• Обновено
Изолирани Храна Тегла, 64oz Термос за Топла Храна, 3-Ниво Пластовидно Термички Ручек Кутија За Возрасни, Вакуум Нерѓосувачки Челик Leakproof Топла, Ладна Супа Термос за на

Изолирани Храна Тегла, 64oz Термос за Топла Храна, 3-Ниво Пластовидно Термички Ручек Кутија За Возрасни, Вакуум Нерѓосувачки Челик

Buyers rating:
-0 % DEN 1195.00
DEN 1199.76

Залиха

Мулти-функционална Употреба : Изграден со 3 одделно запечатени чаши и 1 надворешниот тегла, ова изолирани храна контејнер може да се користи на различни начини да го задржат храна температура, има супа, мраз или храна или цврсто запечатени чинии или од страна на течење-доказ надворешниот тегла.Тесни Печат Контејнери : Термос храна тегла, исто така доаѓа со три тесни печат контејнери кои не ќе се овозможи истекување, дури и ако навалена наопаку.или (2)да се Пополни еден сад со топла вода (или мраз), ставете го во горниот слој на надворешниот сад.Еден од најпознатите разноврсна ручек кутии што некогаш ќе се среќаваме, jar брави заедно три пластовидно, лесна-за-носат контејнери секој со вакуум-запечатување капаци.Повеќе Изолација Време : задржување на Топлина по 6 часа е 160 степен Целзиусови и ладно задржување по 6 часа е 46 степен Целзиусови.Рејтингот е базиран на вода во почетна температура од 203 степен Целзиусови на собна температура од 77 степен Целзиусови.Ние сме одговорни за сите производи ние продаваме; ве молиме да не контактирате Доколку имате било производ прашања.Поединечни контејнери се фрижидер безбедно.Изолирани Кеса не е вклучена.Дополнително, голем супа сад доаѓа со заптивка-затворен капак за да се спречи неуредна spills и да ја задржите вашата топла супа. 2、Топлина или студ задржување на : .Овој уникатен комплет доаѓа со стилски, удобен торбичката со рака за полесно носење.Сите парчиња треба да се мијат со рака со не-абразивни средства за чистење влошки, сад сапун и вода. 1、За максимална температура (ладно) задржување на : . 3、Перење инструкции : .Кавга-Бесплатно Служба : Ние се кандидира брзо, бесплатно, и достапни услуги.Топ Квалитетни Материјали : Термос внатрешна чинии се направени од Храна Одделение 18/10 Нерѓосувачки Челик, еден од најбезбедните, корозија-слободни материјали кои се користат во храна изолација. (3)со Користење на термо торба за да се подобри ефективната на топлина (ладно) задржување.Овие прехранбени контејнери содржат воздушен вентил кој може да се објави за да ја отворите сад со леснотија.Пополни сад капак со топла (ладно) вода за 1~2 минути пред завртка.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата

bzyoo HyDuo Спортски Шише за Вода w/ 2 Капаци - 32 Оз, 2 Капаци (Слама Капак, Завртка За Справи со Капак), Вакуум Изолирани од Нерѓосувачки
 • Обновено
Ценетост на стоката:

bzyoo HyDuo Спортски Шише за Вода w/ 2 Капаци - 32 Оз, 2 Капаци (Слама Капак, Завртка За Справи со Капак), Вакуум Изолирани од Нерѓосувачки

Ве молиме имајте во предвид дека ова капакот не е за топли пијалаци.Hy Duo Изолирани Вода Шише x 1.Големина :

DEN 599.76
KGEZW Smart Термос Шишиња Температура на Екранот 316 од не ' Рѓосувачки Челик Вакуум Колба Водоотпорен Кафе Кригла се Задржи Топло/ладно
 • Обновено
Ценетост на стоката:

KGEZW Smart Термос Шишиња Температура на Екранот 316 од не ' Рѓосувачки Челик Вакуум Колба Водоотпорен Кафе Кригла се Задржи Топло/ладно

На мека површина, е благородна и великодушни, е погоден, како подарок за пријатели 316 L не ' рѓосувачки чел

