• Обновено
Бебе Вода Термометар Бебе Бања Вода Термометар Животинско Цртан Филм Вода Термометар (Виолетова Нилски Коњ)

Бебе Вода Термометар Бебе Бања Вода Термометар Животинско Цртан Филм Вода Термометар (Виолетова Нилски Коњ)

Buyers rating:
DEN 2335.20

Залиха

Бебето вода термометар е добра за вашето бебе е бања.Цртан филм животинско дизајн ќе ги забавуваат вашето дете додека тоа што следи температурата на водата да бидете сигурни дека тоа е само право.s вашето бебе е нормална температура?Дали сте загрижени за вашето бебе е температура?Зошто не ја користите термометар кој е специјално дизајниран за деца?Оваа играчка е еден од оние играчки кои се дизајнирани да се задржи вашето бебе заинтересирани во процесот на мерење на нивната телесна температура.температура на вашето бебе е бања вода.Термометар дава за брзо и точно мерење на температурата на водата.Термометар е дизајниран за употреба на бебињата.Замислете вашето бебе е лице кога подарокот е отворен.Тој squeals со задоволство по дарот на неговата сопствена вода мерен уред.На нова, возбудлива, и симпатична начин да се измери температурата на водата за бебето бања време.Да ги реши сите на вашето бебе на температурата проблеми со оваа симпатична вода термометар.Без разлика дали сте само љубопитни или сте следење на симптомите, овој термометар е совршен за работа.Зошто е важно да се знае ако вашето бебе е водата е на безбедно температура?Децата сакаат бања време, но тоа е важно да се знае температура на вашето бебе е бања вода, па можете да бидете сигурни дека водата е безбедна за вашето бебе.Ова е совршен производ за родителите кои сакаат да се обрне внимание на нивното бебе здравјето.Ова бебе вода термометар е дизајниран со една симпатична животински облик.Тоа е јасно и јасно означени скали.Ова бебе вода термометар е направен од ПВЦ материјал.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата

AMLESO DC12V Автомобил Затворен Отворено LCD Дигитален Дисплеј Метар Термометар Кабел за Светло - Зелена, како што е опишано
 • Обновено
Ценетост на стоката:

AMLESO DC12V Автомобил Затворен Отворено LCD Дигитален Дисплеј Метар Термометар Кабел за Светло - Зелена, како што е опишано

Работи со 12 V возила.Приклучоци во вашите автомобили полесни полнач.Автомобил Дигитални Внатре И Надвор

DEN 359.76
Преку ШАЛТЕР 3660 Phototach Не-Контакт Tachometer
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Преку ШАЛТЕР 3660 Phototach Не-Контакт Tachometer

Четири стилови на контакт адаптер совети клип лесно да се на врвот на Phototach и Инфрацрвена технологија го

DEN 2416.80
Делови за автомобили, Практични Носат Инженеринг Возило Генератор, Стабилна Компактен за Инженеринг Возила, Земјоделски Машини
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Делови за автомобили, Практични Носат Инженеринг Возило Генератор, Стабилна Компактен за Инженеринг Возила, Земјоделски Машини

Широко се користи во градежни машини, инженеринг возила, земјоделски машини, генератори, компресори за �

DEN 2272.80
Термометар Уво и Челото Функција со Треска Аларм и Мемориска Функција Идеален за Новороденчиња, Доенчиња, Деца, Возрасни, Внатрешна
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Термометар Уво и Челото Функција со Треска Аларм и Мемориска Функција Идеален за Новороденчиња, Доенчиња, Деца, Возрасни, Внатрешна

Интимни детали : за Време на употреба, ќе најдете дека тонот на уво режим звуци пониска од температурата

DEN 3960.00
V BESTLIFE ДОВЕДОА Автомобил Термометар, Светлечки Часовник Термометар Температура на Екранот Напон Монитор за 12V Автомобили, за
 • Обновено
Ценетост на стоката:

V BESTLIFE ДОВЕДОА Автомобил Термометар, Светлечки Часовник Термометар Температура на Екранот Напон Монитор за 12V Автомобили, за

Датум / време дисплеј 12 / 24 часа бесплатни конверзија.Часовникот за аларм функција & 5 минути snooze функциј�

DEN 455.76
LWWL-Тест Инструмент Инфрацрвен Термометар Ѕид-Монтирани Не-Контакт Дигитални Челото Температура, Треска Безжична Аларм 11 Јазици
 • Обновено
Ценетост на стоката:

LWWL-Тест Инструмент Инфрацрвен Термометар Ѕид-Монтирани Не-Контакт Дигитални Челото Температура, Треска Безжична Аларм 11 Јазици

ИНСТАНТ и ТОЧНИ : На Инфрацрвен Термометар точно мерки individualââ е температурата на телото и гласи резулт�

DEN 335.76
(НИ Акции) Термометри, Медицински Инфрацрвен Термометар, Треска Алармот, 3-Колор LCD Дисплеј, Дигитален Термометар за Бебе, Деца
 • Обновено
Ценетост на стоката:

(НИ Акции) Термометри, Медицински Инфрацрвен Термометар, Треска Алармот, 3-Колор LCD Дисплеј, Дигитален Термометар за Бебе, Деца

✿【Висок Квалитет Неконтактирајте со инфрацрвена технологија чита од челото без физички контакт, ефик�

DEN 359.76
FAKEME Хотел Патување Лични Електрични Вода Диспензерот Инстант Греење Температура Прилагодување Дете Заклучување на Топла Вода за
 • Обновено
Ценетост на стоката:

FAKEME Хотел Патување Лични Електрични Вода Диспензерот Инстант Греење Температура Прилагодување Дете Заклучување на Топла Вода за

Компактна големина и лесни, можете да го носат тоа лесно за патување, хотел, итн.Прилагодете 5 температур

DEN 1703.76
Touchless Челото Термометар за Возрасни и Деца, Доенчиња, Дигитални Инфрацрвен Термометар, Бебе Термометар за Треска со Точни Читање
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Touchless Челото Термометар за Возрасни и Деца, Доенчиња, Дигитални Инфрацрвен Термометар, Бебе Термометар за Треска со Точни Читање

55cm) оддалеченост од центарот на челото, ќе се добие точна читање.55cm) оддалеченост од центарот на челото, �

DEN 479.76
Exceart 8 Компјутери Челото Термометар Термометар Налепница Термометар Ленти Бебе Челото Лента за Проверка на Бебето Температура
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Exceart 8 Компјутери Челото Термометар Термометар Налепница Термометар Ленти Бебе Челото Лента за Проверка на Бебето Температура

Нашите професионални челото термометар мора да ги задоволи потребите.Тоа е еден од најдобрите избори з�

DEN 228.00
FEIP Термометар, Мерач на Температура, Ѕидни‑Монтирање Затворен Мултифункционален Десктоп Пластика за Температура на Екранот Влажност
 • Обновено
Ценетост на стоката:

FEIP Термометар, Мерач на Температура, Ѕидни‑Монтирање Затворен Мултифункционален Десктоп Пластика за Температура на Екранот Влажност

Пренослив дизајн, може да бидат ѕид‑монтирани или стојат на десктоп, со аларм функција, добро температу

DEN 285.36
Бебе Мерење на Купот, Едноставна Операција Бебе Медицина Првенство мала Тежина Безбедно Сигурен за Бебе Медицина
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Бебе Мерење на Купот, Едноставна Операција Бебе Медицина Првенство мала Тежина Безбедно Сигурен за Бебе Медицина

Постои јасен и лесен‑за‑читање скала на првенство за повеќе точни мерења.Мала тежина, лесно да се носа�

DEN 167.76
Термометар Часовник Температура Влажност Метар време и одбројување функција Т‑9606 јасно фонтови Затворен канцеларија(Бела школка
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Термометар Часовник Температура Влажност Метар време и одбројување функција Т‑9606 јасно фонтови Затворен канцеларија(Бела школка

Со следење дупка во задниот дел за да се открие температура промена во затворен простор, лесен за употре

DEN 318.96
Од Крзно Татко На Бебето Татко на Бременоста Соопштение Шише за Вода со Навој врвот Капак Смешни Куче Тато Бремени Открие | Бела
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Од Крзно Татко На Бебето Татко на Бременоста Соопштение Шише за Вода со Навој врвот Капак Смешни Куче Тато Бремени Открие | Бела

ШТО ЌЕ СЕ СЛУЧИ АКО МОЈОТ ОБЈЕКТОТ Е ОШТЕТЕН?Ако вашиот објект има било какви дефекти или грешки од наша

DEN 551.76
Дигитални Тело Термометар, Светло Сина
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Дигитални Тело Термометар, Светло Сина

Брз и Прецизен, Со меморијата се потсетиме се само 80 секунди за читање од уста, со гласовните инструкции

DEN 988.80