• Обновено
100 Компјутери Тетоважа Игли Set - Мешани Избрани за Еднократна употреба Тетоважа Игли и Тетоважа Совети Полнење Мешани Големина Тетоважа Игли за Полнење Тетоважа Иг?

100 Компјутери Тетоважа Игли Set - Мешани Избрани за Еднократна употреба Тетоважа Игли и Тетоважа Совети Полнење Мешани Големина

Buyers rating:
DEN 412.56

Залиха

Комбинација set - 10 видови на тетоважа игли + 10 видови на тетоважа игла млазници, 5 на секој, 100 вкупно, која може да се користи со различни делови на тетоважа уметник.Еднократна употреба - Микс 10 видови на тетоважа игли и 10 видови на тетоважа игла млазницата сетови, користете само еднаш, лесен и хигиенски.Широко применливи -Тетоважа на игли и тетоважа игла млазницата комбо комплет може да се користи со упатство пенкало, прирачник долга игла се справи, серпентина машина, електрична машина.Посебно пакување - секој е индивидуално autoclaved пакување, безбедни и хигиенски.Погоден за тетоважа уметници и тетоважа почетници.Нерѓосувачки челик - Храна одделение од нерѓосувачки челик игла, машина за сечење, рака полиран, може да се управува директно на кожата, безбедноста не е осетлива.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата

Тетоважа Игла Касети - CINRA 20Pcs Професионални Расположливиот 5M1 Тетоважа Кертриџ Игли Еден Оџакот Магнум за Тетоважа Пиштол,
  • Обновено
Ценетост на стоката:

Тетоважа Игла Касети - CINRA 20Pcs Професионални Расположливиот 5M1 Тетоважа Кертриџ Игли Еден Оџакот Магнум за Тетоважа Пиштол,

БЕЗБЕДНОСТ на МЕМБРАНА Безбедност мембрана внатре касети систем, што го запира мастило од поминува пре

DEN 287.76
RJSP 50pcs Професионални Тетоважа Игли 10RL/0.30 MM Круг Лагер Стерилизирате Тетоважа Игли Нерѓосувачки Челик Материјал за Телото
  • Обновено
Ценетост на стоката:

RJSP 50pcs Професионални Тетоважа Игли 10RL/0.30 MM Круг Лагер Стерилизирате Тетоважа Игли Нерѓосувачки Челик Материјал за Телото

Тоа е направен од високо квалитетни нерѓосувачки челик, трајни доволно за вашето секојдневно користење

DEN 1694.40
RJSP Професионални Трајна Шминка Кертриџ Игли 1R/2R/3RL/5RL Компатибилен со Biomaser за Еднократна употреба Sterilized Тетоважа Пенкало
  • Обновено
Ценетост на стоката:

RJSP Професионални Трајна Шминка Кертриџ Игли 1R/2R/3RL/5RL Компатибилен со Biomaser за Еднократна употреба Sterilized Тетоважа Пенкало

Оваа тетоважа игли може да се користи за да се усна,Усна лагер,Eyeliner и телото тетоважа.Една тетоважа игли

DEN 1339.20
10pcs/set 3RL Транспарентен Тетоважа Игли и Цевки Комбо, Силикони Против пролизгување Тетоважа Зафат се Справи со Игла
  • Обновено
Ценетост на стоката:

10pcs/set 3RL Транспарентен Тетоважа Игли и Цевки Комбо, Силикони Против пролизгување Тетоважа Зафат се Справи со Игла

【Висок квалитет игла】Брзо боење и стабилни перформанси.Со тесни одредување на каналите, иглата нема д�

DEN 383.76
Layhou Тетоважа Игли Поставите 100pcs за Еднократна употреба Мешани Тетоважа Игли Вклучува 1RL / 3RL / 5RL / 7RL / 9RL Тетоважа Игли
  • Обновено
Ценетост на стоката:

Layhou Тетоважа Игли Поставите 100pcs за Еднократна употреба Мешани Тетоважа Игли Вклучува 1RL / 3RL / 5RL / 7RL / 9RL Тетоважа Игли

100pcs на мешани тетоважа игли за вас да се избере, на состанокот различни потреби, одлична за тетоважа сал�

DEN 551.76
ТЦ 50PCS Тетоважа Игли 11RL-ТЦ 50Pcs Професионални Тетоважа Игли 11 Круг Лагер за Тетоважа Пиштол, Тетоважа Материјали, Тетоважа
  • Обновено
Ценетост на стоката:

ТЦ 50PCS Тетоважа Игли 11RL-ТЦ 50Pcs Професионални Тетоважа Игли 11 Круг Лагер за Тетоважа Пиштол, Тетоважа Материјали, Тетоважа

ГОЛЕМИНИ 50pcs Тетоважа Игли 11 RL.Квалитет Тоа се прави на Медицински одделение од Нерѓосувачки Челик 316, т�

DEN 215.76