DEN 4969.44
Koodee Деца Шише за Вода, 12 оз Нерѓосувачки Челик Двоен Ѕид Вакуум Изолирани Шише за Вода со Течење доказ Spout Капак(12 оз, Диносаурус)
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Koodee Деца Шише за Вода, 12 оз Нерѓосувачки Челик Двоен Ѕид Вакуум Изолирани Шише за Вода со Течење доказ Spout Капак(12 оз, Диносаурус)

【Безбедност】Нашите деца шишиња со вода го поминале безбедност тест на трети лица организација, и сите

DEN 407.76
Дизајн Писма Лични Термо/Изолирани Шише (Бел) - Z - BPA-free двојно ѕидови вакуум, нерѓосувачки Челик, Нордиските дизајн, Чува Ладно,
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Дизајн Писма Лични Термо/Изолирани Шише (Бел) - Z - BPA-free двојно ѕидови вакуум, нерѓосувачки Челик, Нордиските дизајн, Чува Ладно,

ДИЗАЈН : одличен функционален, современ дански дизајн објект.Типографија Арне Jacobsen.КВАЛИТЕТ : шише сигу�

DEN 936.00
4.4 cm/4.5 cm Термос Шишиња Plug Вакуум Колба Капак Течење Доказ Колба Капак Термо Кригла Затка Термос Покрие Преносни Универзална
 • Обновено
Ценетост на стоката:

4.4 cm/4.5 cm Термос Шишиња Plug Вакуум Колба Капак Течење Доказ Колба Капак Термо Кригла Затка Термос Покрие Преносни Универзална

Повеќето од нив се користи во не ' рѓосувачки челик изложени изолација САДОВИ внатрешен дијаметар од ус�

DEN 717.60
Браун Куче, Мачка Шепа Print-01 500ml Патување Кригла Кафе Чаши Вода Шише Вакуум Кожа Изолациони Купот на 304 Нерѓосувачки Челик
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Браун Куче, Мачка Шепа Print-01 500ml Патување Кригла Кафе Чаши Вода Шише Вакуум Кожа Изолациони Купот на 304 Нерѓосувачки Челик

Направени од високо квалитетна храна одделение од нерѓосувачки челик, водоотпорен и rustproof.Производот е

DEN 599.76
1L Кафе Термос за Патување, Симпатична Куче Колби за Топли и Ладни Пијалоци, од не ' Рѓосувачки Челик Вакуум Изолирани Шишиња, Топла
 • Обновено
Ценетост на стоката:

1L Кафе Термос за Патување, Симпатична Куче Колби за Топли и Ладни Пијалоци, од не ' Рѓосувачки Челик Вакуум Изолирани Шишиња, Топла

Вграденво не ' рѓосувачки челик ззп / капак ви овозможува да уживате во вашиот пијалок насекаде.Широк от�

DEN 671.76
Sagaform 50 cl Термос, Челик
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Sagaform 50 cl Термос, Челик

Производителот гаранција може да не се применува.Нерѓосувачки челик.Вклучува првенство и брзо корк...

DEN 867.60
Хари Потер Gryffindor Куќа Сртот, ТЕРМОС НЕРЃОСУВАЧКИ КРАЛОТ Нерѓосувачки Челик Патување Гимнастик, Вакуум изолирани и Двојно Ѕид,
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Хари Потер Gryffindor Куќа Сртот, ТЕРМОС НЕРЃОСУВАЧКИ КРАЛОТ Нерѓосувачки Челик Патување Гимнастик, Вакуум изолирани и Двојно Ѕид,

Надворешноста останува студена на допир со топли пијалаци и потдоказ со ладна.Изградени со двоен ѕид од

DEN 959.76
Yirepny 20Oz Вакуум Колба Термички Шише за Вода Рамо со Слама, Преносни Течење Доказ за Патување Пиење Шише за Деца Девојка Возрасни
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Yirepny 20Oz Вакуум Колба Термички Шише за Вода Рамо со Слама, Преносни Течење Доказ за Патување Пиење Шише за Деца Девојка Возрасни

Рамо, рака дизајн : Оваа симпатична кафе има рамо, рака за да ослободите вашите раце и да се олесни патува

DEN 447.36
Цртан филм Фокс се Соочува со Пурпурна Боја Шема Термички Шише за Вода - изолирани од не ' рѓосувачки челик термос (Девојки/Момчиња)
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Цртан филм Фокс се Соочува со Пурпурна Боја Шема Термички Шише за Вода - изолирани од не ' рѓосувачки челик термос (Девојки/Момчиња)

