачки челик издржи температура од 0 до 120�

DEN 439.20
Sagaform 50 cl Термос, Челик
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Sagaform 50 cl Термос, Челик

Производителот гаранција може да не се применува.Нерѓосувачки челик.Вклучува првенство и брзо корк...

DEN 867.60
GROSCHE Чикаго Челик 22 оз Нерѓосувачки Челик шише за вода (Бела) со Џамбо Infuser. Вакуум Изолирани Infuser шише за вода топлинска
 • Обновено
Ценетост на стоката:

GROSCHE Чикаго Челик 22 оз Нерѓосувачки Челик шише за вода (Бела) со Џамбо Infuser. Вакуум Изолирани Infuser шише за вода топлинска

⭐ [ Поголеми 22 fl мл Venti големина кафе кригла со лесно sip капак ] Овој изолирани кафе кригла има 22 fl мл или 650

DEN 719.76
КООРДИНАТОР Кокс Шише Термос Шишиња Сублимација Бела Сребро-Обложено Вода Купот на Персоналните Подарок Чаша е Погодна за: Вода за
 • Обновено
Ценетост на стоката:

КООРДИНАТОР Кокс Шише Термос Шишиња Сублимација Бела Сребро-Обложено Вода Купот на Персоналните Подарок Чаша е Погодна за: Вода за

1 Чува вашите пијалаци топла и ладна : Во нашите високи перформанси термос шишиња, вашиот пијалаци може д

DEN 1828.80
Lilibeely 17 оз Вакуум Изолирани од Нерѓосувачки Челик, Шише за Вода Спортски Кафе Патување Кригла Колба Вистинска Кожа Завиткани
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Lilibeely 17 оз Вакуум Изолирани од Нерѓосувачки Челик, Шише за Вода Спортски Кафе Патување Кригла Колба Вистинска Кожа Завиткани

ЈАЧИНА на звук : 17oz (500 ml)Ова е совршен за канцеларија или outdoor спортови кампување пешачење возење велосип

DEN 503.76
Нерѓосувачки Челик Вакуум Изолирани Кригла, Mandala Црвени Печати Термос Шише за Вода за Топли и Ладни Пијалоци на Децата и Возрасните
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Нерѓосувачки Челик Вакуум Изолирани Кригла, Mandala Црвени Печати Термос Шише за Вода за Топли и Ладни Пијалоци на Децата и Возрасните

★ГОЛЕМИНА★ големината е 26*6.Тежината е 335g, тоа може да се сместат 500ml вода, околу 17 ОЗ ✔[Солиден И Издржли

DEN 527.76
Синџир Преносни Кафе Носителот Стп Кожа Пијалаци Сода Чанта Изолирани Mup Торба Виси Тип Мода Шише За Вода Ракав (F)
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Синџир Преносни Кафе Носителот Стп Кожа Пијалаци Сода Чанта Изолирани Mup Торба Виси Тип Мода Шише За Вода Ракав (F)

СТП кожа / метал ✧Синџирот преносни кафе капак и СТП кожа пијалаци сода чанта може да биде изолирана од �

DEN 768.00
Koodee Деца Шише за Вода, 12 оз Нерѓосувачки Челик Двоен Ѕид Вакуум Изолирани Шише за Вода со Течење доказ Spout Капак(12 оз, Диносаурус)
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Koodee Деца Шише за Вода, 12 оз Нерѓосувачки Челик Двоен Ѕид Вакуум Изолирани Шише за Вода со Течење доказ Spout Капак(12 оз, Диносаурус)

【Безбедност】Нашите деца шишиња со вода го поминале безбедност тест на трети лица организација, и сите

DEN 407.76
Нерѓосувачки челик термос колба, црна Peni Термос Изолирани шише за вода Изолирани шишиња со вода шише за Вода изолирани Вода термос
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Нерѓосувачки челик термос колба, црна Peni Термос Изолирани шише за вода Изолирани шишиња со вода шише за Вода изолирани Вода термос

Издржливи нерѓосувачки челик ентериер и екстериер.Кул на допир со топли течности, потдоказ со ладна.Мат