Примена : : 500ml пиење шише е совршен избор за канцеларија и надвор од спортот.Течење Доказ : Храна Одделен�

DEN 671.76
Lilibeely 17 оз Вакуум Изолирани од Нерѓосувачки Челик, Шише за Вода Спортски Кафе Патување Кригла Колба Вистинска Кожа Завиткани
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Lilibeely 17 оз Вакуум Изолирани од Нерѓосувачки Челик, Шише за Вода Спортски Кафе Патување Кригла Колба Вистинска Кожа Завиткани

ЈАЧИНА на звук : 17oz (500 ml)Ова е совршен за канцеларија или outdoor спортови кампување пешачење возење велосип

DEN 503.76
Изолирани Шишиња со Вода Широка Уста со Слама Капак, од не ' Рѓосувачки Челик Изолирани Шишиња со Вода(27oz, 40oz) со 3 Капаци. Задржи
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Изолирани Шишиња со Вода Широка Уста со Слама Капак, од не ' Рѓосувачки Челик Изолирани Шишиња со Вода(27oz, 40oz) со 3 Капаци. Задржи

Прав Обложени, Различни Бои за Секој.Дали сте за кампување, планинарење, или маратон, ова не ' рѓосувачки

DEN 546.48
Lilibeely 17 оз Вакуум Изолирани од Нерѓосувачки Челик, Шише за Вода Спортски Кафе Патување Кригла Колба Вистинска Кожа Завиткани
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Lilibeely 17 оз Вакуум Изолирани од Нерѓосувачки Челик, Шише за Вода Спортски Кафе Патување Кригла Колба Вистинска Кожа Завиткани

ЈАЧИНА на звук : 17oz (500 ml)Ова е совршен за канцеларија или outdoor спортови кампување пешачење возење велосип

DEN 503.76
SENDESTAR 64 мл Вода Шише Двоен Ѕид Вакуум Изолирани Течење Доказ Нерѓосувачки Челик Пиво Growler +Одговара Автомобил Чаша Носителот
 • Обновено
Ценетост на стоката:

SENDESTAR 64 мл Вода Шише Двоен Ѕид Вакуум Изолирани Течење Доказ Нерѓосувачки Челик Пиво Growler +Одговара Автомобил Чаша Носителот

На шише за вода е двојно ѕидови и направен од висок квалитет на храна одделение 18 / 8 нерѓосувачки челик ш

DEN 1435.92
SENDESTAR Шише за Вода 32oz,3 Капаци,Широко Устата Нерѓосувачки Челик Вакуум Изолирани Двоен Ѕид Задржи Течности Ладна или Топла
 • Обновено
Ценетост на стоката:

SENDESTAR Шише за Вода 32oz,3 Капаци,Широко Устата Нерѓосувачки Челик Вакуум Изолирани Двоен Ѕид Задржи Течности Ладна или Топла

【НОВ ДИЗАЈНИРАН СТИЛ ШИШЕ】 SENDESTAR 32oz шише за вода W / тенок преглед е дизајниран нова,најголемиот вакуум �

DEN 797.52
Infuze 32 оз Хидратација Шише за Вода со Капка - не Пијат Вода или Кисна Овошен Вкус со Пресврт на Бирање | Широко Устата Нерѓосувачки
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Infuze 32 оз Хидратација Шише за Вода со Капка - не Пијат Вода или Кисна Овошен Вкус со Пресврт на Бирање | Широко Устата Нерѓосувачки

100% Задоволство Гаранција : го пробате ризикбесплатно!Ќе пијат 3x повеќе вода и да се чувствувате одлично!

DEN 1319.76
Термос Шолја Преносни кафе Патување Чаши Вакуум-Изолирани Патување Кригла | Истури-Доказ Кафе Кригла со Нерѓосувачки Челик Двапати
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Термос Шолја Преносни кафе Патување Чаши Вакуум-Изолирани Патување Кригла | Истури-Доказ Кафе Кригла со Нерѓосувачки Челик Двапати

Ве молиме проверете ги бојата и големината пред купување.ОДГОВАРА на ПОВЕЌЕТО :автомобилот купот на но

DEN 1958.88