DEN 1598.88
Yirepny 20Oz Вакуум Колба Термички Шише за Вода Рамо со Слама, Преносни Течење Доказ за Патување Пиење Шише за Деца Девојка Возрасни
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Yirepny 20Oz Вакуум Колба Термички Шише за Вода Рамо со Слама, Преносни Течење Доказ за Патување Пиење Шише за Деца Девојка Возрасни

Рамо, рака дизајн : Оваа симпатична кафе има рамо, рака за да ослободите вашите раце и да се олесни патува

DEN 447.36
Хари Потер Gryffindor Куќа Сртот, ТЕРМОС НЕРЃОСУВАЧКИ КРАЛОТ Нерѓосувачки Челик Патување Гимнастик, Вакуум изолирани и Двојно Ѕид,
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Хари Потер Gryffindor Куќа Сртот, ТЕРМОС НЕРЃОСУВАЧКИ КРАЛОТ Нерѓосувачки Челик Патување Гимнастик, Вакуум изолирани и Двојно Ѕид,

Надворешноста останува студена на допир со топли пијалаци и потдоказ со ладна.Изградени со двоен ѕид од

DEN 959.76
Риба во Продавница Шега Социјалните Медиуми Шега Глупав Мем Генералот Z Шега Улица Стил Hypebeast Стил Шише за Вода 16 оз Кантина
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Риба во Продавница Шега Социјалните Медиуми Шега Глупав Мем Генералот Z Шега Улица Стил Hypebeast Стил Шише за Вода 16 оз Кантина

100% Пари гаранција за враќање.На шише за вода е двојно ѕидови и вакуум изолирани, кое што ги чува вашите о�

DEN 455.28
Нерѓосувачки Челик Вакуум Изолирани Кригла, Животински Dab Печати Термос Шише за Вода за Топли и Ладни Пијалоци на Децата и Возрасните
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Нерѓосувачки Челик Вакуум Изолирани Кригла, Животински Dab Печати Термос Шише за Вода за Топли и Ладни Пијалоци на Децата и Возрасните

Внатрешниот тенџере е направен од двојноlayer нерѓосувачки челик структура.Па ние ќе направиме сè што мож

DEN 527.76
750ML Neoprene Шише за Вода Превозникот Изолирана Покрие Торба Држач за на Рака Патување Нови термос шолја за топли и ладни пијалоци
 • Обновено
Ценетост на стоката:

750ML Neoprene Шише за Вода Превозникот Изолирана Покрие Торба Држач за на Рака Патување Нови термос шолја за топли и ладни пијалоци

3.★Мека и издржливи во прилог со кој се одвојува за на рака 1.★Има одредени топлина за зачувување на функ

DEN 287.76
LiuXunJU Шише за Вода, изолирани од не ' рѓосувачки челик, со Smart LCD Екран на Допир, Автомобил Преносни Патување Чај Кафе Вакуум
 • Обновено
Ценетост на стоката:

LiuXunJU Шише за Вода, изолирани од не ' рѓосувачки челик, со Smart LCD Екран на Допир, Автомобил Преносни Патување Чај Кафе Вакуум

Голем екран на smart температура на екранот.Лесно е да се разбере внатрешната температура на течноста со д

DEN 2085.60
Термос Шолја Преносни кафе Патување Чаши Вакуум-Изолирани Патување Кригла | Истури-Доказ Кафе Кригла со Нерѓосувачки Челик Двапати
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Термос Шолја Преносни кафе Патување Чаши Вакуум-Изолирани Патување Кригла | Истури-Доказ Кафе Кригла со Нерѓосувачки Челик Двапати

Ве молиме проверете ги бојата и големината пред купување.ОДГОВАРА на ПОВЕЌЕТО :автомобилот купот на но

DEN 1958.88
Lilibeely 17 оз Вакуум Изолирани од Нерѓосувачки Челик, Шише за Вода Спортски Кафе Патување Кригла Колба Вистинска Кожа Завиткани
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Lilibeely 17 оз Вакуум Изолирани од Нерѓосувачки Челик, Шише за Вода Спортски Кафе Патување Кригла Колба Вистинска Кожа Завиткани

ЈАЧИНА на звук : 17oz (500 ml)Ова е совршен за канцеларија или outdoor спортови кампување пешачење возење велосип

DEN 503.76